Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Iris , kobra16 , de_bsr , Iris , Helvetica34 , dobruca Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
68.338
Cevap
938
Favori
3.444.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8159
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 938
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28136 mesaj) Mobil (29594 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1636 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #61
Giriş
    547 Mesaj
    Çok şükür bugün LG 55SM9010 TV kurulumu yetkili servis tarafından yapıldı piksel testi siyah testi 4k testi Blu-ray testi HDD üzerinden oynatma flash bellek üzerinden oynatma ayrı ayrı testleri yapıldı şükür hiçbir sorun yok tabi bana bu TV 10 yıllık LG 43LE5300 TV den sonra bildiğin kara kutu atariden PS4 pro geçiş gibi oldu ayrıca PS4 pro oynamıyormusum resmen cihaz bile çağ atladı çok mutlu oldum Netflix inanılmaz oldu direk Dolby atmış hdr vs. hepsi devreye giriyor maşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    8767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

Çok şükür bugün LG 55SM9010 TV kurulumu yetkili servis tarafından yapıldı piksel testi siyah testi 4k testi Blu-ray testi HDD üzerinden oynatma flash bellek üzerinden oynatma ayrı ayrı testleri yapıldı şükür hiçbir sorun yok tabi bana bu TV 10 yıllık LG 43LE5300 TV den sonra bildiğin kara kutu atariden PS4 pro geçiş gibi oldu ayrıca PS4 pro oynamıyormusum resmen cihaz bile çağ atladı çok mutlu oldum Netflix inanılmaz oldu direk Dolby atmış hdr vs. hepsi devreye giriyor maşallah
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın mükenmel bir tv almışınız
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

teşekkürler hocam sağolun

|
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3725 Mesaj

Hayırlı olsun bu testleri siz mi yaptınız servis mi kim yaptı siz yapın mı dediniz onlar kendisi mı yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mmuratsal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

ben istedim böyle bir imkan varsa yapabilir misiniz dedim aşağı inip HDD getirdi bende de vardı o testler kendi diskini kullanarak yaptı benim diskten de filmleri 4k videoları açtı LED yerel karartma gibi bir çok ayarı yaptı üstüne buz gibi bir kola verdim ısıt hallettik söylemesem yapar mıydınız dedim yapmazdım dedi sağolsun yardımcı oldu arkadas

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3725 Mesaj

Anladım hocam sağolun bende lg samsung arası gidip geliyorum bir türlü karar veremedim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    55oled804 Philips için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

• Yüzbaşı
    547 Mesaj

valla zor işler inşallah istediğin TV yi bulup alırsın hocam saygılar

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3725 Mesaj

Aynen 2 aydır karar verip alamadım bi türlü

|
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj
    Istanbul bilisim skandali

|
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    Arkadaşlar ps5 de 4K HDR oyun oynamak ve film izlemek için televizyon almak istiyorum. Bütçem kısıtlı ( en fazla 4.000₺ ) f/p ürünleri önerir misiz?

Aklımda Vestel U9500 serisi var. 50” olan modeli. Özellikle sormak istiyorum Vestel tv ler nasıldır önerir misiniz?

• Yarbay
    3725 Mesaj

Hocam u9500 serisine girme ekran da titreme vs sorunlar var diyorlar yine de siz bilirsiniz 4 bin bütçe ile pes4 için olmaz bende 2 aydır araştırıyorum ama hep giriş seviyesinde tvler var. Sayfaları geriye doğru bakarsan bilgin olur

|
    |
    lSunTzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

55oled804 Philips için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
    Rakiplerine göre zayıf
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Arkadaslar anladigim kadariyla magazadan tv alirsaniz ve bozuk cikarsa iadede sorun olusuyor tuketici haklarina gitmeden paranizi alamiyorsunuz ama amazon ve birkac iade secenegi sunan sitelerden alirsaniz 30 gun icinde iade hakkiniz var bu yüzden internetten mi alalim televizyon?

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Firmanın yanlış ürün göndermesinden sonra iade sürecine girdim. Sanırım internetten bir daha bu şekilde alışveriş yapmam. 55q80r işi yalan oldu mecburi ibre 55q80t modeline döndü. Güreller mağazası ile internetten alışveriş yaparken dikkatli olun arkadaşlar.

• Binbaşı
    1161 Mesaj

Nasıl bir sorun yaşadınız?

|
    |
    5ive9nine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Tv yerine yolladıkları bu büyük ihtimal ürünü başkasına sattılar bana da böyle birşey denk geldi. Düğün arefesinde mağdur duruma soktular şimdi elimde Tv de yok düğün koşuşturmasının yanına bir de bu olay eklendi para hemen iade olursa en azından önümüzdeki hafta bir Tv alabilirim ama onda da umutlu değilim. En iyisi görerek kendin gidip almak.

• Binbaşı
    1161 Mesaj

Allah Allah
    Böyle bir şey de ilginç yani
    Kaldı ki Güreller iyi bir satış performansına sahip ve Samsung bayii diye biliyorum..
    Geçmiş olsun hocam
    En kısa zamanda sorun çözülür inşaAllah

|
    |
    5ive9nine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Inşallah en azından muattap olduğum satış temsilcisi durumun farkında ve yardımcı oluyor elinden geldiğince şimdi tekrar Tv arayışına giricez :) önerilere açığım

|
    |
    Bahsedilenler: drangela61
  • Yarbay
    13297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 5ive9nine

Tv yerine yolladıkları bu büyük ihtimal ürünü başkasına sattılar bana da böyle birşey denk geldi. Düğün arefesinde mağdur duruma soktular şimdi elimde Tv de yok düğün koşuşturmasının yanına bir de bu olay eklendi para hemen iade olursa en azından önümüzdeki hafta bir Tv alabilirim ama onda da umutlu değilim. En iyisi görerek kendin gidip almak.
    Tv yerine ütü mü yolladılar ?

Hocam 55q80r arıyorsanız pm atın size yardımcı olayım

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.