Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blackboy55555 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (11 Mobil) - 7 Masaüstü11 Mobil
5 sn
64.780
Cevap
925
Favori
3.125.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 7802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 925
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7297 mesaj) RNNN (4505 mesaj) i_brahi_m (1181 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (992 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26213 mesaj) Mobil (28066 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1502 mesaj) Uygulama (5705 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #5
Giriş
    1133 Mesaj

O senin iddian zavallı insan..
    Hadi ben kuru cahilim neden kimse Q80r'ye karşı xf90'ı tercih etmiyor.. Herkes mi kazık meraklısı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ptolomeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1133 Mesaj

Al sana gerçek kullanıcı..
    İkisini de kullanmış ki tevazu gösterip xf90'ı Q80r'ye yakın bir panel kalitesine sahip diyor..
    Detaylarda ise daha iyi bir TV olduğunu kendisi de biliyor ve görüyor..
    Sana gerçekten üzülüyorum..

|
    |
    şubat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1133 Mesaj

Mesele Q80r'nin xf90'dan daha fazla satması mı ben öyle mi dedim.. Xf90 daha fazla satmıştır belki de.. Ben xf90'ın Q80r'ye karşı bir kişi tarafından bile tercih edilmediğini söyledim.. Haa pardon senin gibi derya deniz bilgiye sahip bir kişi hariç..
    Bana hitaben bir şey yazmaz isen sevinirim..

|
    |
  • Binbaşı
    1858 Mesaj
    Arkadaşlar birbirinizden özür dileyip hakkınızı helal edin kapatın konuyu bence, burası tartışma yeri evet ama hakaret etmeyin. Sony Samsung parayı götürüyor,siz birbirinizi yiyorsunuz yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 23:52:55 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Giriş tepkimesi dediği input lag q80 i geçtim abisi q90r bile input lagı düşük tutmak için bakın nasıl rezalet bir görüntü işlemeye geçiyor

Daha iyi siyah için bakın nasıl bir sahtekarlık yapıyor samsung bakalım yine (ya geçtim q80 i q90 a bakın:))) Aydınlatmayı kapatıyor bütün detay yokoluyor bu saflara da daha iyi siyah diye tv yi 2 katına kakalıyor 😂

Görüntü açısı iyi mi dedi birisi Bakın o geniş görüntü açısı veren katman nasıl yiyor çözünürlüğü samsung da 😂

Milyonlarca uygulamalı android ile yetim tizeni bir tutuyor sadece kodi tek başına tizeni satın alır :)

Bu şahıs işte böyle saçma sapan tanıtım broşür bilgileri ile tv almış güzelce yemişler yanında başka tv olmayınca yıllarca güzel bir kazık karşılığı eksik yarım feyk trick bir tv izleyecek şimdi bu kurbana iyi bakın ona iyi davranın acıyın ama yaptığını yapmayın 😂😂😂

bak commect box güzel ama hani felç geçirirsiniz tv nin arkaya sokamazsınız hdmi ı 2 teker hareketi ile hoop connect boxın yanındasınız 😂😂😂

Dediğim gibi iyi cihazı anlamak araştırmak detayı bulabilmek çap meselesidir sadece sallarlar ama tek bir kanıt resim karşılaştırma koyamazlar...

Alıntıları Göster
    AZ ÖNCE NU8000 DE UHD COLORU VE OYUN MODUNU DEVRE DIŞI BIRAKIP DENEDİM DAHA ÖNCE GÖRMEDİGİM DERİNLİK VE DETAYI GÖRDÜM DESEM BABA GÜLERMİSİNİZ BİLMİYORUM AMA BU ARKADAŞ HAKLI.
    dmc5 i 2 defa bitirmiştim şimdi tekarar deneyeyim dedim bayağı şaşırdım görüntü çok daha iyi. izledigim blueray filmi tekrar açtım gerçekten fark var.
    1080p de 12bit ve 60hz de denedim bunları. Al başına belayı negüzel 4k uhd color game modda takılıyordum :(

• Yarbay
    2460 Mesaj
    Yaw amma uzattınız bu konuyu ya ben kimseyi tuttuğumdan falan değil ikinizde ayrı markaları savunuyorsanız ikinizde o savunduğunuz markanın satıcısınız o zaman sizin tartışmanızdan bu çıkıyor. Kim ne alırsa alsın siz tartşığınızla kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 2 Ağustos 2020; 0:0:1 >
    |
    |
    En iyisi alın bir 65 inch Axen 3800 liraya keyfinize bakın.
    |
    |

Sizin tv edge led siyah detay çok daha iyidir ve bu input lag rezilliği fald tv lerinden çok daha kötü samsungun. Şimdi input lag düşük diye lanse etmek için görüntüyü rezil edip sonra artı puan alıyor e öyle değil işte diyoruz mesela rtings de de artı puan alıyor ooo yüksek puanlı abi bu tv değil mi? e sony lg phil. bilmiyor mu bu çakallığı??? Nasıl bir ahlaksızlık şimdi bu? Bunu diyince de zorlarına gitmeyecek teşekkür edecekler kusura bakmayın...Bu yüzden diyoruz rtings vs fikir verir asla en iyi cihazı göstermez gösteremez her zaman detaylı incelemeler izleyin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Red_devil33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    49 yahut 50 inç anneme tv bakıyorum gündüz kuşağı programları ana haber bültenleri akşam diziler arada torunu youtube girip çizgi film izler.
    Önerebileceğiniz ürün var mı.
    Yani hz lag input değeri çok da önemli değil ama ips panel olursa sevinirim.

Hodri meydan, ben de tüm gücümü kullanacağım..
    Göreceğiz bakalım kim kime hakaret etmiş..
    Birlikte cesur ve delikanlı olacağız.. Tüm ekran görüntülerini aldım..

|
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj

Hocam bak demek ki Samsung her türlü imkanı sana sunuyor.. Diyor ki istersen oyun moduna al çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşa ama bir tık görüntüden feragat et ya da oyun modunu kapa en kral görüntüde oyununu oyna..
    Burada açma kapama senin elinde, Sony'de açma şansın var mı yok, neden öyle bir şey yok..
    Şimdi Samsung suçlu mu oldu?
    Özellikle bazı oyunlarda insanlar görüntüden ziyade oyunun akıcılığına bakar, fps drop vs şeyleri önemser.. Bu adam için şimdi hangisi daha mantıklı? Samsung mu Sony mi?

|
    |
    Red_devil33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2460 Mesaj

Hocam ips dediğin için söylüyorum eğer akıllı kumanda ile işim olmaz dersen lg 49sm8000 e bi bak istersen 4200 civarında şuan.

|
    |
    vlknmnkse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim hocam isteklerime biraz zayıf kaldi aynı zamanda youtube netflix de kullanmak istiyorum açıkçası cocuk icin çizgifilm felan iyi oluyor

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: drangela61

Hocam bak demek ki Samsung her türlü imkanı sana sunuyor.. Diyor ki istersen oyun moduna al çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşa ama bir tık görüntüden feragat et ya da oyun modunu kapa en kral görüntüde oyununu oyna..
    Burada açma kapama senin elinde, Sony'de açma şansın var mı yok, neden öyle bir şey yok..
    Özellikle bazı oyunlarda insanlar görüntüden ziyade oyunun akıcılığına bakar, fps drop vs şeyleri önemser.. Bu adam için şimdi hangisi daha mantıklı? Samsung mu Sony mi?
    samsung seçenek sunuyor evet bu güzel birşey ama görüntü farkını gözle çok rahat seçebiliyorsun
    |
    |

hocam oyun modu olmadan uhd color olmadan bana 4k da 4:4:4 görüntü verecek tv hangisidir
    |
    |

Orijinalden alıntı: drangela61

Ben de alırsam Sony XF alırım diyordum, şimdi başıma bir de Samsung mu çıktı yani? Şöyle bakayım dedim, bayağı bir kavgası olmuş. Belli fiyat aralığında en popüler olan bu 2 TV mi?
    |
    |
    Türklük, Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezim. Küfür edene küfür etmekten çekinmem. Dini bütün gruplar tehlikelidir ve düşmanımdır. Din eğitimini sadece Devlet verir, gerisi çıkarcıdır. Fesli köpek, Armağan gibi Türk düşmanlarını örnek verenlerle çarpışırım.
  • Yarbay
    2460 Mesaj

İps dediniz diye dedim lg sm8200 var 8600 var bakarsınız onlara genelde ips lg kullanıyor.

|
    |
    vlknmnkse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Sekiz dokuz aydan beri TV alacağım kısmet olmadı. Bu ay artık alacağım. Ancak, hep 65xf9005 istedim fakat çok pahalandı ve 11 bin vermek mantıklı gelmiyor. Çıtayı 65RU7440'a düşürdüm. Netflix ve futbol maçları izliyorum sürekli. 65RU7440'ı tavsiye eder misiniz? Etmezseniz hangi cihaza yönelmeliyim. Bütçe7500 TL Teşekkürler

Orijinalden alıntı: samura92000

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Sekiz dokuz aydan beri TV alacağım kısmet olmadı. Bu ay artık alacağım. Ancak, hep 65xf9005 istedim fakat çok pahalandı ve 11 bin vermek mantıklı gelmiyor. Çıtayı 65RU7440'a düşürdüm. Netflix ve futbol maçları izliyorum sürekli. 65RU7440'ı tavsiye eder misiniz? Etmezseniz hangi cihaza yönelmeliyim. Bütçe7500 TL Teşekkürler
    İzleme mesafesi nedir

Oyun modu ve uhd color olmadan 55" 4k yi 4.4.4 verebilen . Tv hangisidir.

|
    |
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.