Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal , dagcikartal Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vestel 49"Smart Full HD TV 49F9500

Vestel 43"Smart 4K Ultra HD TV 43U9500

Arkadaşlar, bu üç TV'den hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresarı -- 6 Haziran 2020; 11:33:21 >
  • emresarı kullanıcısına yanıt
    Bir tarafta ekran büyük full hd diğer tarafta ekran küçük 4K..
    Açıkçası 2020 yılında full hd televizyon almak bana çok mantıklı gelmiyor
    Sonuçta TV her zaman değiştirilen bir şey değil..
    Ayrıca 43U9500 modelinin diğerine göre sadece 4K'de değil başka şeylerde de üstünlüğü var -HDR gibi-..
    Ben 43U9500 derim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

Benim televizyonda dün kuruldu. Görüntü kalitesi olarak sorun yaşayacağımı düşünmüyordum zaten Ölü piksel falan olur mu diyordum. Şimdilik bir sorun yok gibi

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın beğenmenize ve sorun olmamasına sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar, bir sorum olacak. Bu vestel tv'lerin içerisindeki uygulamalar vestel'den bağımsız olarak güncelleniyor mudur? Yani netflix kendisi uygulamasını güncellediğinde otomatik olarak benim tv'me de uygulamanın güncellemesi geliyor mu? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 6 Haziran 2020; 14:32:12 >
  • Bugün vatan computerda Philips 58pus7304 modelini incelemeye gittim gözüme çarpan şu oldu, IPS olan 55inc modele göre gri çerçevenin bitişindeki siyah bant daha genişti bu normal mi acaba kullanan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 6 Haziran 2020; 16:43:39 >

• Arkadaşlar siz olsanız neyi tercih edersiniz

Grundig 49gdu7810b
    Vestel 49ud9160 mı
    Vestel de samsung panel varmış

• teknosa'da indirim kodu olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

segment diye bişey var hocam bi markanın üst modeliyle diğer markanın alt modeli karşılaştırılmaz siz araç bakarken passatla suberb mi karşılaştırıyorsunuz yoksa passatla octaviamı iki marka karşılaştırılacaksa bi markanın en üst modeline bakılıp örnek veriliyorsa diğer markanında en üst modeline bakılır
    Yanlışınız var. Gerçi bu durumu araç piyasasıyla karşılaştıramazsınız. İki firmanın kalite standartı ve müşteri skalası farklıdır. 1.5 Passat 390bin küsürlere gidiyorken aynı klasmanda skodalar 290lara gidiyor. Siz istediğiniz kadar iki aracı karşılaştırın 300 bin TL'si olan gidip Skoda alacaktır. Fiyatları birbirine yakın olan iki ürünü karşılaştırabilirsiniz sadece. Hadi o zaman gidelim Mercedes E kasa ile Passat'ı karşılaştıralım.. Şaka gibi sonuçlar alırsınız.

XF90 Almayı planlıyorum. En iyi yorumları onda gördüm.. Fakat Samsung UE 55NU8500 (120hz olması ve freesync) yada 58PUs7304 (ambilight) vs gibi olaylardan kafam karıştı gitti Nanocell diye bişe var daha ucuz bunlardan 55" ama.. Ne önerirsiniz lütfen kafayı sıyıracağım :D

MAX Bütçeyi 8000 olarak düşünelim XF90 o fiyatta çünkü.

• otoata kullanıcısına yanıt
    Bu 3 tv den kesinlikle xf90 hocam. Philips modelinde ambilight a aldanıp alanlar genelde sorun yaşıyor tv ile. Kullanmadım ama benim de aklımda 55pus7304 vardı araştırınca yorumları okuyunca eledim

Xf 90 al gec hocam

• Kesin XF90 demenizin sebebi nedir acaba? Çünkü ben pc'ye bağlamayı düşünüyorum kesin olarak arada sırada. Net önde olduğu özelliği ne olduğunu söyleyin bana bari de kendimi ikna edeyim alayım :D işin içinden çıkamıyor böyle insan.. i9 vs Ryzen 9 arasında da kalmıştım böyle bi ara :D Çekilmez dert.
    Sadece bilgisayar icinmi tv dusunuyosunuz

• Tv ve Netflix odaklı kullanılacak ama bilgisayarı taşıyıp arada oyun için de kullanabilirim :/
    Hocam oyun icin biraz iyi model q80 eger butcen yetiyorsa al xf 9005 daha ucuz buda seni mutlu eder

Ust duzey bilgisayarin var ise fresynce 2 destegi var q80de

Nanocelle aldatmaca ,nacelli lg tv yi izle öyle karar ver. ambilight e gelince, göz bebeklerinin kasılıp açılmasından ve gözlerin yorulmasından başka bir şey değildir. xf90 ile q80 tercihin olabilir....
  • beko b40 a 670 tavsiye eder misiniz?
    40 inç, oyun konsolu ve bilgisayarda film izlemek için düşünüyorum. Yeni bir ürünmüş hakkında bir şey bulamadım.

https://www.beko.com.tr/fhd-tv/b40-a-670-a-tv-ve-tv-unitesi?gclid=Cj0KCQjw_ez2BRCyARIsAJfg-ku4WHUBwdYozOB38Dk_hrOT4UcOfzipcFREeUyicTGxyzOvAwPMzCcaAvAQEALw_wcB

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bilginiz var diye sürekli soruyorum

Lg um7100plb
    Samsung 43ru7100 veya
    Vestel 43u9500 mi

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Aslında pek tv izleyen biri değilim ama almışken uzun vadeli olsun dedim. Fakat 3 binlarının da çok üzerne çıkamıyorum. Sizce 4k yayınlar önümüzdeki bir kaç senede artma ihtimali var mı? Yoksa fhd de işimi görür. 4k tavsiye ederseniz ve siz olsaydınız 3 bin civarında hangisini alırdınız? Teşekkürler.

• scoopi kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizin gibi düşünüyorum full hd işimi görür mü diye birde almışken 1 defa alınır 2 senede bir tv değiştirmek zor oluyor

• 
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.