Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (8 Mobil) - 6 Masaüstü8 Mobil8 Android
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31913192319331943195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tu serisini yerden yere vuran bu arkadaşa samsung yalakası demeniz çok enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kimseyle işim olmaz ama bu foruma kadar birbirine saygılı olmayan laf sokan bi yer görmedim ben telefon forumunuda yazdım araba forumanada ya arkadaş altı üstü bi tv neden birbirinizin kalbini kırıyorsunuz. Ya adamlar 350 binlik araba alıyor tavsiye forumununda da yazıyorlar adamlar bu kadar kavga etmiyor demekki sadece bana takan olmuyormuş 1 2 gün yazmayınca kafam rahat etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 18 Ekim 2020; 17:30:45 >
  • icingdeath kullanıcısına yanıt

Evet hocam çok enteresan

Çünkü daha bilmediğiniz ne numaralar var bu arkadaşta.

Bu arkadaş Samsung fanı olduğu anlaşılmasın diye 20 Samsung modelinden bir tanesini yerden yere vurur, Tıpkı insanlara 20 tane Samsung modelini tavsiye ederken arada bir başka marka tavsiye etmesi gibi.

Şimdi anladınız mı hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owolfo -- 18 Ekim 2020; 17:26:33 >
  • Selamlar 65 inch tv alacağım 2 modelden uygun fiyat aldım 65q60t diğeri 65tu7000 yaklaşık 3000 tl fiyat farkı var.Aradaki farka değer mi.Farkları nedir acaba?_

• gvdfl G kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisi de Samsung da giriş segment cihaz tabii de q60 daha iyi 7000 e nazaren ancak eğer bu fiyatları verecekseniz tek marka dusunmemelisiniz. Ziraa q60 da qledin giriş seviyesi ve bence q80 den aşağısı alınmamalı qled de. 7000 e hiç bakmayın derim zaten bu sene olmamış 7000 serisi. F/p cihaz arıyorsanız tek markaya ve modele bağlı kalmayın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CihanEfruzz C kullanıcısına yanıt

65 inch ya da üstü olmazsa olmazım bütçe max 10 k öneriniz varmı?

• Hocam şimdi tepki alabilirim önereceğim model için ama 65NANO816 var 10000 civarı bir fiyatı. Q60 a muadil olarak söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gvdfl

Seçim basit

Samsung 65Q60T

• gvdfl G kullanıcısına yanıt
    Hatta 7000 modeline muadil olarak da samsungun 8500 modelini alabilirsin dual Led deniyor. Yeni bir teknoloji tabi çok beğenmedim ama belki sen begenebilirsin. Tabi 10 k bütçeye nano816 derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: CihanEfruzz

Hocam şimdi tepki alabilirim önereceğim model için ama 65NANO816 var 10000 civarı bir fiyatı. Q60 a muadil olarak söylüyorum.

Cihan, filmci oyuncu ve aklı başında olan birisinin gidip 10bin lira gibi bir rakama ips panel alması bu parayı çöpe atmasıyla eşdeğerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 18 Ekim 2020; 17:57:36 >
  • owolfo O kullanıcısına yanıt

Katılmıyorum size, uzun zamandır forumdayım, samsung q serisine antipatinizide anlıyorum, bu forumun tv almamda yardımı oldu.Karşılıklı saygı çerçevesinde yazışma taraftarıyım.

• dallass kullanıcısına yanıt
    Sayın dallas burada LG promotorlugu yapmıyorum ancak samsungun mağazalara sokmaya korktuğu bir modeli neye dayanarak oneriyorsunuz. Hangi mağazada canlı gördünüz? Nasıl bir eminliktir bu elbette düşüncenize saygım var ancak TV reyonunda bana Samsung al lg ya da philipsde para verilmez diyen Samsung promotoru gibi konuşuyorsunuz 😊

Bende size katılmıyorum, kusura bakmayın.

Karşılıklı saygı çerçevesinden bahsetmişken.

Bir arkadaşımız 7 bin liraya önereceğiniz bir tv varmı diye sormuş, bir Samsung fanı hemen sadece Q60T yazmış, hiç bir neden belirtmeden.

Ben bu durumu eleştiriyorum neden gerekçesiz bir şekilde tavsiyeler yapılıyor diye ve hemen akabinde bu RNNN denen şahıs beni ima ederek boş gezen insanlar yine burada o kadar biliyorsan sen tavsiye et demiş.

Siz bunları okudunuz mu ?

Şayet okuduysanız, bu arkadaşa tıpkı bana hatırlattığınız gibi karşılıklı saygı çerçevesini hatırlattınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gvdfl

Aynı kriter bende de vardı hocam, malum 65inc olunca fiyatlar fırlıyor, 8500e Samsung tu8500 aldım :) ctesi kurulacak.

• Yeni LG 65SM8000PLA Tv aldım . İyi mi yaptım kötü mü yaptım. Fikrinizi almak isterim. Teşekkürler

• Myliv3 M kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun bana laf düşmez de fazla bi bilgim yok ama ben gibi siyahları tam siyah olma takıntın varsa lg bu konuda iyi değil haberin olsun.

• CihanEfruzz C kullanıcısına yanıt

Lg nanocell modelleri'nin hepsi çöp. Kendim 2019 Model sm9010 almıştım bin pişman oldum. Siyahlar resmen gri gözüküyordu. Bende satıp Samsung Q95T aldım iyi ki almışım diyorum. Kısaca İPS Panel Tv alınmaz. O fiyatlar'da verilmez yazık yani.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Görüşünüze saygım var zaten ben en iyisi demiyorum. Ancak ips ve va panelin farklarını tartışmaya gerek yok artık aşalım forum olarak bu olayı. Bende va kullanmaktan nefret ediyorum ziraa bu kişisel bir durum. Size ips de kötü gelen siyah bana da va da kötü geliyor ki q95t modelinde siyahlar koyu lacivert bana göre. 10 k ya alınabilecek modelleri saydım ki bence q60 a göre iyi olduğunu söyledim. Ama siz ise en üst düzey iki modeli söylüyorsunuz. Sizi yargılamak haddime değil ancak sorulan sorulara odaklanalim mümkünse aksi halde forumun bir mantığı yok

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Bir de en sevmediğim üslup bu neye göre çöp kime göre çöp eğer va paneli seven biriyseniz va mükemmel olabilir ya da ips seviyorsanız en güzeli ips olabilir bu şahsi zevktir ama burada yani forumda yapılan bana kalırsa sizi ayırarak söylüyorum marka kötülemek. Yıl 2020 olmuş biz hala ips mi va mi tartışıyoruz. Siyah istiyorsak dünyanın da kabul ettiği tek panel oled ötesi kim ne söylerse söylesin yok. Ziraa oled satan markalar buradaki gibi bir iki kişinin görüşüyle satış yapmıyor. Oled bir tek LG de de yok Sony Philips ve daha bir çok marka kullanıyor. Amacımız üzüm yemek olmalı bağcıyı dövmek değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanEfruzz -- 18 Ekim 2020; 19:21:18 >
  • 
Sayfa: önceki 31913192319331943195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.