Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spongebob35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40-43 '' aralığında max 2000 tl bandında tv arıyorum, 3d olmasa da olur , aklımdaki modeller sony w805c, vestel 40ua9300 43ua8900, phılıps puk6400 hangisini tavsiye edersiniz??
  • dallass kullanıcısına yanıt
    2015 seri LG 50LF650V için ne diyorsun va panel ve gerçek 100z
  • Arkadaşım sony 805'in ilgili konusunda daha önce mesajını gördüm ama,
    Farklı fikirlere sahip olan biri olarak,
    Müdahil olmak istemedim...

4K konusunda;
    Tv dediğin 3bin lira verip 2-3 sene kullanıp atacağın bir ürün değil,

Konu başından sonuna, ben mutkaka bu saatten sonra 4K alın derim.
    Ve 4K konusu ne zaman geçse, buna muhalif olanlar başlar teknik anlamda sayfalar dolsu yazmaya çizmeye,
    Ve bu yazılanlara hak vererek,full hd paneli alanlar ise,
    sürekli ti ye alınsada, sırf o trt 4k tvyi açmadığı için çok değil birkaç aya pişmanlık yaşarlar neden 4k almadım diye...

Bu anlamda;
    Madem düşük bütçe ile büyük ekran tv düşünüyorsun,
    4K / 3D gibi özellikleride sahip,
    Fiyat performans ürünü olan
    Vestel 55AC9550 neden düşünmüyorsun/uz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 4 Mayıs 2016; 13:43:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dallass kullanıcısına yanıt
    siz bilgili bi arkadaşa benziyorsunuz :) 43ua8900 düşünüyorum ne düşünürsünüz, veya bu fiyat bandında tavsiye edeceğiniz bir tv var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Arkadaşım sony 805'in ilgili konusunda daha önce mesajını gördüm ama,
    Farklı fikirlere sahip olan biri olarak,
    Müdahil olmak istemedim...

4K konusunda;
    Tv dediğin 3bin lira verip 2-3 sene kullanıp atacağın bir ürün değil,

Konu başından sonuna, ben mutkaka bu saatten sonra 4K alın derim.
    Ve 4K konusu ne zaman geçse, buna muhalif olanlar başlar teknik anlamda sayfalar dolsu yazmaya çizmeye,
    Ve bu yazılanlara hak vererek,full hd paneli alanlar ise,
    sürekli ti ye alınsada, sırf o trt 4k tvyi açmadığı için çok değil birkaç aya pişmanlık yaşarlar neden 4k almadım diye...

Bu anlamda;
    Madem düşük bütçe ile büyük ekran tv düşünüyorsun,
    4K / 3D gibi özellikleride sahip,
    Fiyat performans ürünü olan
    Vestel 55AC9550 neden düşünmüyorsun/uz...

Ben size 50lf650v nasıl paneldir diye sormuştumçoğul kesim çok beğendi bakalım fikriniz nedir..

• Herkese merhaba. Yaklasik 10 gundur 4k 3d tv arastiriyorum. Son noktada lg 49uf8507 ile lg49uh850v modeli on plana cikti. Fiyat olarakta uygun duruyo. Butcem 3000tl dolayinda. Uf8507 icin cok yorum var. Memnun olan kisi kadar olmayanda var. Ben tv de futbol film ve oyun konsolu olarak kullanimda bulunucam. Digiturk hd abonesiyim.uf8507 deki futbol maci esnasinda topun ve reklam panolarinin goruntusu ile ilgili cok yorum var. Uh850v icin ise neredeyse hic yorum yok. Konu hakkinda ekstra bilgi verecek bir arkadas olursa sevinirim. Evimde 8 yillik vestel 82 ekran fullhd tv var. Bu tv nin ustune ne alsam benim icin cok fark edecek zaten ama onumuzdeki yillari dusunerek tv almak istiyorum.

• ecotor E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 2015 model lg uf8507 ile
    2016 model lg uh850v arasında birçok açıdan kalınamaz..

İşin içinde oyun varsa,ve pasif 3D takıntın yoksa,
    Fiyatı ilede şuan makul olan,
    Stoklardada bitmeden samsung 55ju7000 i almanı öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 4 Mayıs 2016; 15:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

siz bilgili bi arkadaşa benziyorsunuz :) 43ua8900 düşünüyorum ne düşünürsünüz, veya bu fiyat bandında tavsiye edeceğiniz bir tv var mı?

up.
  • Hocam selamlar marka takıntım olmadan 3D çok gerekmiyor ama 4K 55" tv almak istiyorum. 42PDL 7*** serisi Philips tv sahibiyim. Çok üst seviyeler gerekmediğini 1 2 sene geçince farkediyoruz. Önemli olan fiyatı düşük bütçeyle hangi tv leri tavsiye edersiniz Avrupa şampiyonası öncesi muhtemel kampanyalardan faydalanmak istiyorum şimdiden teşekkürler

• O fiyatlara cikmam zor. Aile butcesini sarsar. Onumuzde avrupa kupasi maclari var. Acaba mayis sonu gibi firmalar indirime gidermi. Hic bilgi sahibi olmadigim bir konuda alis veris yapicam. Bu ay sonunu beklicem. Umarim indirim olur.

O zaman seçimin tabiki lg 49uh850v olmalıdır..

• katra100 K kullanıcısına yanıt
    Max Bütçe kriterini belirtmeden nasıl bir öneri bekliyorsun,
    2bin tlyede 15bin tlyede 55 inç var...

• Peki bu islerden anlayan biri olarak avrupa kupasi oncesi indirim oluyormu. Beklentiyi yuksek tutmayayim diyorumda

• O zaman şöyle diyelim 3bin 3,5bin aralığında hangi TV ler 4bin 4,5bin aralığında hangi TV leri önerirsiniz yukarıdaki mesajımda belirttiğim gibi özelliklere sahip min düzeyde maliyete sahip 4K tv önerilerinizi bekliyorum. Umarım tavsiye için gerekli doneleri verebilmişimdir teşekkürler

Elk. bir ürünün yeni modelinin İlk çıktığındaki fiyatı ilerleyen aylarda düşmek zorunda,

Ama yıllardır bu durum böyle diye,
    afaki bir enflasyon değişimi ile doların başının alıp gitmeyeceğini ve böylelikle fiyatların çıldırmayacağını kimse garanti edemez...

• katra100 K kullanıcısına yanıt
    Vesyel 55ca9550
    Samsung 55ju7000

• "4K için erken ve çok pahalı o bütçelere daha performaslı bir full hd panel alınabilir"
    Diyenlere inat,
    bu performanslı vestel, her bütçeye uygun bir 4K panel olduğunun kanıtı gibi..
    Ve ilgili konusundada olumlu kullanıcı yorumları var, alıp kullanmana bak,

Ha 3d de olsun dersen 43ua9400'e bakabilirsin ama fiyat bir nebze daha pahalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 4 Mayıs 2016; 18:38:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Vesyel 55ca9550

ben bu modeli defalarca farklı mağazalarda izledim ama hiçbirinde beğenemedim ... niye ve nasıl beğenildiğini de anlayabilmiş değilim ...
    sen gerçekten beğeniyor musun bunun görüntüsünü dallas yoksa 55" olarak fiyatı iyi diye mi adı çok geçiyor ?..
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    İşin aslı benim ilk başta curved lere karşı olduğumu bilirsin,
    Öte yandan bilmiyorum, konu yazımdaki SATIN ALMA VE HİZMET REALİTESİ
    Bölmünü okudunmu...

Orada diyorumki
    Hem ekranı büyük,hem performanslı ucuz bir tv olamaz...

Ama ne yapayım buna rağmen bazande, bütçesi düşük olduğu halde, "yeterki ebat ve o özellikleri bünyesinde barındırsın", diyen birkaç arkadaşa bu modeli önerdim....

• Arkadaşlar 40 inç tv almak istiyorum.dahili uydu alıcı ve smart özellikli görüntü kalitesi iyi bütçe olarak 1200 tl f/p olarak tavsiyeniz nedir
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.