Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25362537253825392540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falconeye66

Bana Teknosa’da çalışan biri IPS’e tıklayınca görüntüde değişim olmaz, VA’lara dokununca tıklayınca renk değişir, parlama olur demişti. Yanlış mı bu?

Alıntıları Göster
    Hocam nerde cahil satıcı varsa Tekno marketlere toplamışlar. O derece. Gerçi bizim forumda da var bi tane yanınada 1 2 tane fake hesaplı trol tipler almış. Kendi yazılarını beğenip eğleniyorlar.
    Oyle bir şey yok. Her led panelde dokunduğunuz vakit bu olur. Bana da bilerek test amaçlı sorduğum " Pus7304 serisinde 50 ila 55 inc arasında ne fark var soruma, "Abi 55 inçte daha üst düzey işlemci var ondan daha pahalı "demişti. Halbuki ikisinde de A53 kullanılmış. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.pupa

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yani forumda oled yanığı diye konu açanların hepsi troll . hepsi hayal aleminde mi yaşıyor :) ya da bu konudan serzenenler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Yaradanın yarattığı insan dahi hasta olurken
    Kulun yaptığı makinelere arıza yapmaz diyen mi oldu!

Arıza başka şey kronik arıza başka şeydir
    Bu iki faktör arasındaki farkı dahi anlamayanlarla tartışmaya çalışmak artık zul geliyor...

Günümüzde Oled paneller "fizik kuralları" gereği bir müddetten sonra yanar
    Yanmaz demek yer çekimi kanunu yok saymak gibidir.

Alıntıları Göster
    Uzun zamandır bakmıyordum sayfaya tükenmek bilmeyen gücüyle yine oledlere saldırmışsın dallas :) Hatırlıyorsundur belki 2016 serisi C6 oled kullanıyorum 2016 sonundan beri. Akşama tekrar bu mesajını alıntılayarak sana r-g-b-w ve %5gray ve normal gray fotoğraf paylaşacağım. Bir oled 2016'dan beri en ufak yanma (su lekesi kadar bile) olmadan nasıl kullanılırmış göstereyim. Elektronikte hassas olan cihazlar vardır oled de onlardan biridir. Kullanımına dikkat ettikten sonra bu panellerden alacağın keyfi hiçbir panelden de alamassın (va panelde buna dahil).

• 55Q70Rat'ı vatan indirimyle 6500'e buldum sizce bu fiyata daha iyisi var mı ?
  • Yine Samsung ve yaptıkları. Hiç şaşırmadım.

Samsung benim için her zaman TV kamera video sistemlerinde Sony nin yan sanayi ürünü olmuştur.

Arçelik Altus gibi ya da Vestel Regal gibi.😁😁

• 1000 lira civarı boyut önemli değil hd redy bile olsa yeter bir cihaz arıyorum ne olabilir tavsiyeniz
  • Arkadaşlar tv-monitör arayışındayım fakat aradığımı bulamıyorum bir türlü. Belki biri yardımcı olur diye buraya yazıyorum.

1000-2000 tl bütçem var. 32 inç civarında bir monitör/tv arıyorum. Hangisi olduğu farketmez. Smart özellikli olmasına gerek yok. Hatta bir çok özelliğe gerek yok. Tek istediğim siyahların gerçek siyaha yakın olması ve sağlam bir kontrast oranı. Tepki süresi vs önemli değil. Öneriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

Arkadaşlar tv-monitör arayışındayım fakat aradığımı bulamıyorum bir türlü. Belki biri yardımcı olur diye buraya yazıyorum.

1000-2000 tl bütçem var. 32 inç civarında bir monitör/tv arıyorum. Hangisi olduğu farketmez. Smart özellikli olmasına gerek yok. Hatta bir çok özelliğe gerek yok. Tek istediğim siyahların gerçek siyaha yakın olması ve sağlam bir kontrast oranı. Tepki süresi vs önemli değil. Öneriniz var mıdır?
    Hocam bundan birkaç ay öncesine kadar 32inç viewsonic vx3258 2k gaming monitörü almıştım. Güncel model hala. Panel va panel. Siyahları tatmin edici ancak birazcık farklı açılardan baktığında ışık sızmalarını ve renk kaymalarını hissedebiliyorsun.(va panellerde beklenen birşey)

Monitörün tepki süresi 5ms va'lara göre oldukça iyi. Yenileme hızı 144Hz. Gerçi tepki süresinin çok önemli olmadığını belirtmişsin.

Ben 2000 liraya almıştım hepsiburada'dan. Curve bir monitör ve kasasıda oldukça şık. Listene alıp incelemeni tavsiye ederim.

• Whowerts kullanıcısına yanıt
    lg ips panellerin önünde özel bir cam yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Yine Vatan' da 6200 e satılmıştı.

• buroigil B kullanıcısına yanıt
    GittiGidiyor da benq 32 inc ex3200r modeli 1950 liraya var. 2 yıl kullandım va panel curved fhd 144hz monitör. Kullandığım süre boyunca memnundum tavsiye ederim.

• Pus7304 serisi alıp PC ye bağlayan arkadaşlar gecikme durumu nedir, sorun yok diyen de var gecikme yaşıyorum diyen de. Extra bir ayar mı yapmak lazım.

• Herkese Merhaba,
    LG 43UK6470PLC 43" 109 Ekran UHD Smart TV hakkında bilgisi olan var mıdır?
    4K ve SMART özelliği olan, uzun süre çalışacak bir televizyon almak istiyorum ve LG bu konuda oldukça başarılı olduğu için bu modelini almayı düşünüyorum. TV'yi günde 4-5 saat kullanacağız. Bunun 2 saati uydu kanalları, 2 saati de Netflix,Youtube gibi uygulamaların kullanımıyla olacaktır.

Tavsiye, yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• 65’’ f/p tv var mıdır 5000 tl ye kadar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • part kullanıcısına yanıt
    aynı tavsiyeden bana da lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: part

65’’ f/p tv var mıdır 5000 tl ye kadar?
    Vestel 65UD9000

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Vestel 65UD9000

Alıntıları Göster
    65U9000 65u9500den iyimi hocam 3999a aldım Hbden

• quote:

Orijinalden alıntı: gebzeinonu

Herkese Merhaba,
    LG 43UK6470PLC 43" 109 Ekran UHD Smart TV hakkında bilgisi olan var mıdır?
    4K ve SMART özelliği olan, uzun süre çalışacak bir televizyon almak istiyorum ve LG bu konuda oldukça başarılı olduğu için bu modelini almayı düşünüyorum. TV'yi günde 4-5 saat kullanacağız. Bunun 2 saati uydu kanalları, 2 saati de Netflix,Youtube gibi uygulamaların kullanımıyla olacaktır.

Tavsiye, yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam çok iyi fiyat alın geçin 2018 model ama ürün başarılı bilginiz olsun

• dallass kullanıcısına yanıt
    1 numarasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: divisive

Yine Vatan' da 6200 e satılmıştı.
    Ne zaman satılmıştı acaba? Ben de takipçisiyim bu tv nin
  • 
Sayfa: önceki 25362537253825392540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.