Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kıdemli Yarbay Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki hocam ben bir şekilde ikna ettim bu adamları değişimi kabul ettiler. Hangi ürünü önerirsiniz bana 6-7 bin tl civarlarında. Ağırlıklı olarak digitürk üzerinden maç yayını, netflix, arada arkadaşlar gelirse ps4 futbol. Eğer çok zamanım olursa xbox üzrinden savaş oyunları filan oynuyorum tabi bu benim önceliğim değil açıkçası. Hanım zaten genelde netflix takılıyor. Bazen tv izliyoruz hepsi bu.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam tu serisi düşünüyordum bu mesajdan sonra vazgeçtim. Siz bilgili bir abiye benziyorsunuz. Rica etsem 5000 tl ye kadar sadece netflix ve normal kanallar izlenecek bir tv önerir misiniz?
  • hakansoyvural H kullanıcısına yanıt
    maç olmasa q60t derdim tüm işlerinizi görür memnunda ederdi hatta indirimle q70t modelinide denk getirip alabilirdiniz ama maç izlerim xbox kullanırım diyen adama pek önermek gelmiyor içimden yani q80t alamıyorsanız şuan bana göre alınacak iki tv var q60t un7400-8100 modelleri ama almadan önce bu modelleri mutlaka futbol yayınlarıyla oyun kayıtlarıyla mağazada test edin derim..
  • mockingjay kullanıcısına yanıt
    50un7400 modeline bakabilirsiniz
  • yazılanları okuyunca TU8500 den vazgeçtim LG 49NANO866 İPS Panel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viydihol -- 23 Eylül 2020; 17:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viydihol

yazılanları okuyunca TU8500 den vazgeçtim LG 49NANO866 İPS Panel mi?
    Aynen IPS panel. Lg VA panelde UN7400 ve UN8100 seçenekleri var. Samsung daha çok VA panel kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melodrhyme

max 2000 liraya smart dahili wifi ve uydu alıcısı olan 43 inç ve üzeri ne önerirsiniz.idare etcek birşey lazım.axen vs gibi ?
    arkadaşlar arada kaynamış ama help :))
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    bu modellerin sadece 50inchi va panel hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony xf9005 ile samsung q95t arasında hangsini öneririsiniz.
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba..pus8505 de hdmi2.1 var mı ve VA panel mi acaba bilginiz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun süreli arayış ve incelemelerden sonra fiyat-performans değerlendirmesi ile LG 65UN81006LB satın aldım. Tabiiki gönül Samsung 65Q80T isterdi ama döviz kurları ve fiyatlardaki sürekli artış eğilimi mecbur bıraktı. Forumda yorumlarına güvendiğim arkadaşlarda bu modeli önerdiler. Bu serinin VA panel olduğunu okumuştum. Umarım yanlış bilgi değildir. Ürünü teslim alıp kurulumunu yaptırdıktan sonra kısmetse gözlemlerimi yazarım.

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim teknosanın sitesinde de iade vs bölümüne baktıysanız 1 defaya mahsus herhangi bir sebep göstermeden değiştirme hakkına sahipsiniz..gidin farklı bir modelle değiştirebiliyorsanız değiştirin..bu dediğim açılmış kurulmuş olsa da geçerli.

• Melodrhyme kullanıcısına yanıt
    arada kaynamış değil. Burası belkide hayatın gerçeklerinden uzak tek forum konusu :)

55-65" den aşağıda tavsiye verilmez. Minimum 6000-7000 veya güzel tavsiye olacaksa 10,000 TL ler yazılır çizilir. Öyle 3000 lik televizyonlara falan kimse dönüp bakmıyor. Hatta çöp diyen zengin arkadaşlar var :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba 55xh9077 için 8800 nasıl rakam?55q95t düşünüyordum ancak olumsuz durumlardan dolayı son günlerdeki içim soğudu gibi..çok mu geride bu tv?ps5 için ileriye dönük bir tv istiyorum sağlamlık da önemli..siyahlar çok mu kötüdür Samsung’a göre?yani Samsung fa öyle diyorlar LG kullandık 2 led 4K tv onlar da 2-3 sene sonra hep sorun çıkardı..sorunsuz olsun diye sony düşünüyorum ama nelerden feragat ederim ondan tam emin değilim?

• sunborn kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki ips panel hocam o model. Benim de aklımda o model vardı ama va olmadığı için elemiştim.

https://www.kitele.com/en/tv-lg-65un81006lb

Bu paylaştığım sitede tv modelini yazıp arattığınızda panel led sistemi ve fiyat performans puanlarını görebilirsiniz tv lerin. Bana çok faydası oldu.

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Hocam buna çok sevindim gerçekten. Hemen haftasonu gidip konuşacağım. Çok teşekkür ederim.
  • Panelin VA olmadığınıda öğrenmiş oldum. Artık televizyon kurulunca benim günlük kullanımım olan uydu yayını izleme performansını göreceğim. 100 Hz bir VA panel olmadığına göre beklentimi yüksek tutmayacağım. Sonuçta daha yüksek rakamlara çıkamadığım için fiyat-performans olarak değerlendirmek en doğrusu.

• Vestel 43U9402 kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdm6 -- 23 Eylül 2020; 19:55:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rookie055

Ne yazık ki ips panel hocam o model. Benim de aklımda o model vardı ama va olmadığı için elemiştim.

https://www.kitele.com/en/tv-lg-65un81006lb

Bu paylaştığım sitede tv modelini yazıp arattığınızda panel led sistemi ve fiyat performans puanlarını görebilirsiniz tv lerin. Bana çok faydası oldu.
    burdada VA diyorhttps://www.displayspecifications.com/en/model/f30a1e14

hangisi doğru acaba?

VA değilse bana yaramazki. bütçeyi artırıp mümkünse 100 hz va dolby atmos destekli tv almayı zorlarım. ozaman adres değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viydihol -- 23 Eylül 2020; 20:48:17 >

• viydihol V kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hangi tv için diyorsunuz? Link e tıkladığımda açılmıyor. Ben 65un8100 için ips dedim. Yanlış olmasın?

• 
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.