Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byshakram , Rukawa Kaede Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (9 Mobil) - 5 Masaüstü11 Mobil1 Android
5 sn
64.622
Cevap
928
Favori
3.116.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 46 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7780
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 928
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7282 mesaj) RNNN (4495 mesaj) i_brahi_m (1151 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (992 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26153 mesaj) Mobil (27990 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1498 mesaj) Uygulama (5684 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #7
Giriş
    5130 Mesaj
    Arkadaşlar yeni nesil konsollar ve Netflix takılmak için tv alacağım, daha önce yazdım 55q80r bakıyordum fakat 2020 olması sebebiyle samsung 55q80t modeline takıldım.

55q70t ile arasında dramatik fark yok sanırım fakat maliyet olarak 2.500 tl civarı fark var, yinede 80t almalı mıyım ?

Ayrıca 2020 80t ve 70t modellerinde connect box var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Ee gelip neden laf sokuyorsun ben kendi halimde takılıyorum durumun buralara geleceğini bilseydim geçen ay alırdım hem bin tl zam yememiş olurduk.
    ibrahim sen TCL'leri bekle f/p olarak iyi görünüyorlar,ayrıca 2020 lg,samsung,philips üretimleri türkiye'de yaptırmış,hepsinin arkasına baktım,turkey yazıyor,ayrıca biri philips çinlilere satıldı tamamen diyordu,yeni serilerin arkasında hala nederlands philips yazıyor,TCL pahalı gelirse a101'den va panelli bir panel düşerse alırsın,o olmazsa bim,şok v.s. kalır bize

İsin aci tarafi soldaki tvnin goruntusu daha berrak🤫.

|
    |
    Ptolomeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kesinlikle aradaki farka değer..
    Q80t alın..
    2020 modellerde yalnızca Q95t modelinde connect box var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    oyuncu11790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj

80T düşünüyorsanız MediaMarkt'te 8.500 TL'ye düşmüş bayram indirimi ile. Kaçırmayın derim.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    5130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

80T düşünüyorsanız MediaMarkt'te 8.500 TL'ye düşmüş bayram indirimi ile. Kaçırmayın derim.
    Hocam hemen almaya çıkıyorum 55q80t modelinden bahsetiyorsunuz dimi ? Bayram boyunca mı ? Birde mağaza özelinde değil dimi ?

Bakın detayını hiç bilmiyorum. Bence bi arayıp sorun. İzmir'de mağazada gördüm. Bayram indirimi yazıyordu. 80T olduğuna eminim.
    Fiyattan da eminim fakat mağaza özelinde mi bilmiyorum onu.
    İadem kesinleşmeden alsam mı diye ben bile düşündüm fakat parayı toplayamıyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Merhaba, burası hangi mağaza/avm/şehir?

|
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alzena

Merhaba, burası hangi mağaza/avm/şehir?
    Mersin vatan

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

Media markt sitesinden 70t dediğiniz fiyata düşmüş. 80t yok. Ya da bitmiş olabilir bilmiyorum

|
    |
    gfblugano35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 22 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

İsin aci tarafi soldaki tvnin goruntusu daha berrak🤫.
    Ona da samy bayileri alınmasın diye yazmadım :) cilt vücut detayları havuz altına düşen güneş yansımaları çok daha net ve pürüzsüz kontrast va panel (bunlar kötü demiyorum) falan filan bağırır çağırırlar ama hep derim resim işleme çok daha önemlidir diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 2 Ağustos 2020; 19:50:39 >

Q70T 8500 TL'ye düşmüş gözüküyor yanlış görmüş olabilir misiniz?
    |
    |
    gfblugano35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten o bu uzulmesin diye bir kac bilen ,goren,vicdan sahibi,marka bagimlisi olmayan konusmuyor,aslinda kotuluk yapiyor istemeden.Bir suru para veriliyor bu kotu zamanlarda.Bir grup ta ki bir cok kisiyi bastirmis,konuyu kendi mali gibi kullanip birde ustten bakan emir kipini iceren,bazilarinda andiran irite edici cevaplar veriyorlar.Sanki cevaplari sahibi olan sirketteki stajyer ogrencilere veren edada.Artik nasil bir cikarlari var ise,akceli isler donuyor ise.Sanki onlarin gozleri gözde bizlerinki anahtar deligi.

O resimde ayan beyan hersey ortada.Gunes balcik ile sivanmiyor.Ayni deneyimleri kendi arastirmalarim konusunda yasadim.Misal benim.gordugum 50hz olanlarda en iyi isi philin modeli,amazonun cok sattigi cikartmisti.Ama oyle boyle degil.Cok satilan
    7400,7440,um7100,7450,sm8000,8200 den hemen hemen her konuda daha iyi idi ozellikle benim icin görme ile ilgili bir araç olan tv de görüntüsü çok daha rafine idi.

Saglicak ile kalin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 2 Ağustos 2020; 20:29:36 >
    |
    |
    Ptolomeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2349 Mesaj

Hocam çoğu yerde sadece yenileme hızı yazıyor parlaklık falan yazmıyor o yüzden bilemiyorum veya yabancı sitelerde var sadece bende ondan anlamıyorum.

|
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bencede sizin gibi mağaza moduyla ayar yapılmadan avm lerdeki demolardan bakıp karar vermek en doğrusu siz gerçekten biliyorsunuz bu işi...dijitsu model mesela yukardaki ru7400 den çok daha iyi..dijitsunun kontrast ve parlaklığı düşük olduğu için detay ve saturasyon problemi yok resimde ama bilmiyorsunuzki samsungta gerekli ayarları yaptığınızda yada iki tv yi aynı ayarlarla karşılaştırdığınızda samsung daha iyi resim gösteriyor sizin gözler anahtar deliği değil ama bilgi nerde...bi tane samsung düşmanıda burda bu durumlardan bahsetmeyip insanları manipüle edip ahkam kesip insanları yanıltıyor meydanı boş bulduya..neyse uzatmaya gerek yok bu forumda herkes doğru herkes bilir kişi eğlendirin kendinizi...
    |
    |
    froster2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya tcl benimde hoşuma gitti ama ithalatçı garantili mi gelecek nasıl gelecek o önemli birde fiyat tabiki. Bu 50um7450 nasıl alınmaz mı kararsız kaldım.

|
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam çoğu yerde sadece yenileme hızı yazıyor parlaklık falan yazmıyor o yüzden bilemiyorum veya yabancı sitelerde var sadece bende ondan anlamıyorum.
    Youtube incelemelerinde soylerler, rtings.com dada bakabilirsin kiyaslayabilirsinde.

CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Binbaşı
    1131 Mesaj

Hocam sizi de anlamak zor.. Övdüğünüz de yerdiğiniz de aynı televizyon.. Muhteşem detaylar ve renkler aldım dediğiniz TV de kullandığınız TV sonuçta.. Yani demek ki bu tv'nin böyle bir mahareti var.. Lakin yukarıda da bahsettim oyun modunda neden görüntü değişiyor -ki emin olun birkaç ayarla maksimum kaliteye ulaşırsınız- ve neden fps tarzı oyun oynayan adamlar için görüntüden ziyade hızın ve akıcılığın önemli olduğunu.. Siz oyun modunu kapattığınız zaman her şey dört dörtlük mü evet ama diğer malum TV hız ve akıcılık gerektiğinde ne yapacak, koskoca bir hiçbir şey..
    Şimdi sizinki neye benziyor biliyor musunuz?
    Teşbihte hata olmaz..
    Bir tane klimalı bir tane klimasız araç var.. Sizdeki klimalı ama diyorsunuz ki bu klima denen şeyi hiç sevmedim beni hasta ediyor.. Sizin klimayı kapatma şansınız var mı var.. Ya da düşük ayara alıp çarpmasını engelleme şansınız var mı var.. Gelelim klimasız araca, 40 derece sıcaklık var trafikte kaldın, hadi klimayı açayım dedin aaa o da ne klima yok..
    Hayırlı akşamlar hocam..

|
    |
    Red_devil33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4760 Mesaj

Yapmadigimi nereden biliyorsunuz?Benim tum olabilecek gri noktalari elemine etmeden bu gorusleri aktardigima nasil kani geldiniz.Karsinizda cocuk yok ki cocuklarda saygiyi hak eder,yine o ustten bakan karsisindakini hakir goren bir hava ,didaktik uslup ile bir yazi yazmissiniz herkes haddini bilsin.Sahsinizin bildigini ben unuttum.

Herkese iyi bayramlar.

|
    |
    RNNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Rezil oyun modunu kontrast ayarı yaparak düzelteceğini, fabrikanın zaten kıstığını 3 ayarla yapabileceğinü sanmak.. yeryerinden oynamış forumlarda sahtekar samsung ithamları heryeri kaplamış bazı zavallılar hiç bir zaman yapılamayan kırpılmış sakat bırakılmış görüntü işlemeyi düzelteceğini zannediyor 3 katı fiyata tv çakılmışlar club a hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 2 Ağustos 2020; 20:14:24 >
    |
    |
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.