Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ebangelia , ebangelia , absfr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil
5 sn
68.853
Cevap
935
Favori
3.494.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8242
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 935
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28413 mesaj) Mobil (29776 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1653 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (64 mesaj)
  • @
154 oy
Öne Çıkar
Giriş
    209 Mesaj
    Arkadaslar merhaba
    Cocuk saolsun lg42la620 tvnin ekranini patlatti. Panel degisimine 1500 tl fiyat aldim.
    Sizce panelimi degistirtmeliyim yoksa yeni tv mi almaliyim. Yeni alacaksam 2000 2500 tl butce ile 40 inc tv onerebilir misiniz?
    Samsung 40T5300 amazonda 2500 tl iyi midir bu tv?
    Acil cevap lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj

bence yeni tv alınd, değmez o kadar para tamire vermeye. yedek parça olarak satabilirsiniz belki eskisini de.

LG Sihirli kumanda almak istiyorum MR AN19BA modeli sanırım um7100 modeli tv için, kullanan arkadaşlar memnun musunuz, satmayı düşünen varsa ilgilenebilirim.
    |
    |
    woltmer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1238 Mesaj

42lb652v var bendede sağolsun bizim çocukta ekrana su sıkmış panel gitti 1700 fiyat verdiler değiştirmicem sanırsam. Bende 50 inch üzeri cihaz önerilerine açığımı. Youtube ve netfllix açılsın yeterli tv de çok aşırı zaman geçirmiyoruz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    909 Mesaj
    XF9005 de dolby atmos ses alabilen var mı?
    birde, hdmı earc ses dönüştürücü özelliği var mı?
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Metro markette 70um7100 6600 alınır mı arkadaşlar yardımcı olacak var mi ayni fiyata daha iyi bi model alabilir miyiz 65-70 inch?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Compengineer06

Metro markette 70um7100 6600 alınır mı arkadaşlar yardımcı olacak var mi ayni fiyata daha iyi bi model alabilir miyiz 65-70 inch?
    alınır elbette
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    9147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Compengineer06

Hocam düşünüyorsanız kapalı kutu ise direk alın birdaha 70 inç o fiyata bulamazsınız bilginiz olsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Hocam ne zaman gelecek bunlar... XF9005 yerine ne alabiliyoruz VA panel.
    |
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    9147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

Hocam ne zaman gelecek bunlar... XF9005 yerine ne alabiliyoruz VA panel.
    Hocam
    SONY 55XH9096 2020 model
    SONY 55XG9505 2019 model
  • Teğmen
    209 Mesaj
    Arkadaslar samsung 40t5300 mu yoksa vestel 43u9401 4 k mi?
    Vestel alinir mi? Fiyatlari yakin ne dersiniz vestel kumari oynayayimmi?

• Firma Yetkilisi
    9147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Arkadaslar samsung 40t5300 mu yoksa vestel 43u9401 4 k mi?
    Vestel alinir mi? Fiyatlari yakin ne dersiniz vestel kumari oynayayimmi?
    Hocam bence samsung 40t5300
    |
    |
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

Aynı fiyat aralığında Samsung 43ru7100 var..
    Hem 43 inç olur hem 4K olur giriş seviyesi olsa da Vestel'den daha iyidir 👍

|
    |
  • Teğmen
    209 Mesaj

Cevabin icin cok saol ama 1000 tl fark var bana max 2500 tl butcem var

|
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Fiyatlar da çok sağlammış bunlarda. Üzücü XF9005'i kaçırmış olmak. TV alamadık resmen :(
    |
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    9147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

Fiyatlar da çok sağlammış bunlarda. Üzücü XF9005'i kaçırmış olmak. TV alamadık resmen :(
    Teknosa, Vatan, Mediamarket buralara bakın bir isterseniz kapalı kutu belki vardır.
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

Anladım..
    Açıkçası Vestel önermem lakin bir tarafta 40 inç fullhd diğer tarafta 43 inç 4k bir cihaz var..
    Hem ekran daha büyük hem öyle veya böyle 4K özelliği var..
    Zor bir seçim olsa gerek.. 🤔

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    uzunca bir süre tv arayışının (yaklaşık 6 ay) sonunda 65AG9 satın aldım. 2 haftadan uzun bir süredir kullanıyorum. şimdiye kadar ben tv kullanmıyormuşum dedirtiyor.
    TV o kadar hızlı ki, geç tepkime yorumları tartışmaları o kadar anlamsız/boş geldi. Kumanda kullanımı çok rahat ve kullanışlı. "sihirli kumanda"ya gerek yok.

TV çok ince olmasına karşın çok çok ağır. Kolili ağırlığı yanlış hatırlamıyorsam 35kg civarındaydı. Duvara montelettim (evde 2 tane kedi olmasından dolayı haydutluk yapıp devirebilirler), elleçlerken hassas geliyor, ağır olmasından dolayı eşimle duvardan indiremiyoruz karşıma güçlü birisi gerekiyor indirmek/yerleştirmek için.
    TVnin iyi yanlarını vs anlatmaya gerek yok zaten; ancak bu fiyat dolaylarında bir büyük ekran 75Q90R beklenip denenebilir miydi diye bazen düşünüyorum. Ben satın alırken piyasada pek yoktu. şimdi de 30000 tl fiyatı var gerçi.

Bu arayışlarım döneminde 65CX'te karar kıldığım olmuştu. belli yerlerden özel fiyat aldım. MM 21500, Vatan 22000, teknosa 22000 ... fiyatlarını verdiler. HB'da 21850 iken almaya niyetlendim ama içime sinip alana kadar (2-3 gün içinde) fiyatlar bir anda 22500 dolaylarına çıktı. CX çok tutulmuş olacak ki fiyat güncellemesi yaptılar. Ben de sinirlendim. LG markasına para vermemeye SONY kalitesini almaya karar verdim.

OLED kalitesi LCD gibi değil çok bambaşka bir şey. Sony bu burn-in için tv'ye bazı koruyucu önlemler almış. Örneğin TV'nin sizin belirleyeceğiniz süre aralığında otomatik kapanması (güç ayarları içerisinde bu seçenek mevcut), video pause edilince bir süre sonra çok düşük ışıkta ekran koruyucuya geçmesi ...

Ben memnunum; OLED almayı düşünenler tek marka üzerine yoğunlaşmasınlar.

Bu konu başlığını bu süreçte takip ettim. karar vermemde etkili oldu. aldığım tv hakkında yorum yazmamı bir borç olarak hissettim. konuyu kullanıp, tv alıp, aldığı tv hakkında yorum yazmayanlara selam olsun
    |
    |

• Teğmen
    209 Mesaj

Samsung 40t5300 siparis verdim. Vestel sikayetleri arasinda tv kendi kendine aciliyor kapaniyor fln yazmislar. :(

|
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1204 Mesaj
    TCL Tvler Eylül ayında geliyormuş.
    https://www.donanimhaber.com/tcl-marka-televizyonlar-eylul-de-turkiye-de-satisa-cikiyor--124545

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlos1111 -- 27 Ağustos 2020; 20:45:6 >
    |
    |
  • Yarbay
    3892 Mesaj
    Arkadaşlar 2 3 gündür foruma yazamadım telefonum bozuldu o yüzden tv işini 1 2 ay erteleyip bu gün telefon aldım yine iyi bir indirim olursa takipteyim yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.