Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sonic33 , ofLee34 , ttgg44 , emredrmz Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (7 Mobil) - 10 Masaüstü10 Mobil3 Android
5 sn
73.587
Cevap
980
Favori
3.838.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8929
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 980
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7511 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1559 mesaj) Burak_Keskin06 (1064 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30360 mesaj) Mobil (31495 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1759 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (583 mesaj) (584 mesaj)
  • @
177 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 55q60r tavsiye eder misiniz? 5200 lere indiğinde almadık şuanda 5900-6100 civarlarında. Fiyatlar uçmuş durumda çok para vermek yerine bu cihaz yeterli mi ps4 ve film vs için ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 55Q60r kendi fiyat bandında rakipsiz bir cihaz.. 👍
    Güvenilir bir yerden satın alın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

55Q60r kendi fiyat bandında rakipsiz bir cihaz.. 👍
    Güvenilir bir yerden satın alın..
    Vatanda 6079 TL şuan alınır mı kararsızım, 2020 lerde pek iç açıcı değil uçtu gitti. 55sm8600 arasında kaldım gibi.

• Yanıt için teşekkürler. Kumandasına çok eleştiri var. Akılı kumanda falan var mı haricen?

• valla hocam ben şimdi aldım birdaha bu fiyatlara düşeceğini sanmıyorum . son 5 adet kaldı yazıyor .
    |
    |
    aykutcrbc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Samsung Q70T modelini almayı düşünüyorum.Samsung bayisinde 8200 tl + 600 TL hediye çeki veriyor Samsung Ininal kart içinde yüklü.Q70R almayı düşünüyordum ancak piyasada yok geçen senenin ürünü olduğu için.70T parasının karşılığı olur mu diye düşünüyorum tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhibbi1

Yanıt için teşekkürler. Kumandasına çok eleştiri var. Akılı kumanda falan var mı haricen?
    Rica ederim.Yok sadece o gördüğünüz kumanda ile geliyor. Evet kumandası biraz estetik gelmiyor ama tv kalite olarak sizi memnun eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crukosu -- 5 Ağustos 2020; 0:41:14 >
  • 1 aylık bir serüven sonunda, başladığım tv ile aramayı sonlandırmış olup 55Q60R almış bulunuyorum 😎🥳

İnşallah sorunsuz bir şekilde elime ulaşıp kurulumu yapılır. Panelde de sorun olmazsa benim için işlem tamamlanmış demek olacak. Gelsin bakalım canavar

• 1080p'de max 40-43 inch civarı, 8-10 bit gibi, çok iyi siyah veren, 178derece paneli olan bir tv önerisi var mıdır? samsung-philips-lg (2000-3000 TL bütçe)

Sadece GTX970'li bir PC'ye bağlanacak ve Steam'den oyun oynanacak,
    TV ve smart özellikleri hiç bir zaman kullanılmayacaktır,
    4K'ya da gerek yok.
    Saf görüntü kalitesi lazım bana.

• "çok iyi siyah veren" ve "178derece paneli" bu ikisi aynı anda olmuyor galiba. Açı için IPS ekran, siyah için VA tercihini yapman lazım. Sadece oyun oynayacaksanız muhtemelen tek ya da 2 kişi filan oynarsınız. Niye geniş ekranlı arıyorsunuz onu anlamadım. Ayrıca oyun için VRR özellikli bir tv almanız daha uygun olur.

• Hocam hayırlı olsun nerden aldınız birde bu panel açıklığı sorunu var diyorlardı onada dikkat edin var mı yok mu diye de.

• ue40d6000 ve ue55h7000 deneyimledim.
    Bunların panelleri nedir bilmiyorum ama, çok iyi siyah ve 178 derecede hiç bir renk bozulması olmadan izletebilen panellerdi. ue55h7000'e pc bağlıyordum, benim için yeterliydi.
    |
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teşekkür ederim hocam 🥳

Vatan’dan aldım gece indirimi ile 6079₺

Evet o panel açıklığı durumu zaten en başından beri hep korkuttu. Ama bu fiyatlarda daha iyisi yoktu. Risk aldık bakalım. Umarım sorunsuz gelir 👍🏼

• arkadaşlar acil 55xf9005 ve 8k bandında 55q70t var hangisi alınır ? netflix ve ps4 için bugün alacağım. DAha önce 55xf9005 alma girişimim olumsuz oldu
  • Merhaba max. 8bin tl ye alınabilecek en iyi f/p ürünü TV tavsiyesi verebilir misiniz? Film ve konsol için kullanılacak.

• Bulabilirseniz eğer 55q70r; o olmazsa 55q70t. Oyun konsolu varsa xf90'ı unutun.

tundra36
    Söylediklerim sizin için de geçerli

• hocam 20 adet teşhir vardı vatanda q70r almadım, xf9005 aldım bakalım nasıl performans verecek
  • Merhaba,

75xh9505 ile 65Q90R VEYA 65Q95T arasında kaldım.

3,5 metre civarında izleme mesafesi var. Beni düşündüren ses çıkışları.

75xh9505 30 W

65Q serisi 60 W .

Soundbar koyamayacağım 35m2 salon için hangisini tercih etmeliyim ? Alternatif model tavsiyesi alabilirim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voylet

Merhaba,

75xh9505 ile 65Q90R VEYA 65Q95T arasında kaldım.

3,5 metre civarında izleme mesafesi var. Beni düşündüren ses çıkışları.

75xh9505 30 W

65Q serisi 60 W .

Soundbar koyamayacağım 35m2 salon için hangisini tercih etmeliyim ? Alternatif model tavsiyesi alabilirim.

Teşekkürler.
    Ben bu ucu arasinda inceledigim uzere 65q90r alirdim. Indirim bekleyin ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle 3,5 metre için 75 büyük kaçabilir..
    65 inç daha ideal olacaktır..
    Sonra Q90r genel toplamda xh95'ten daha iyi bir cihaz.. Q95t'nin oyun konusunda avantajları olmakla birlikte Q90r genel kalite açısından bence bir tık önde..
    Ses konusunda zaten Samsung çok daha önde..
    Q90r'yi tercih etmeniz daha mantıklı olur 👍

|
    |
    voylet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.