Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escudo76 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.989
Cevap
1.327
Favori
4.685.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 27972798279928002801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosa indirim kodu denk gelir mi acep bir daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    tamamda iade açılmayan kutuyadır.
    Açıldıktan sonra hata varsa o ayrı konu, sizin yazınızda beğenmezsem iade ederim dediğiniz için bende yazmak zorunda kaldım.

Tv yi aldınız, kullandınız,20 gün sonra hiçbir hata yokken ben bunu beğenmedim iade ediyorum dediniz, amazonda kabul etti diyelim, Amazon bu tv yi acaba 2. el olarakmı satacak, yoksa sıfır niyetinemi.Şayet sıfır niyetine satacaksa aldığınız tv de bu tür tv den olmazmı?.konu bu.
    Yoksa hata varsa o konumuz dışınta.
  • pelitus P kullanıcısına yanıt
    Asıl şu Vatandaki Webe özele birde kod gelse süper olur valla

• Omer1903bjk O kullanıcısına yanıt
    hiç farketmez mm teknosa vatan üçlüsünden birine gelsin de iy bi indirim , kimsenin indirm yapası yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yimust kullanıcısına yanıt
    amazon sorgusuz sualsiz de iade alabilir, yurtdışında bu tarz ürünleri kontrolden geçirip amazon warehouse olarak satıyorlar. iade konusu oturdukça türkiye'de de açılır herhalde. lakin ki, kullanıcı bu tip eylemleri sürekli gerçekleştiriyorsa, yani amazon'a kazandırdığından çok zarar veriyorsa hesabı bir süre sonra kapatabiliyorlar. sonra açmak zulüm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

tamamda iade açılmayan kutuyadır.
    Açıldıktan sonra hata varsa o ayrı konu, sizin yazınızda beğenmezsem iade ederim dediğiniz için bende yazmak zorunda kaldım.

Tv yi aldınız, kullandınız,20 gün sonra hiçbir hata yokken ben bunu beğenmedim iade ediyorum dediniz, amazonda kabul etti diyelim, Amazon bu tv yi acaba 2. el olarakmı satacak, yoksa sıfır niyetinemi.Şayet sıfır niyetine satacaksa aldığınız tv de bu tür tv den olmazmı?.konu bu.
    Yoksa hata varsa o konumuz dışınta.
    Kendimi yanlış ifade etmiş olabilirim, amacım tv yi denemek değil gerçekten kullanmak için aldım ama bariz can sıkan bir sorunu olursa iade ederim açıkçası. Geri giden ürünleri ne yapıyorlar o konuyu bende bilmiyorum fırsat bulursam müşteri hizmetlerine bunu sorayım. Gelen ürünü iyice kontrol edicem kullanılmış olduğunu anlarım herhalde.

• recruit1 R kullanıcısına yanıt
    şimdi size sorarım, amazon keyfikader ürünü kullanıcısından geri almış, sorun yok, paketlemiş ve size sıfır diye sunmuş hemde piyasa değeri neyse ondan, siz bu ürünü bilerek alırmısınız, ben şahsen almam.
    Böyle bir durumu sezersemde o firmadan asla ve asla tv almam.

Başkasının kullandığı ürünü sıfır ürün olarak bana veya size veya bir başkasına satması sizce uygunmu?
    hocam, siz konuyu anlamadınız. bu ürünleri tüm durumunu belirterek ve indirimiyle satıyorlar. yoksa sıfır diye satmak gibi bir durum yok. amazon türk esnafı mantığıyla iş yapmaz.
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    ozaman saygı duyarım ama Amazon Türkiyede 2.el ürün sattığını duymadım,Türkiye kullanılan ürünü alıpta dışarıda böyle yapıyorsa o başka....
  • pelitus P kullanıcısına yanıt
    Valla cidden öyle dolar düşüyor ama hiç bir indirim olmuyor. Dün n11 yaptı sadece o kadar 65RU7090'da. Bu aralar bekliyorum ama yeni modeller gelmeye başlayınca bazı mağazalar ellerindeki stokları bitirmek için indirim yapar inşallah. Olmadı 11 Kasımı beklicez 😂🤣

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Bütçeyi aşıyor biraz ya, 5-5.5 max ayırabilirim

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Hocam o aradaki ufak fiyat farkının karşılığını performans olarak kat kat fazlasını alacaksınız yani 5bine alacağınız tv ile q60r arasındaki performans farkı az değil fiyat farkına göre çok fazla bu cihazı yıllarca kullanacaksınız bütçe olarak zorlasa bile değer umarım anlatabilmişimdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Bütçeyi aşıyor biraz ya, 5-5.5 max ayırabilirim
    Hocam tavsiyem en azından 1 haziran'a kadar bekleyin aciliyeti yoksa. Mağazaların açılışıyla birlikte bir kampanya olur diye tahmin ediyorum. Zira hem haziran itibariyle 2020 tv'ler geldiğinden hem de dolardaki düşüşün fiyatlara yansımasından bir hareketlilik olur. Ben de 5 küsüre alabilirsem q60r, 6 küsüre alabilirsem q70r düşünüyorum
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocama katılıyorum gerçekten o 500 liraya değer emin ol. 55" alıcaksan biraz ya fırsat bekle yada kendini biraz zorla 55Q60R'yi al.

• Türkiyede firmalarda regabet yok, fiyatlar düşer diye bekliyorsanız yanılırsınız, dolar çıkıyor zam yapıyorlar, dolar düşüyür yapılan zam aynen kalıyor.

Beklentinizin gerçekleşmesi için firmaların ellerinde stok lar olsaydı bu stokları gelecek yeni ürünlerin karşısında eritmek için belki kampanya yapılırdı ama şuan stoklar erimiş vaziyette.

Benden söylemesi...
  • Bence tv alımında bilindik marka ya LG ya Samsung gerisi çöp
    bu da tam olmadı ama sonuca geçeyim direk. siz amazon'a güvenin. amazon'un kendi gönderdiği mallar candır. amazon'dan amazon'un göndermediği malı da mümkünse almayın.
  • Omer1903bjk O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Bilgi için teşekkür ederim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 27972798279928002801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.