Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 10edz10 , dallass , c.guleken , Noctivagant Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
67.834
Cevap
945
Favori
3.393.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8073
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 945
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4608 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27803 mesaj) Mobil (29404 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1581 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
145 oy
Öne Çıkar
Giriş
    2271 Mesaj
    Yazıyor ya zaten altında gayet açık şekilde

Ürün Stoklarla Sınırlıdır.

Ürünün temsili orijinal fotoğrafıdır.

Bu ürünün kutusu hasarlı olup, ürün kullanılmamış ve sıfırdır.
    |
    |

SAhibindende kendilerine teşhir mi diye sormuştum teşhir dediler.
    |
    |
    mmuratsal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600X || Gigabyte X570 Aorus Pro || G Skill Flare X 2x8 GB 3200 CL14 @3600 CL14 || Zotac RTX 2070S AMP Extreme || Samsung Evo 860 250 GB Sata3 || James Donkey JD480 Sata3 || FSP Hydro G 750W Gold || Noctua NH-D15 Chromax.Black || Corsair Crystal 680X + 4 x LL140 + Commander Pro + Lighting Node Pro || || AOC G24PF 144 Hz 1 ms || Corsair K95 RGB Platinum MX Speed || Corsair Glavie RGB Pro || Corsair HS70 Pro Wireless || Corsair MM800C Polaris RGB
  • Yarbay
    2271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thack_can

SAhibindende kendilerine teşhir mi diye sormuştum teşhir dediler.
    3-4 yıl öncenin tv leri nasıl ellerinde var ilginç geldi bana
    Ben teknosa da gördüm bu tür ürünler günde en az 8 saat aralıksız çalışır aslında oled olmadığı için ben pek risk görmüyorum sonuçta 2 yıl garantide veriliyor .oled olsaydı pixeller yorulur derdik ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 7 Ağustos 2020; 17:47:54 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

3-4 yıl öncenin tv leri nasıl ellerinde var ilginç geldi bana

Alıntıları Göster
    Bu tv dedigin gibi 3-4 yıldır teşirde. Aslında bunun ederi max 8 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheOnu

Televizyon hakkında bilgi alayım dedim, anında fiyat yükseldi Geç kaldık Bu adamlar 7000 liraya nasıl oled satabiliyor? Bu fiyata satıp nasıl para kazanabiliyorlar
    Zaten ederide 7 bin dir . Ben lg 55" oled sparişi verdim 9 bin tl ye lg ve beko aynı panel aradaki tek fark lg deki yazılım ve kumanda çok daha üstün 2 bin tl fiyat farkı yazılım ve kumandadan kaynaklanıyor. Yoksa görüntü aynı ... alan pişman olmaz diye düşünüyorum arkasında beko var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 7 Ağustos 2020; 17:55:36 >
    |
    |

• Binbaşı
    1878 Mesaj
    Kağıthane axsis Samsung bayide 55"Q80ra 9800tl 12 taksitte veriyorlar bilginize arkadaşlar.
    Panel olarak Q80t den daha iyi bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 7 Ağustos 2020; 18:20:42 >

Hem de 12 taksit 👏
    İlk giden alır o zaman 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    şubat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1081 Mesaj
    Arkadaşlar 55 inch Philips Ambilight mı yoksa 65 inch başka bir marka mı?
    |
    |

nerde veriyorlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    valla baktığım her TV ya stoklarda bitti ya fiyatı 1000 TL arttı bende Sony 55XF9005 almaya karar verdim MediaMarkt'ta 8000 TL 7500-8000 bandında en iyi seçenek Sony kaldı

|
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Kağıthane axsis Samsung bayide 55"Q80ra 9800tl 12 taksitte veriyorlar bilginize arkadaşlar.
    Panel olarak Q80t den daha iyi bilginize.
    tamam yeri şimdi gördüm peşine kaça bırakıyor acaba il dışı kargo yapar mı

|
    |

PSN:KajMeraN_TR
  • Binbaşı
    1878 Mesaj
    İstersen bir görüş derim.Pesini sormadım önünden geçerken baktım .Fakat teşhirmi vs iyi öğrenmek gerek Etiket asmışlar bende buradan aldım bayram öncesi 10kya
    Bende xf9005 almaya cıkmısdım.
    Q80rayı 15 takside verdiklerini görünce aldım.
    Q80ra ile xf9005 arasında bariz bir panel farkı göremedim ben
    Q80ra kumanda ,ses çıkışı ve arayüz hız konusunda bariz iyi diyebilirim.Sony karasal yayında çok iyi detay veriyordu
    Xf9005 deyisik bir TV parlaklık siyah kalitesi renk doğallığı vs çok iyi ama kumanda ve ses çıkışı Xfye yakışmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 7 Ağustos 2020; 22:2:0 >

yani İzmir'e kargo yaparım peşinde bir ufak güzellik yaparım derse almayı düşünebilirim İstanbul'da arkadaşlar var onlara parayı atarım onlar görür öyle alır bana kargolar

Sony için herkes kumandanın kötü olmasından şikayetçi yoksa panel parlaklık siyah detayları o fiyata göre gayet iyi diyor herkes

|
    |
  • Yarbay
    3542 Mesaj

Kumanda olayı mause ve klavye ile çözülür sanırım sadece kanal değiştirirken kumandayı kullanırsınız benim kişisel fikrim olur mu olmaz mı denemek lazım.

|
    |

hocam zaten kendi uydusunu kullanmam Digitürk var ama Air klavye mouse alırım büyük ihtimalle onu sadece Netflix IPTV için kullanırım o kadar

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3542 Mesaj

O zaman işinizi görür yinede siz bilirsiniz fiyat düşmesini bekleyin derim ama düşecek gibi de değil bu gidişe.

|
    |
    Philips 50pus8505 modeli henüz satışa çıkmadı ama arçelik ve beko sitesinde 5.400 tl gibi görünüyor fiyatı. Mağazada 58pus8505 modelini gördüm, görüntüsü güzel geldi bana. Bu sene panel değişikliği yaptı dedi satıcılar, 10bit olmuş. 50 hz, 10 bit panel, va, dled, fiyatı da indirimle falan biraz daha düşer gibi.

Aslında aklımda 49xh8596 modeli vardı, 100hz, fiyatı ise 8.500 tl. Displayspecifications sitesinde ips panel yazıyordu, doğruysa bundan vazgeçecem gibi görünüyor. Aradaki fiyat farkına değer mi emin değilim.

Yeni philips hakkında bilgisi olan var mı?

Orijinalden alıntı: talbotlago

Philips 50pus8505 modeli henüz satışa çıkmadı ama arçelik ve beko sitesinde 5.400 tl gibi görünüyor fiyatı. Mağazada 58pus8505 modelini gördüm, görüntüsü güzel geldi bana. Bu sene panel değişikliği yaptı dedi satıcılar, 10bit olmuş. 50 hz, 10 bit panel, va, dled, fiyatı da indirimle falan biraz daha düşer gibi.

Aslında aklımda 49xh8596 modeli vardı, 100hz, fiyatı ise 8.500 tl. Displayspecifications sitesinde ips panel yazıyordu, doğruysa bundan vazgeçecem gibi görünüyor. Aradaki fiyat farkına değer mi emin değilim.

Yeni philips hakkında bilgisi olan var mı?
    Sony KD-49XH8596 modeli bende kovalıyorum,VA panel,100 hrz,edge-led,philips modelinede 58pus8505 olan modeldi,renkler,kontrast v.s. fena değildi,öncelikle bu philips serilerini arçelik topluyor o yüzden sitelerine eklemişler,madem biz topluyoruz bizde satalım,nasıl olsa tv'ler kendi fabrikalarında,aslında almak istediğim Sony KD-49XH8596 modeli ama 8,5k çok yüksek geliyor bana,55 90h serisini 9.750 tl veriyorlar,bu nasıl fiyatlandırma anlamadım,hem bir alt seri hem edge-led,hem 49 inç arada 1.000.tl fark var,bu işte bir gariplik var..

• Yüzbaşı
    875 Mesaj

https://www.displayspecifications.com/en/model/a77d1e0a

Yanlış yazmış olabilirler mi, ips yazıyor çünkü. Paneli görmeden iyi ya da kötü diyemem ama, dün gördüğüm 58pus8505 güzeldi, 50pus8505 de aynı panel, o da iyidir sanırım.

|
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,188
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.