Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
88.002
Cevap
1.327
Favori
4.686.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 3000-3500 bütçe ile 48 veya 50 inç tv önerisi alabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Vestel 50U9500
    3000 civarı mantıklı bir seçim olacaktır 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Televizyon izlemek için üniversiteden bi bölüm falanmı bitirmesi gerekiyor insanların?
    Bilgi sahibi olmakla neyin ne alakası var va panel izlerken kendini böylemi tatmin ediyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabit konu olarak ve güncel olarak tv tavsiyeleri konusu açan bilgili arkadaşlar olsa, bizim gibi aramaktan yorulan arladaşlardan çok büyük sevap alırdı

• sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi uzman değilim. Klasik kullanıcıyım benim için gayet yeterli bi tv. Piksel sorunu olmasa seve seve kullanırım.

• merhaba herkese,

49" tv düşünüyorum, 3 e indirdim alternatifleri;

samsung 49q60r
    sony kd49xg7096baep
    lg 49sm8600pla

üçünüde markette inceledim, LG den umutluydum ancak hem fiyat hem görüntü olarak çok cezbetmedi nedense. ( yayınlanan videolardan olabilir mi? ve açılardan çok karanlık gözüktü)

samsung 49qr ve sony kd49xg fena gözükmedi daha çok ikisi arasında kaldım, siz hangisini onerirsiniz? bunların dışında da önerebileceğiniz 49" tavsiyelerinize açığım.

kullanım amacım, film, netflix, nintendo switch,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michelvi -- 7 Haziran 2020; 21:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michelvi

merhaba herkese,

49" tv düşünüyorum, 3 e indirdim alternatifleri;

samsung 49q60r
    sony kd49xg7096baep
    lg 49sm8600pla

üçünüde markette inceledim, LG den umutluydum ancak hem fiyat hem görüntü olarak çok cezbetmedi nedense. ( yayınlanan videolardan olabilir mi? ve açılardan çok karanlık gözüktü)

samsung 49qr ve sony kd49xg fena gözükmedi daha çok ikisi arasında kaldım, siz hangisini onerirsiniz? bunların dışında da önerebileceğiniz 49" tavsiyelerinize açığım.

kullanım amacım, film, netflix, nintendo switch,
    Yakın zamanda arkadaşıma 49” bir tv araştırdık ve 100hz özelliğe sahip sadece 2 seçenek olduğunu gördük. Bu da çok önemli bir faktör.
    Bu iki cihazdan biri olan LG 49sm8600’ü siz zaten çok beğenmemişsiniz.
    SONY 49xg8396’ya bakmanızı öneriyorum.
    100hz bir panel çok aradığım, olmazsa olmaz bir özellik değil diyorsanız tabii Samsung 49q60r de sizi memnun edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helvetica34 -- 7 Haziran 2020; 21:27:22 >

• Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    SONY 49xg8396, internette satılmıyor sanırsam, ürün gelir mi beklemekte fayda var mıdır? 100hz olmasını isterim.
  • michelvi M kullanıcısına yanıt
    Doğru, ben de kontrol ettim şimdi stoklarda yok maalesef. Bizim araştırdığımız dönem 5300 civarında fiyatlarda satılıyordu. Bu model Sony bayileri tarafından satılan bir modeldi zaten. Vatan ve Teknosa gibi zincir mağazalarda satılmadı. Yolunuz bir Sony mağazasına düşerse tekrar gelip gelmeyeceğiyle ilgili bilgi verebilirler belki. Ona göre seçenekleri elersiniz.

• Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Xf9005 al arkana bakma samsung yanindan gecemez hic bir modeli lg ve sony dogallik isdiyorsan eger ben lg c8 oled ile samsung q60 qled karsilasdirdim evimde ve dedimki bir daha samsungu evime tv diye koymam 😊

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam durum bu alalı bir gün oldu. Nedir durum ?

• matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Vakit kaybetmeden yetkili servisi çağırın.İade edin hocam...

• smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Servisi çağırcam . Yokuşa sürerler mi iade olmaz vs. Tarzı. Daha iki gün oldu yeni farkettim adet olarak 6-7 tane gözüküyor. Servis gelince gündüz tam belli olur mu bilmiyorum videolarını çektim ama direk siyah ekrana düşünce belli oluyor. Yokuşa sürerlerse iş uzarmı tüketici heyeti vs..

• matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Foto yetiyor hocam.Bu servisede bağlı tabiki.Üretim hatası bu.ilk 6 ay kesin olarak birebir değişim veya para iadesi hakkın var...Bilgim bu şekilde...İnternettenmi aldınız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smolwarf -- 7 Haziran 2020; 23:12:31 >
  • 2020 modeller ne zaman satışa çıkar, yeni modeller özellik olarak 2019a göre beklemeye değer mi, ya da 2019lara indirim olarak yansır mı?

Bazı şikayetvarda okuduklarımda bu normal filn tarzı konuşulmuş aceba öyle derler mi yada biz götürelim baklım diye televizyon arada iyice sıkıntıya düşer mi onu bilmiyorum. Bu görüntüden rahatsız oldum gerçekten 6-7 k para verip bu duruma düşmek gerçekten üzücü.

Yol hocam kendim gidip aldım. Bu sıkıntı olurmu? Direk vatandan aldım ertesi gün kurdular?

• 
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.