Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cuzunyol , efekcr Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
88.156
Cevap
1.337
Favori
4.694.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam size özel mesaj gönderlemiyor ben sizin yorumları önemsiyorum.alınabilecek 6000 civarı 55 inç 100 hz tv tavsiyeniz var mı?ps4 ve netfilx kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skymasterrr -- 5 Aralık 2019; 21:50:31 >
  • Mehmett3438 M kullanıcısına yanıt
    İkisinde kusurlu birinde Black crush var diğerinde blooming

Ama bazı arkadaşlar uyanık..

Samsung detay kaybediyor diyip gömerken Sony deki bloomingten kimse bahsetmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    İlk fotoda da görürseniz bariz blooming var sonyde.. Siyahlarda, görüntülerde samsung q70 daha iyi geldi benim gözüme.. Birçok farklı kaynaktan da inceledim..yorumları daha iyi geldi Q70 in. Medimarkt tv danışmanı da ne kadar doğru bilmiyorum sony de panelini samsungtan alıyor dedi..

Samsungda lg den alıyor diye duymuştum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Vatan sayfasında halen ürün teslim edilmedi gözüktüğü için iade işlemini başlatamadım.xf9005
    Arkadaşlar
    Kimilerinin "eskiler daha güzeldi" gibi söylemlerine kanarak
    kesinlikle önceki yılların modellerini almayın çünkü;
    bizler 2019 da dahi alınanan ürünlerin sıfır olmadığını tartışırken
    2018 ve daha eski elde kalan panellerin sıfır çıkma olasılığı nerdeyse sıfırdır.
    Bu yüzden ben bu güne kadar yeni modeller raflardaki yerini alınca eskilere fazla rağbet etmeyin diyoroum.

skymasterrr
    Şuanda bu rakamlara alabileceğin en iyi hatta tek panel
    Samsung 55Q60R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 5 Aralık 2019; 22:22:13 >
    Sony auo dan alıyor panelleri Samsung hem va hem pls olanlar kendinin LG de ips leri oledleri kendi üretiyor geri kalan markaların çoğu ips olanlar LG rgbw paneller va olanlar Samsung ve chemei

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam q60r alınacak tv değil xf90 varken hala

Dediğininiz duruma dikkat etmek şartıyla tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmett3438

Karanlık resimde ki detaylarda dahil mi ? :) gündüz olsa katarakt kaplama q70 daha da dökülürdü yansımadan diğer resimlerde de dynanic range bariz sony üstün blooming olabilir doğrudur evet zaten 2017 sonrası sony de samsung da bu yüzden eleştiriyoruz düşürdüler kaliteyi diye ancak o resimde blooming foto iso ayarından öyle çıkar bunu inceleme siteleri de yazar cam exposure hatası abartır blooming i diye normal gözle öyle bir blooming göremezsiniz diğer karanlık resimde neden yok blooming ? o şekilde 90r blooming resimleri de var atabilirim. Gündüz ve gece resimlerinde detay kaybı asıl samsungdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 5 Aralık 2019; 22:43:32 >

• Araba parasına satılan q90r

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu konudaki uzman yabancı sitelerden araştırdım.İkiside çok güzel tv bence. Avforums genel inceleme sonrası , Q70 a 8 puan,xg 9505 e 7 puan vermişler.. Keza Rtings sitesinde Q70 film performansında 8.7, xg9505 8.4 puan almış..Film performansı olarak q70 daha iyi geldi benim gözüme de..

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Tabiki öyle sonuç itibarı ile biri 9 diğeri 6 segment modellerden bahsediyoruz ancak
    Dediğim gibi bu ayıplı iadeli ürün olayı çok çok önemli, bu saatten sonra 2018 ve daha eski modellerin
    sıfırını kapalı kutusunu bulmak çölde su bulmaya benzer.
    Bu anlamda günümüzde 55Q60R, 100 hertz-Qled VA panel-6000 bandında alınabilecek en iyi seçimdir
    Bu paneli farklı zaman ve ortamlarda izledim, genel görüntü babında segmentine göre iyi bir panel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmett3438

Hocam ben bu konudaki uzman yabancı sitelerden araştırdım.İkiside çok güzel tv bence. Avforums genel inceleme sonrası , Q70 a 8 puan,xg 9505 e 7 puan vermişler.. Keza Rtings sitesinde Q70 film performansında 8.7, xg9505 8.4 puan almış..Film performansı olarak q70 daha iyi geldi benim gözüme de..
    :) ok oraları baz alırsanız doğrudur hayırlı olsun güle güle kullanın...

• Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Sayın yüzbaşım ilginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim doğrusu benim de aklımdan TV + mi box s gibi bir cihaz geçmişti. İyi akşamlar
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

5000 TL üst sınır olmak üzere 55" tv bakıyorum. Philips alacaktım sıkıntılı dediler, sony alacaktım karanlık dediler, samsung alacaktım yaramaz dediler, söyleyin Allah aşkına ben ne alayım?
    Bazılarına bazı şeyleri anlatmak
    Deveye hendek atlatmaktan daha zordur...
  • Dedi günde 30 kişinin mütemadiyen lanet ettiği yeter dediği...

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben de geçen cuma koştur koştur gittim iş çıkışı Vatan’a. Bursa’da stokta hiç 55XG9505 yoktu, hatta teşhiri bile yok. Zar zor adamları ikna ettim Osmaniye mağazayı arattım, onlar bize mal vermez demişlerdi ama ordaki adam şansa tamam dedi. 2 haftayı bulur bize gelmesi dediler. Ordayken Sistemden baktık, elinde teşhir olanlarda teşhir, kapalı kutu olanlarda “shop” yazıyordu. Arayınca kapalı kutu var mı elinizde diye sordu burdaki eleman, onlar da var dedi ve vermeyi kabul etti. Ama kafamı karıştıran konu stoklarında 1 adet görünüyordu, teşhirlerinde olmayıp stokta kapalı olan ürün olması bana biraz mantıksız geldi, sizce teşhir olma ihtimali var mı? Bir de kendim mi gidip alayım gelince yoksa eve mi göndersinler çok kararsız ve deneyimsizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Arkadaşlar herkese merhaba,

5000 TL üst sınır olmak üzere 55" tv bakıyorum. Philips alacaktım sıkıntılı dediler, sony alacaktım karanlık dediler, samsung alacaktım yaramaz dediler, söyleyin Allah aşkına ben ne alayım?
    Herkesin her dedigine inanirsan birsey alamazsin hocam
    Gözü karart sec birisini
    Cok takinti yapinca insan strese giriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, 50 VT 20 Panasonic Plazma kullanıcısıyım yaklaşık 9 yıl oldu. Televizyonda bir sıkıntım yok.Smart TV si yoktu.Xiaomi TV box ile çözdüm.Ancak TV den sıkıldım ve 65 inche geçiş yapmak istiyorum, LG SM 9010 indirimden 11 bine vatandan aldım, şu an 13 bin, sonra IPS ile ilgili yazılanları okudum ertesi gün arayıp iptal ettim, ve Sony XG 9505 e yöneldim, oda indirimli 10800 kadar düşmüştü şu an 13 bin civarı, onunda yok android yok kanal geçiş süresi 3-5 sn işte şu özelliği yok vs sonra Samsung Q70 Q 80 lere yöneldim, oda malum DTS, Dolby Atmos Tizen HDMI 2, 1 fiyat vs kafam allak bullak her gün bu forumlara giriyorum Epey karşılaştırma Rtings karşılaştırma Şikayetvar com kafayı yedim resmen ne zormuş TV almak galiba vazgeçtim, çünkü işin içinden çıkılmıyor, ha bu arada Oled için de baya araştırma yaptım Bir ara Philipse yöneldim sonra Lg sonra Sony, Samsung tabi bu yönelme fikrim günde abartısız 20 dega değişiyor, IPS diyorum bi yorum okuyorum tamam adam anlıyor yaramaz demiş VA olsun tam karar aşamasında biri çıkıyor demek VA da sorunlu Oled olsun sonra Ekran yanığı çok var o zaman IPS olsun en başa dönüyorum:))Allah yardımcımız olsun keşke zengin olaydık ta kimseyi kırmadan Salona Oled Oturma Odası VA mutfağa da IPS, şimdi bundan da kavga çıkarmayın, vay efendim neden IPS mutfağa onun yeri salon diye:)) Sağlıcakla kalın.

• 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.