Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
67.829
Cevap
946
Favori
3.392.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8072
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 946
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4608 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27800 mesaj) Mobil (29401 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1581 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
145 oy
Öne Çıkar
Giriş
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Hocam çok ciddi yükseltiyorum halen karar vermedim 🙈🙈
    Ben pek çok ürününü kullanıyorum evde Xiaomi Mi Box S 4K, Xiaomi Mi Handheld gibi. Ancak TV konusunda çok inceleme olmayınca emin olamadım.
    Sipariş vermeyi düşünüyorum açıkçası. İnsan gene de deneyim ve tecrübe isteyen bir yorum arıyor
    |
    |

Aynısını ben de bugün alabilirim. Samsung para kart ne kadar veriyor bu ürüne?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    limonlusoda10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Sağ olun sizede hayırlı olsun. Yarın getirecekler, Çarşamba günüde Samsung yetkili servis gelip kurulum yaptıktan sonra 600 ₺'lik para kartı alacağım.
    |
    |
    limonlusoda10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Not: Şu an güneş tam karşıdan vurdugu için pek bir şey anlaşılamayabilir. Ben karşıdan ne izliyorsam yanlardan da aynı izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3539 Mesaj

Hayırlı olsun hocam nerden kaça aldınız tabi bi kaç fotoğraf paylaşırsanız güzel olur alacak olanlara fikir vermiş olursunuz.
    Akıllı kumanda var mı servis mi kurulumunu yaptı.

|
    |
    dracuLa_37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dracuLa_37

Belki 50un7400 almak isteyenlerin işine yarayabilir. Yandan karşıdan çekimleri yaptım. İsteyen olursa aksam da cekebilirim.

Not: Şu an güneş tam karşıdan vurdugu için pek bir şey anlaşılamayabilir. Ben karşıdan ne izliyorsam yanlardan da aynı izliyorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın başarılı ürün almışınız
    |
    |

• Teğmen
    201 Mesaj

ben hep 55 inch baktım ama 55 inch kullanan bütün arkadaşlarım "keşke 65 alsaydım" dediği için ve gittim 65 inch sipariş verdim. gelsin kurulsun bilgi veririm. mesafe 2.5 metre :)
    |
    |
    S_ui_CasT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

biraz fazla "mat" sanki görüntü
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba, 2500-3000 tl aralığında bir televizyon aramaktayım. Beklentim sadece futbol maçları , film , dizi izlemek bir de ps4 le oyun oynacağım. 50-55 inch büyüklüğünde görüntü kalitesi iyi, smart tv olmasına gerek yok, önerebileceğiniz modeller nelerdir. F/P Bir marka mevcut mu?Yoksa fiyat düştükçe kalite düşüyor mu?Önerebileceğiniz bir televizyon var mı?
    |
    |
    Arkadaşlar tv daha kurulmadığı için bakamadım, web araştırmasında da tatmin edici bir cevap bulamadim, tizen işletim sistemli samsung tvlerde markette spotify app var mı, varsa nasıl çalışıyor kullanışlı mı?

|
    |

Sağolun. Burak hocam da sağolsun LG 49sm8000 le bunun arasında kalmıştım gece film izlemek önceliğim olduğundan VA paneli tercih ettim.

İçerisinden akıllı kumandası çıkıyor. Kurulumu da servisi yaptı.

Kanal geçişleri bariz şekilde hızlanmış 49SM8000e göre.
    Parlaklık olarak aynı diyebilirim.

Şu an sadece haber kanallarında geçen alt yazı haberlerinde titreme farkettim ama onu nasıl ayarlayabiliyorum bilmediğim için girişmedim.

Bu arada televizyonu secerken internetten birkaç fotoğraf indirmiştim özellikle arka tonlarında siyahın tonları olan. Nanocell ile va panel arasında karşılaştırma yaptığımda nanocell arkadaki duvarın kolonu siyah içinde hiç görünmedi düz siyah göründü. Hatta teknosada satış elemanı bile şaşırdı duruma. Va panelde ise arkada duvarın kolonu görülüyordu. Ondan sonra bu ürünü aldım.

Fiyat olarak aldığım zaman 5000 TL fiyatı vardı 4800e aldım.

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3539 Mesaj

Anladım hocam peki memnun musunuz renkler falan nasıl akşam resim atarsanız iyi olur İnternet ten mi aldınız.

|
    |
    Hocam LG 49SM8000 49" 124 Ekran 4K UHD Smart LED TV ile ilgileniyorum yani bütçem bu tv yi kurtarıyor aslında pek anlamiyorumda tv den netten araştırdım lg ile ilgili iyi yorumlar var sorum şu bu tv ye eba tv yuklenebilirmi program yüklemeyi destekleyen bir tv mi tskler.

|
    |

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Samsung un kendi sitesinde 225 tl yazıyor link ekle bakabilir

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.samsung.com/tr/tv-hediye-karti-kampanyasi/&ved=2ahUKEwjbz_uWsuTrAhW1DmMBHRwhB2AQFjAAegQICRAC&usg=AOvVaw3ZIpCpiVRsaakNGkFccVS8
    Hocam haklıymışsınız 225 TL imiş biraz önce eski TV'yi bıraktım yenisi için işlemleri başlattım. Açıkçası q60t ve tu8500'ü yan yana görünce verilen para iadesi dahil cebimden çıkacak 300 lira hiç gözüme batmadı. Parlaklık ve renk doğruluğu açısından büyük farklar olduğu bariz belli oluyordu. Samsung TV alacak arkadaşlar için de önce bir gidip alacakları modeli detaylı incelemelerini şiddetle tavsiye ederim.

• Yarbay
    3539 Mesaj

Aynen siz 450 değince baktım değilmiş o yüzden sordum bence iyi karar verdiniz 50q60t daha iyi bir cihaz geçen amazon da tu8500 ile arasında 250 tl fark vardı baktığımda ama kartın limiti yetmedi sonrada pişman oldum alsaydım diye şuan 6bin oldu hb nın 3 günlük indirimi varmış belkide düşer bu gece başlıyor onu da takip edeceğim.
    Elimde 2 seçenek var 50un7400 ve 50q60t gönlüm samsung dan yana ama neredeyse 700 800tl fark var bakalım bekliyorum.

|
    |
    SFEzone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Aynen siz 450 değince baktım değilmiş o yüzden sordum bence iyi karar verdiniz 50q60t daha iyi bir cihaz geçen amazon da tu8500 ile arasında 250 tl fark vardı baktığımda ama kartın limiti yetmedi sonrada pişman oldum alsaydım diye şuan 6bin oldu hb nın 3 günlük indirimi varmış belkide düşer bu gece başlıyor onu da takip edeceğim.
    Elimde 2 seçenek var 50un7400 ve 50q60t gönlüm samsung dan yana ama neredeyse 700 800tl fark var bakalım bekliyorum.
    İnşallah istediğiniz gibi denk gelir hocam. Lg marka telefonlarda yaşadığım sıkıntıdan dolayı ister istemez markadan soğuduğum için bende de öncelik samsungtaydı her zaman. Bu arada tv leri hakkında yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmek istemem sadece markayla problem yaşayınca insan ister istemez soğuyor.

Aynen dediğiniz doğru bende 2 tane samsung 1 LG telefon kullandım şuan 15 gün oldu samsung alalı memnunum samsungu severim ama bu tu8500 serisi gerçekten benim istediğim gibi olmadı artık şansa bekliyorum amazon tekrar hbdayla yarışıp fiyat düşürür mü bilmem gerçi çok reklam yaptılar iyi bi indirim olacağını sanmıyorum ama hadi hayırlısı.

|
    |
    SFEzone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: musuz

biraz fazla "mat" sanki görüntü
    Hocam parlaklık 50 olarak ayarlı eco modda.

Canlı mod a alınca parlaklık yorucu oluyor o yüzden bu moda aldım bende

|
    |

Renklerinden memnunum hocam ben. Teknosa Neomarinde. Aldım. 49sm8000 almıştım ilk. Renkleri daha canlı ve netti ancak kanal geçişleri 8-10 saniye arasında, ayrıca arka fondaki siyah renk içindeki objeleri hiç göstermiyordu yani buradaki arkadasların dediği gibi detaylar siyah içinde kaybolup düz siyah izletiyordu. Bende va paneli aldım arka plandaki objeleri va panelde görüyorum.

Ayrıca bu netlik konusu da kanaldan kanala farkettiriyor. Powerturkte klip izlerken pikseller sayılıyor resmen bu nanocellde de öyle idi. Trt 4k da ise oldukca akıcı ve net.

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk cihaz Philips 32PFS6805/62 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED Smart tv

Bu cihaz 2020 model akıllı 32” full HD ve ek olarak bir artı olarak HDR 10 ve HLG desteği mevcut.

Bir diğer cihaz ise Philips 43PFS5503/62 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD LED TV

2018 model 43” akıllı değil hdr yok full HD ve uydu alıcısı da mevcut.

Şimdi aslında ana amacım film dizi izleyip oyun oynamak o yüzden satın almayı istiyorum. Ps4’ümde netflix YouTube mevcut yani akıllı tv kısmı genel olarak beni çok gerer mi bilmiyorum.

Fiyatları neredeyse aynı, ekranı büyük hdr’sız mı alsam yoksa ekranı küçük 2020 akıllı hdr’lı mı alsam bilemedim.

Aslında size sormak istediğim soru görüntü olarak çok fark eder mi ? Çünkü Ps4 pro sahibiyim ve cihaz hdr destekliyor hdr olursa kullanırım ama öte yandan büyük olması da hoşuma gider pes olsun fifa olsun arkadaşlarla keyif alırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.