Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
68.340
Cevap
938
Favori
3.444.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8159
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 938
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28138 mesaj) Mobil (29594 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1636 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Giriş
    742 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Twitat

Selamlar herkese. Hi Level HL49FAL27 49" Full Hd Android Smart Led TV Marka modelli TV yi almayı planlıyorum.A101 de şuan 1900 tl.Sizce bu TV nasıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Arkadaslar abiler bugün gittim tv baktım 55 inç LG b9 diye bir oled model var 10k fiyat gayet güzel gözüktü ,ayrıca Samsung 55q70t modeli var 8300 TL aradığım özellik ps4 netflix ve YouTube performansı iyi olsun ve uzun ömürlü ve kaliteli olsun siz hangisini önerirsiniz fiyat olarak bütçem 10k maksimum veya bunlara muadil ne önerirsiniz teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    vlknmnkse

Alma sunny üretimi netflix 480 p üzeri izleyemiyorsun paneli dandik lisansları eksik.
    Ayaklık çok kötü yine de sen bilirsin tabi

|
    |
    Twitat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ecz92

Arkadaslar abiler bugün gittim tv baktım 55 inç LG b9 diye bir oled model var 10k fiyat gayet güzel gözüktü ,ayrıca Samsung 55q70t modeli var 8300 TL aradığım özellik ps4 netflix ve YouTube performansı iyi olsun ve uzun ömürlü ve kaliteli olsun siz hangisini önerirsiniz fiyat olarak bütçem 10k maksimum veya bunlara muadil ne önerirsiniz teşekkür ederim şimdiden.
    Alacaksanız 80T altına bakmayın. Bana göre Q70T fiyat ve özellikleri bakımından alınacak bir tv değil.
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

55Q70R için yardımcı olamıyor musun hocam.Bizim başımız kel mi :)
    |
    |
    ` quaD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay_erman

55Q70R için yardımcı olamıyor musun hocam.Bizim başımız kel mi :)
    Hocam bayide q70r varmiydi hatirlamiyorum. Ama Vardi galiba. bayi kargo isinde cekimser davranmaya baslamis. Bi arkadasa oyle demisler. Halbuki yollariz demislerdi gecen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1026 Mesaj

Bahsettiğiniz televizyonun öyle kare bir kutuda geldiğini mi düşünerek kargodan teslim aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 15 Ağustos 2020; 19:2:32 >
    |
    |
    5ive9nine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    245 Mesaj

hangi site var cayma hakkını olması gerektiği gibi tanıyan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 28 Ağustos 2020; 18:44:10 >
    |
    |
    Harrylime01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Düğün arefesinde olduğumuz için hergun eve kargo geliyor.Sonuçta kabul edip resimlerini alıyorum ne var ki bunda ? Ima ettiğiniz şeyi algılayamadım şuan?

• Yarbay
    3725 Mesaj

Bişey demek istememiş tv o küçük kutuda olmaz neden teslim aldınız demek istemiş kare kutuya sığmaz demek istemiş.

|
    |
    5ive9nine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Hocam ben de bilmiyorum da bilen varsa yazarsa bilgileniriz

|
    |
    musuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Merhaba Philips 50pus7505'in panel tipini bilen var mı? Hiçbir yerde bulamadım. Hiçbir yerde 49q60r bulamayınca alternatif üretmeye çalışıyorum. Ips Panel olmayan 4500-5500₺ arasında öneriniz olur mu?

• Er
    5 Mesaj
    5k civarlarında 55pus7304 modeline rakip hangi televizyonlar var arkadaşlar onerebileceginiz?

|
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj

Bakarım hocam. Cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Xbox kullanan bir arkadaşın tv si memnun olduğunu söylemişti bu nasıl hocam 49” olanını alıp geçsek.

LG 55SM8000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 15 Ağustos 2020; 21:51:44 >
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    arkadaşlar TV de HDMI 2.1 desteği var PS4 pro için HDMI 2.1 kablo alsam fark yaratır mı PS4 hdmı 2.1 desteği var mı onu bilmiyorum bir kaç video var 1.4 2.0 2.0b karşı 2.1 ile kıyaslama yapılan çok video var ama tabi uygulamadan bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi saygılar

• Yarbay
    3725 Mesaj

Hocam oyun için ips panel tavsiye edilmiyor bende sizin gibi ips istiyordum ama oyun için va panel bakıyorum bende şuan karar veremedim bakıyorum. Bütçeniz ne kadar 4 binin altına bakmayın boşuna bulamazsınız oyun için tv.

|
    |
    lSunTzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

arkadaşlar TV de HDMI 2.1 desteği var PS4 pro için HDMI 2.1 kablo alsam fark yaratır mı PS4 hdmı 2.1 desteği var mı onu bilmiyorum bir kaç video var 1.4 2.0 2.0b karşı 2.1 ile kıyaslama yapılan çok video var ama tabi uygulamadan bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi saygılar
    hdmi 2.1 4k 120hz için .

hdmi 2 ise 4k 60hz veriyor.

ps4 pro 4k 120hz yani 120fps şuan imkansız.
    |
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj
    Yil olmus 2020.tvleri neden 100 deil 120 150 hz yapmiyorlar.100hz artik dusuk geliyor

• Yüzbaşı
    596 Mesaj

f/p ürün bakıyorum 5.000-6.000₺ de geçmezse iyi olur.
    Ips 10 bit monitörler oyun için biçilmiş kaftan diye biliyorum. Forumda konusu var linki konuyu düzenleyip atarım. Sebebi hiçbir panel ips kadar doğru ve doğal renk gösterimi sunamaz ve ips ler o kadar çok geliştiki turnuva seviyesinde tazeleme ve gecikme hızına sahip ips panelli monitörler var 2160p 27” 1ms 144hz gibi. Tv kısmındada renk doğruluğu için en iyisi ips olmaz mı? Va da iyi tabikide ama ben oled bakıyordum hep oled ler yanıyor bundan kaçamazsınız yok şöyle yok böyle dediler bir videoda gördüm adam 2019 serisinden sonra oled tv lerin soğutma sistemi yenilendi çok daha iyi soğuduğu için yanma ölü piksel vs sorunları olmuyor diyordu. 10.000₺ bütçem olsa direk oled alır geçerim. Uzmanını dinlemek iyidir, herkesin lafına pekte itibar etmemek lazım.

Edit:
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=144060465

en iyi hdr sony tv lerde diyorlar onlarda çok pahalı 55” aşağısı yok enerji tüketimi B sınıfı. 49” bakmamın tek sebebi daha uyguna geliyor olması yoksa 65” al geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 16 Ağustos 2020; 1:1:40 >
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3725 Mesaj

Valla hocam sizin baya bilginiz var ben siz kadar da bilmiyorum ama burdan öğrendiğim kadar ips panel oyunda karanlık yerlerde iyi değilmiş bende ilk olarak sizin gibi ips alacaktım ama burdan oyun için alacaksan va diye yönlendirdiler bende va panele döndüm. 6 bin küsüre ara sıra düşüyor 55q60r var ama onda da panel açıklığı sorunu var diyorlar ona dikkat etmek lazım o yüzden bende kaldım ortada ne yapacağımı sapıttım. Geriye doğru 4 5 sayfa okursanız sorularınız cevabını bulursunuz çünkü baya bi konuşuldu va ips panel muhabbeti. Yanı anlayacağınız bende fazla bilgi sahibi değilim bazı şeyleri burdan öğrendim. Benim baktığım modeller 50ru7400 ru 7440 49q60r 55q60r 50tu8500 ve lg 50um7450 bunlardan en iyi fiyatlı olanı denk gelirse alacağım. Birde alt seviye 49ru7100 serisi eğer uygun gelirse birde 50pus7304 var bunları takip ediyorum ama fiyatlar 1 ay içinde 500 ile 1000 tl arası arttı şuan beklemedeyim bilmem anlatabildim mi.
    He bu arda monitör ayrı tv ayrı onları tam bilmiyorum ama tv de oyun için va panel dendi bende ona göre bakıyorum yanlış anlaşılmasın benimde fazla bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 16 Ağustos 2020; 2:38:43 >
    |
    |
    lSunTzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.