Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30623063306430653066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv'nin fiyatının artması onun kaliteli olduğunu gösteriyor değil mi?
    Adam 8-9 bin lira verecek bir tv'ye sonra onun yanına 100 lira verip uydu cihazı alacak bilmem mouse alacak..
    500 bin liralık passat alıp şahinlerin torpidodaki pervanelerden takmaya benziyor bu..
    Sony görüntü işlemede ne kadar iyiyse çevre bileşenlerinde de (yazılım ve arayüz, ses, kumanda vs) o kadar kötüdür.. Bunu kabul etmek gerekiyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daytripper25

100 liraya basit bir uydu alıcı ve 50 liraya da Air mouse kumanda alır durumu çözer bu arkadaş. film izlerken siyah yerine gri görmekten ve maç izlerken banding görmekten iyidir. burda TV'ye çamur atan birileri her zaman çıkmıştır. buna rağmen TV'nin geldiği fiyattan anlaşılacağı üzere yoğun talep görüyor.tvnin ufak kusurlari ile siz kendinizi avutursunuz ancak.
    insanlari yaniltmayin, lg kullanmiyorsaniz sallamayin bence.

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    arkadaşım TV'nin fiyatının artması talebinin fazla olduğunu gösterir. azıcık iktisat bilseiz ve benim yazdıklarımı iyi analiz edebilseniz anlarsınız zaten. ben kimseye gidin 8500 liraya bu tvyi alın demiyorum. 8900 liraya 65 inchini aldım ben. benim yazdıklarıma sizin cevaplarınız tvyi gömmeye geldiğinizi gösteriyor. bahsedilen olay LG TV'nin bu TV'ye karşı üstünlüğü. siz niye taarruza geçiyorsunuz ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • popturceyn P kullanıcısına yanıt
    LG de kullandım Samsung da. burda Samsung u göklere çıkarıp LG tvleri gömenlere bile böyle tepki vermeyip bana bu tepkiyi vermeniz yersiz. karanlıkta film izleyen adam IPS panelden uzak durmalı. Samsung da motion konusunda başarısız. her yerde aynı tespitler var ayrıca. insanımız malını kötülemez. başkasında olan eksikliği ön plana çıkararak kendini avutur. hatasını asla kabul etmez. durum bundan ibaret.

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam, iktisat bilgim az çok var..
    Arz-talep ilişkisini de bilirim lakin bu cihazın fiyatının artması salt arz-talep ilişkisi ile açıklanamaz.. Stoğu azaldı, üretim yok ve elinde kalmış üç-beş cihaza da satıcılar 9 bin yakın fiyat biçmişler.. Benim tepkim sanki fiyatının artmasını tv'nin iyi olmasına bağlamışsınız gibi bir yorum olmuş, buna idi..
    Neyse yanlış anlaşılma olabilir.. İyi forumlar..

• LG 50UN74006

Olumlu/Olumsuz bunun için yorumunuz nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snac Twingum

LG 50UN74006

Olumlu/Olumsuz bunun için yorumunuz nedir.
    Hocam 2020 model magic kumanda içerisinden çıkıyor,başarılı ürün tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Tabiki OLED'in cayır cayır Yanmasınıda hiç bir panelde göremezsiniz

Alıntıları Göster
    Hocam gittigidiyorda mu9000 var. Samsung q80t ile kıyaslarsanız hangisini tavsiye edersiniz. Q80r ocak ayında 8000 tllerde iken şimdi gidip 13000 tl vermek istemiyorum. Sadece yıl farkından q80t çok dahayi diyebilir miyiz q80tye göre?

• Samsung 55Q70T düşünüyorum , ancak LG'de kafamı karıştırıyor. LG'de ki muadili nedir bu TV'nin ?

Öneriniz var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Samsung 55Q70T düşünüyorum , ancak LG'de kafamı karıştırıyor. LG'de ki muadili nedir bu TV'nin ?

Öneriniz var mıdır ?
    LG'de ki muadili

LG 55NANO866
  • Peki hocam farkı nedir ? neden LG seçmeliyim ?

An itibariyle 55Q70T'yi teknosa'dan personel indirimi ve ininal kart kampanyası ile 7.200 TL'ye bitirebiliyorum.

Hatta her ne kadar bunlardan düşük bir model olsada boyut yükseldiği için 65TU8500'e mi geçsem diye de düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Peki hocam farkı nedir ? neden LG seçmeliyim ?

An itibariyle 55Q70T'yi teknosa'dan personel indirimi ve ininal kart kampanyası ile 7.200 TL'ye bitirebiliyorum.

Hatta her ne kadar bunlardan düşük bir model olsada boyut yükseldiği için 65TU8500'e mi geçsem diye de düşünüyorum.
    Hocam Teknosa gidin yan yana bakın kıyaslama yapın tercihinizi kendiniz yapın 2 modelde mağazalarında vardır, benzer özellikte ürünler bu modeller beğendiğinizi alın geçin.
  • Merhabalar.Salonumda 55nu800 var ama 65 inç televiyona geçmek istiyorum.Bunu da diğer odaya alacağım.

Fiyatlar uçmasaydı Sony 65xf9005 alacaktım ancak şu an bu bütçelere çıkamıyorum.
    LG - 65SM8000PLA ile Samsung- TU8500 arasında kaldım ama LG hakkındaki kötü yorumlardan Samsung!a yakınım gibi..
    Max 8000 TL bütçe için tavsiyelerinizi rica ediyorum,teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam Teknosa gidin yan yana bakın kıyaslama yapın tercihinizi kendiniz yapın 2 modelde mağazalarında vardır, benzer özellikte ürünler bu modeller beğendiğinizi alın geçin.

Alıntıları Göster
    Cinematic te ki renkler yerine kullanıcı yorumlarını tercih ediyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam 2020 model magic kumanda içerisinden çıkıyor,başarılı ürün tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    LG 65UN81006LB nasıl hocam un7400 ile arasındaki fark nedir
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    ::)
    Hocam
    Burada kullanıcıdan çok Samsung elamanı var bilginiz olsun ondan dolayı size Samsung alın diye baskılar gelebilir her markanın kendine göre avantajlarıda var dezavantajıda var ondan ben size mağazada bakın hoşunuza giden modeli alın geçin dedim:)
    Bende LG mağaza müdürüğüm aynı zamanda Samsung ve Sony satıcısyım kimseden saklım gizlim yok bu arada:)

• htopdas H kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç inç kıyaslama yapıyorsunuz?
    Boyutuna göre paneller değişiyor o acıdan sordum.

• 65 inç un8100 ile un7400 arasında ne gibi farklılıklar var, 65un8100 daha ucuz ilginç geldi.
  • htopdas H kullanıcısına yanıt
    Hocam
    65UN81006
    Kampanya olduğu için fiyat çok uygun ürün çok başarılı tavsiye ederim.
    Fark olarak görsel farkkı var un81006 çercevesiz panel ve Avrupa montaj geri kalan özellikleri aynı.

• Yarım saat önce Vatan (Mavişehir) şubesinde XF9005 güncel fiyat ile almaya gittim. Ellerinde kapalı kutu yokmuş. Sistemlerinden baktırdım hiç bir yerde yine yokmuş. Belirttiğim mağazada teşhir ürün var. Teşhir fiyatını sorunca etiket fiyatı neyse o dedi 8299 lira. Hem teşhir hem normal kapalı kutu fiyatı. Bu şekilde söyleyince abi Sony belirtiyor teşhir fiyatlarını biz bir şey yapamıyoruz dedi. Q80R zaten yok hiç bir yerde. Biz ne alacağız çok merak ediyorum. Samsung T modelleri pek sinmedi içime.

• 
Sayfa: önceki 30623063306430653066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.