Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal , saitates Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
88.157
Cevap
1.336
Favori
4.694.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilirkişi raporu oldu parayı alacağım demiştim süreç uzadı ama olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    Q60 daki kronik panel açıklığı yüzünden ekranda bulutlanma yüzünden iade ediyorum. Üç dört ay önceki mesajlara fotolara arkadaşlar bakabilir şu an ps5 için kaliteli bir tv alayım diyorum ve aklım sony ye gidiyor. Lg logo yanığı korkutuyor çünkü

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Kurulum çok basit. Kanal listesini falan otomatik alıyor zaten. İster wifi ister ethernet bağlantısı da yapılabiliyor. Çok yüksek beklentileriniz yoksa memnun kalırsınız. Tavsiye ediyorum.

Hocam servis randevusunu aldım askı aparatı da gelmiş onu da aldırdım servis cuma gelecek lg Türkiye ye sordum kutudaki eziği gösterin sıkıntı çıkmaz dedi bakalım sıkıntısız bi tamamlasam şu süreci . Seçmek bi dert almak bi dert montaj bi dert artık stresten karnıma ağrılar girdi bişey çıkacak diyecekler diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

Q60 daki kronik panel açıklığı yüzünden ekranda bulutlanma yüzünden iade ediyorum. Üç dört ay önceki mesajlara fotolara arkadaşlar bakabilir şu an ps5 için kaliteli bir tv alayım diyorum ve aklım sony ye gidiyor. Lg logo yanığı korkutuyor çünkü
    Hocam sony yeni 9 serisini getirmiş ama 55inç fiyat 10bin dediler. 49da da fiyatları 7 8 bandında
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam servis randevusunu aldım askı aparatı da gelmiş onu da aldırdım servis cuma gelecek lg Türkiye ye sordum kutudaki eziği gösterin sıkıntı çıkmaz dedi bakalım sıkıntısız bi tamamlasam şu süreci . Seçmek bi dert almak bi dert montaj bi dert artık stresten karnıma ağrılar girdi bişey çıkacak diyecekler diye.
    Dayan abi 2 gün kaldı sonra mis gibi fotolar bekliyoruz senden :)
    İnşallah fotodan falan geçtim artık pahalı ürün almayacağım gözümle görmeden 200 300 pahalı olsun kafam rahat olsun.
    Servis yardımcı olur dedi mh ama yinede içimde bir korku var

• Herkese selamlar
    Yaklaşık 3 hafta önce forumlardaki yorumlardan okuyup samsung 55tu8500 tv aldım. 6000 bütçesine alınabilecek en iyi tv diyorlardı. Hatta burada da bir arkadaş övüyordu bu tvyi. Hayatımda aldığım en kötü tv diyebilirim. Renkler berbat, aşırı karanlık ve hissiz. 4k yayını açıyorum digitürk üzerinden tüplü televizyon gibi. Hiç bir canlılık yok televizyonda. Maçlar sanki halı sahada oynanıyormuş gibi karanlık. Parlaklığı ne kadar yükseltsem de görüntü iyileşmiyor. Tatil filan derken televizyonu ilk defa 2 gün önce inceleme fırsatım oldu. Çöp demeye dilim varmıyor en azından çöpe attığımız para belki ihtiyacı olan birine gider. Bu televizyonun neyini övdüler anlam veremiyorum. Fazla derecede pişman oldum. Belki digitürk yayınındandır dedim netflix açtım aynı karanlık durum onda da söz konusu. Şimdi sizlere sormak istediğim ben bu iğrenç aleti değiştirme fırsatına sahip miyim? Kutu açıldığı ve kullandığım için böyle bir hakkım söz konusu mudur acaba? Gerçekten tv izlemek istemiyorum o derece soğuttu beni. Ürünü teknosadan almıştım. Konu hakkında bilgisi olup ta beni aydınlatacak veya şu yolu izlersen değiştirme imkanına sahip olabilirsin diyen biri çıkarsa çok mutlu olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

3 lü akım koruma uzatma kablosu alacagım .. baska da bişeye gerek olmaz herhalde demi arkadaslar...
    Usta hangi marka alacaksın link atarmısın bende alacağımda garip garip firmalar var kafam karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansoyvural

Herkese selamlar
    Yaklaşık 3 hafta önce forumlardaki yorumlardan okuyup samsung 55tu8500 tv aldım. 6000 bütçesine alınabilecek en iyi tv diyorlardı. Hatta burada da bir arkadaş övüyordu bu tvyi. Hayatımda aldığım en kötü tv diyebilirim. Renkler berbat, aşırı karanlık ve hissiz. 4k yayını açıyorum digitürk üzerinden tüplü televizyon gibi. Hiç bir canlılık yok televizyonda. Maçlar sanki halı sahada oynanıyormuş gibi karanlık. Parlaklığı ne kadar yükseltsem de görüntü iyileşmiyor. Tatil filan derken televizyonu ilk defa 2 gün önce inceleme fırsatım oldu. Çöp demeye dilim varmıyor en azından çöpe attığımız para belki ihtiyacı olan birine gider. Bu televizyonun neyini övdüler anlam veremiyorum. Fazla derecede pişman oldum. Belki digitürk yayınındandır dedim netflix açtım aynı karanlık durum onda da söz konusu. Şimdi sizlere sormak istediğim ben bu iğrenç aleti değiştirme fırsatına sahip miyim? Kutu açıldığı ve kullandığım için böyle bir hakkım söz konusu mudur acaba? Gerçekten tv izlemek istemiyorum o derece soğuttu beni. Ürünü teknosadan almıştım. Konu hakkında bilgisi olup ta beni aydınlatacak veya şu yolu izlersen değiştirme imkanına sahip olabilirsin diyen biri çıkarsa çok mutlu olacağım.
    Hocam MediaMrkt 28gün içinde koşulsuz değişim yapıyor sanırım. Bence bir aldığınız yere sorun. farklı model almak istiyorum derseniz daha kolay değişirler sanırım.

Hangi seri hocam bulamadım atabilir misin

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt
    hocam bu tv bu konuda pek övülmedi aksine günlerce çöp almayın renkleri parlaklığı resim işlemesi berbat diye yazdım fotolar paylaştım muadilleri olan modellerden performans olarak bariz geri olduğunu yazdım keşke acele etmeden konuyu iyice okusaydınız umarım iade alırlar yoksa o paraya o tv gerçekten yazık...

• quote:

Herkese selamlar
    Geçmiş olsun kimin mesajına denk geldin acaba?

• quote:

Herkese selamlar
    Geçmiş olsun kimin mesajına denk geldin acaba? Burda çok söyledim bulaşmayın diye..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    nickini hatırlayamıyorum ama va panel bu fiyatlarda başka markada yok diyen bir arkadaş vardı. Biraz onun yorumlara kandım gibi. Aksi gibi teknosa'da da çok övdüler bu tv yi. Ya ben sürekli maç izlerim. Arada oyun oynarım bir de netflix takılırım vakit buldukça. Yemin ediyorum hepsinden soğudum. 42 inç eski samsung tv bile çok daha kaliteli görüntü veriyor. Dün bu tvyi kapatıp onunla izledim. Biraz acelem vardı aslında. O arkadaşın yorumunu görünce bir de teknosa da çok övünce dedim tamam bu olsun. Anlamadığım yabancı forumlarda bu televizyona 5 üzerinden 4.5 - 4.7 gibi skorlar vermişler. Onların görüpte bizim görmediğimiz ne var bu tvde?
  • quote:

nickini hatırlayamıyorum ama va panel bu fiyatlarda başka markada yok diyen bir arkadaş vardı. Biraz onun yorumlara kandım gibi. Aksi gibi teknosa'da da çok övdüler bu tv yi. Ya ben sürekli maç izlerim. Arada oyun oynarım bir de netflix takılırım vakit buldukça. Yemin ediyorum hepsinden soğudum. 42 inç eski samsung tv bile çok daha kaliteli görüntü veriyor. Dün bu tvyi kapatıp onunla izledim. Biraz acelem vardı aslında. O arkadaşın yorumunu görünce bir de teknosa da çok övünce dedim tamam bu olsun. Anlamadığım yabancı forumlarda bu televizyona 5 üzerinden 4.5 - 4.7 gibi skorlar vermişler. Onların görüpte bizim görmediğimiz ne var bu tvde?
    Teknosaya çalışanlarının çoğu firmaların elemanı onlara sorarak TV alırsak vay halimize, prim alıyorlar, ayrıca burada satıcı veya firmaların pazarlama bölümlerinde çalışan ama sanki çalışan değilmiş gibi takılanlar var samsung bu sene berbat seriler çıkardı, şu an kötünün iyisi Lg un 7400-8100 va paneller geçmiş olsun, peki siz mağazada o renklere nasıl kandınız, görüntü kalitesinden anlıyorsunuz da?

• Faydalı olabilecek bir entry:
    https://eksisozluk.com/entry/113342697
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    İşin ilginç tarafı o mağazada bu kadar kötü değildi televizyon nedense. Yani renk doygunluğu vs tatmin etmişti beni. Ben LG'nin bir modeline karar kılmıştım ilk önce. Aynı fiyattı. Daha sonrasında dışarı çıkıp bir kahve içelim dedim hatuna. Forumları Okurken bu tv önerilince dedim hadi daha uğraşmayalım alalım gidelim. Aslında bulabilseydim sony fx90 mıydı adını hatırlayamıyorum modelin onu alacaktım ama yoktu maalesef. 55q70t modeli nasıl gözüme çarpmamış yazılardan anlayamıyorum. 2-3 bin fazla olsaydı da içim rahat etseydi :((.
  • arkadaşlar samsungun tu serisinden kesinlikle uzak durun 10 kez yazdım ama tekrar hatırlatayım..bu tu serisi tv lere para vereceğinize hilevel vestel falan alın paranızda cebinizde kalsın..

renk parlaklık resim işleme yansıma performansı her konuda berbat tv ler..

q60t q70t modellerinide gözü kapalı almayın ağırlıklı spor yayınları izleyen konsol pc oyun kullanımı olan arkadaşları üzebilir çünkü motion performanslara pek iç açıcı değil..

samsung alacaksanız q80t altına düşmeyin..

düşeceğim diyorsanız q60-q70t arasında sadece çok çok çok dikkatli bakılırsa görülebilecek ufak parlaklık farkı hariç hiçbir fark yok..

diyeceksinizki biri 50hz biri 100hz nasıl başka fark yok..q70t 100hz ama onunda motion performansı iyi değil tepki süresi kötü bu zamana kadar gördüğüm belkide motion performansı en kötü 100hz tv lerden o yüzden 50-60fps içeriklere kare eklemek dışında q70t 100hz olmasının size normal kullanımda pek bir artısı olmayacak..

bakın mesela bu iki tv de 100hz biri q80t biri q70t

ama diyorsanızki ben kırk yılda bir maç izlerim oyun oynamam bu modeller sizin için çok uygun çünkü tepki süreleri yüksek olduğu için muadili modellere göre titreme konusunda bu modeller daha iyi o nasıl oluyor derseniz tepki süresi arttıkça titreme azalır bu motion konusunda kötüyken film dizi gibi içerikler için iyi bişey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 23 Eylül 2020; 16:21:45 >

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt
    q70t ye gerek yok hocam q60t modelide tu serisinden daha iyi bi tv standart kullanıcıların %90 ını memnun eder..
  • 
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.