Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akademik63 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
68.822
Cevap
937
Favori
3.489.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 8235
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 937
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28395 mesaj) Mobil (29763 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1653 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (63 mesaj)
  • @
154 oy
Öne Çıkar
Giriş
    3501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam kimseyle polemiğe girmek değil niyetim ama ben bile bu va ıps muhabbetinden anlamazken bakın önceki msjlarıma tu serilerinin rengini sarıya çalan renkte olduğunu söyledim ama bana çoğu kişi kızdı kaç tane video ve yorum okudum hepsinde aynı muhabbet herkes ekran sarı diyor inanmıyorsanız diğer forum sitelerindeki yorumlara bakın.
    Şu an 8-9 bin altı televizyonlar leş, kötünün iyisi Lg un71 serisi va panel bu modelde renkler doğal değil ama şu an giriş seviyesi en iyi TV.. Tu serisi çok kötü bence 2020 Va panellerin yüz karası bunu yapıp piyasaya süren mühendislerin diyarbakır karpuzcusu kadar bu işlerle ilgisi olduğunu düşünmüyorum, insan bir bakar biz ne yaptık, ayıp yahu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: prospect11

bir gün herkes ips panel kullanacak

Alıntıları Göster
    IPS modeller tv dünyasının şahinleridir ve kontrast özürlü oldukları sürece öyle kalacaklar..

|
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj

LG Sm 8000’in alınmayacak bir model olduğunu mu söylemek istediniz? Açıkçası abarttığınızı düşünüyorum bu ips muhabbetini. Yine bu forumun tavsiyesiyle annemlerin evine LG 43UM7450 aldık, görüntü kalitesi bizi tatmin etti. Dediğim gibi biz standart kullanıcıyız, günde 1 kez belki tv açılır, haftada bir birkaç bölüm netflix dizisi, bitti yani. SM 8000 de aklımda olan modellerden. Çoğu yerde ips’i kötülemişsiniz fakat va konusunda araştırma yaptığımızda pencere karşısındaki televizyonlarda ekstra parlama yapacağı belirtiliyor. Ben tv yerine pencereyi izleyeceksem o kadar kaliteli siyahtan feragat ederim yani=) yukarıda biri yazmış 5000-6000 bandında buradaki kullanıcıların %51’inin önerdiği bir model yok mu diye. Kesinlikle sorusu çok yerinde, çünkü yok=) Birinin önerdiğini diğeriniz kötülüyorsunuz. Atla deve değil yahu bu. 10 yıllık vestel var diğer odada, mi smart box bağladık mis gibi. Yeni alacağım herhangi bir televizyon bundan daha mı kötü olacak? Bizim derdimiz sıkıntısı olmasın, o fiyat bandında alınabilecek en iyi televizyonu alalım.

|
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3738 Mesaj

Ya hocam alacak tv kalmadı benim bütçeye göre ama bakacağım artık hep zam gelmiş yine bakalım hb bu gün indirim falan yapar mı bilmiyorum takip ediyorum reklam vermiş 2 yi bekleyin diye.
    Bakın lg lg dedik onada zam gelmiş 200 300 civarı.

|
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Post-it

2018 model olmasına rağmen söylediğiniz fiyat aralığında sizi mutlu eder. Benim önerim stoklar bitmeden 200-300 ₺ fazla verilir bu tv alınır.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xf9005-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html
    Bu cihazın 49'u niye getirilmez ki Türkiye'ye. Bunu Sony'e yazdım 2 hafta oldu hala cevap bekliyorum. eğer gelirse düşünmeden direk alacağım cihaz. Lg'Nin sm 8600'üne 7 verene kadar 300-400 fazla verip bunun 49u alınır
    |
    |

• Binbaşı
    1094 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brknil06

Hocam bu ürünler Otel tv olarak üretiliyor,mağzalarda bu ürünleri göremezsiniz bilginiz olsun.
    İnternet kullanacaksanız kısıtlamadır her siteye girmez.

Alıntıları Göster
    Tavsiye etmez misiniz yani?
  • Yüzbaşı
    941 Mesaj
    Arkadaşlar yayla evinde kullanmak için (Yazları yaklaşık 5-6 ay) bütçemi çok fazla zorlamadan bir TV almam gerekiyor...
    Bu işlerden pek anlamıyorum maalesef...

İki adet TV buldum ikisi de hi level marka ve her ikisi de mavi kutulu yani Vestel garantisinde....

Google de nette o kadar aratmama rağmen her iki TV ile ilgili hiçbir bilgi bulamadım....

----Hı level 43 inch 43 HL 670 smart LED TV FULL HD 1080 smart Netflix 400 Hz dâhili HD uydu alıcılı

----Digeride bunun aynısı 49 HL 750

Bu TV ler alınır mı?
    4k yok....Biraz daha araştırıp 4k UHD mı almalıyım?
    Bu TV ler Va mı IPS mıdır?
    Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

|
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    Ben şuan 65ru7400 kullanıyorum ve çok memnunum, bu tv yi değiştirmek istiyorum. Amacım boyut büyütmek. Fakat samsung tu serisini hakkında ciddi eleştiriler var, son 5 sayfayı okudum. Zaten fiyatlar çok saçma geldi bana, 65 inç tv ortalama 7 bin tl, ama muadili 75 inç tv 12 bin tl, arada uçurum var. Neyse sormak istediğim şu, ru serisi yerine tu serisi almak hata mı olur, pişman eder mi?

Yoksa acelem yok, bir sonraki modelleri mi beklemek lazım.

• Binbaşı
    1182 Mesaj

ru serisinden tu serisine geçmenin çok da bir mantığı yok..
    Aslında sen insanlar için iyi bir örneksin hocam.. Daha geçen yıl almış olduğunuz cihazı ama boyut ama farklı bir sebepten değişmek istiyorsunuz..
    İşte biz de bu yüzden TV alırken ince eleyip sık dokuyun, bir iki taksit fazla verin ama sonra keşke demeyeceğiniz bir model olsun diyoruz..
    Şimdi siz 75 ekran mı 82-85 ekran mı istiyorsunuz, ayrıca bütçe maksimum nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj
    Memlekete gitmeden keşke tv alsaydım pişman oldum şimdi fiyatlar artmış 2020 modeller berbat 6000 TL bandında alınacak tv önerisine açığım 100 hz yenileme hızınızdan da vazgeçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    9085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Tavsiye etmez misiniz yani?

Alıntıları Göster
    Hocam fiyatları cok uygunsa olabilir uygun değilse farklı modellere bakın derim
  • Firma Yetkilisi
    9085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

Memlekete gitmeden keşke tv alsaydım pişman oldum şimdi fiyatlar artmış 2020 modeller berbat 6000 TL bandında alınacak tv önerisine açığım 100 hz yenileme hızınızdan da vazgeçtim
    LG 55SM8000
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Hocam kimseyle polemiğe girmek değil niyetim ama ben bile bu va ıps muhabbetinden anlamazken bakın önceki msjlarıma tu serilerinin rengini sarıya çalan renkte olduğunu söyledim ama bana çoğu kişi kızdı kaç tane video ve yorum okudum hepsinde aynı muhabbet herkes ekran sarı diyor inanmıyorsanız diğer forum sitelerindeki yorumlara bakın.

Samsung'un renkleri rezalet.Gerçekten sarıya çalan renkleri var.

• Firma Yetkilisi
    9085 Mesaj
    quote:

Ya hocam alacak tv kalmadı benim bütçeye göre ama bakacağım artık hep zam gelmiş yine bakalım hb bu gün indirim falan yapar mı bilmiyorum takip ediyorum reklam vermiş 2 yi bekleyin diye.
    Bakın lg lg dedik onada zam gelmiş 200 300 civarı.
    Hocam hangi model bakıyorsunuz LG stoklarımızda varsa iskonta yapalım size?
  • Yarbay
    3738 Mesaj

Aynen dediğim video buydu işte renkler çok kötü

|
    |
    dr.pupa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3738 Mesaj

Hocam ben 50un74006 ye bakıyorum ama yine fiyatlar yükseliyor bakalım bekliyorum indirim falan.

|
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    9085 Mesaj
    quote:

Hocam ben 50un74006 ye bakıyorum ama yine fiyatlar yükseliyor bakalım bekliyorum indirim falan.
    Hocam özelden devam edelim size özel fiyat yapayın.
  • Teğmen
    186 Mesaj

İbrahim'e LG satmayı başarırsanız, 6 aydır Samsung önerenlere çok kötü gol olur))) Helede IPS Olursa)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcihank -- 4 Eylül 2020; 13:5:5 >
    |
    |
  • Yarbay
    3738 Mesaj

Yazdım hocam tamam

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    9085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kcihank

İbrahim'e LG satmayı başarırsanız, 6 aydır Samsung önerenlere çok kötü gol olur))) Helede IPS Olursa)))
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.