Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saitates , dagcikartal , aliggg , mare_nostrum Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
88.157
Cevap
1.336
Favori
4.694.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 23392340234123422343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunların yandan fotolarını da paylaşabilir misin müsaitsen ? Öyle de bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danismend83

Hocam bunların yandan fotolarını da paylaşabilir misin müsaitsen ? Öyle de bakalım
    Yandan va samsung çok daha kötüleşir normalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendis266

Yanlış alıntıladınız sanırım.

Alıntıları Göster
    biraz önce "seni mahkemeye vereceğim o zaman bu yazdıklarınla" diyen adam şimdi hemen mesajı editlemiş :) oysa tanışmak, görüşmek isterdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evren377

biraz önce "seni mahkemeye vereceğim o zaman bu yazdıklarınla" diyen adam şimdi hemen mesajı editlemiş :) oysa tanışmak, görüşmek isterdim :)

Alıntıları Göster
    O kadar mı takipçimsin ya :) Hakaret edersen mahkemede görüşürüz tabi buyur?? Özelden hallet kirletme konuyu ama sağlıklı insan ne dersin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 25 Kasım 2019; 21:26:1 >

• arkadaşlar bende tv'lere göz geçiriyorum. lg,samsun ve sony üzerinde duruyorum. birde mağzalarda philips'i görüyorum. görüntü kalitesi olarak güzel. ama hiç kullanmadığım bir marka. bir kaç yerde philips için sorunlu olduklarını belirten yorumlar ile karşılaştım. philips hakkında düşünceleriniz nelerdir? philips alınır mı?
  • toshiba hakkında yorum yapacak olur mu, kullanan var mı.
    televizyona o kadar para vermek istemiyorum toshiba 49l6863 özellikleri iyi gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 25 Kasım 2019; 22:53:23 >
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Teknolojiyle baya içli dışlıyım ama inanın ki şu televizyon konusunda bilgim sıfırın altında. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Vestel olan makul gözüküyor. Bir sorun yaşamam umarım alırsam eğer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: levoas

Arkadaşlar 65pus7304 almaya çok yakınım. Öğrenmek istediğim bir konuda TV olculerinin odaya uygun olup olmadığı. TV yi duvara asacağım. Duvar ile tam karşısındaki koltuk arası mesafe 350 cm. O koltuğun yanında 90 derece açıyla başka bir koltuk var ve o koltuğun TV ye en yakın ucu 200 cm.
    Yani bir U gibi düşünürseniz U nun açık ucunun ortasında TV var, tam karşısında üçlü koltuk(duvara uzaklığı 350 cm) unun kenar çizgisindeki 3 lu koltugun TV ye en yakın noktası 200 cm.
    65 inch boyut sizce uygun mu? 70 çok mu abartı olur? Hatta odayi ekteki fotoda görebilirsiniz.
    Bu mesajda mesele ebat meselesi değil,
    Bu mesafeye 55/65 hatta zorlasak 70 inç dahi olur
    Asıl mesele 7500 gibi bir rakama
    Millet 50 inç panellerde dahi 100 hertz ararken,
    65 inç gibi devasa boyutlardaki bir panelin 50 hertz ve dahada vahimi İPS olması...

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

https://www.hepsiburada.com/samsung-ue-50ru7440-4k-ultra-hd-50-125-ekran-uydu-alicili-smart-led-televizyon-p-HBV00000NTUDV
    https://www.hepsiburada.com/samsung-49ru7100-49-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KOY8M

Arkadaşlar bu iki tv arasında 550 TL fark var ama özellikleri aynı 550 TL fazla vermeye değer mi?
    up

• Cevabınız için çok teşekkürler @dallass. 7000-7500 TL arası 100 Hz seçenek bulamadım. 100 Hz olanların hepsi 10.000 TL ve üzeri.
    65pus8303 var 100 Hz olan onda da Dolby vision ve atmos yok.
    65pus7304 vatan da şuan 7000 TL. 70pus7304 teknosada 7500 TL bu fiyatlarda onerebileceginiz 100 Hz, android işletim sistemli ve sesli komut olan bir model var mı?@dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levoas -- 26 Kasım 2019; 8:24:20 >
  • beyler 4K olayına fazla takmayın, paranızı boşa çöpe atmayın.
    2013'ten beri bu ülkeye 4K gelecek, sene 2020 hala gelecek...bu konuda hiçbir kanalın çalışması da hala yok, yani 4K bu ülkeye yakın gelecekte zor görüyorum.
    bugün televizyon 4K da olsa tv'ye 30 hz görüntü geliyor, 4K hiçbir işe yaramıyor..ayrıca 4K upscale yaptığı için full hd görüntüyü de bozuyor.
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    Kesinlikle değer

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Kesinlikle değer

Alıntıları Göster
    hocam epey de 2 puan fark var aralarında, bir de özelliklerini karşılaştırdım, pek fark göremedim, ama anlamamakla birlikte siz değer diyorsanız ucuzu için siparişimi iptal etmeyeceğim
  • quote:

hocam epey de 2 puan fark var aralarında, bir de özelliklerini karşılaştırdım, pek fark göremedim, ama anlamamakla birlikte siz değer diyorsanız ucuzu için siparişimi iptal etmeyeceğim

Alıntıları Göster
    Epey teknik detaya girmez, yüzeyseldir
    Puanı genel performansa değil, farklı donanımlara verir
    Her iki panelde kağıt üzerinde pek fazla şey gözükmediğinden epey kendince 2 puanlık fark belirlemiş
    Yani kısaca epey panel seçimi yapılmaz.

7100 samsung'un giriş modelidir renkler soluktur
    7440 ise çok daha iyi bir paneldir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 25 Kasım 2019; 23:54:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

beyler 4K olayına fazla takmayın, paranızı boşa çöpe atmayın.
    2013'ten beri bu ülkeye 4K gelecek, sene 2020 hala gelecek...bu konuda hiçbir kanalın çalışması da hala yok, yani 4K bu ülkeye yakın gelecekte zor görüyorum.
    bugün televizyon 4K da olsa tv'ye 30 hz görüntü geliyor, 4K hiçbir işe yaramıyor..ayrıca 4K upscale yaptığı için full hd görüntüyü de bozuyor.
    Sanırım insanlar 4K film oynatma için TV de bunu arıyor. MKV 4K filmler var malum.

Bu arada konu ile çok alakalı değil lakin bana göre 1080p HD görüntüler 4K panelde de TV başarılı ise çok güzel görünüyor. Upscale çok başarılı bu 2 çözünürlük arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Kasım 2019; 0:28:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

toshiba hakkında yorum yapacak olur mu, kullanan var mı.
    televizyona o kadar para vermek istemiyorum toshiba 49l6863 özellikleri iyi gibi geldi
    Bildiğim kadarıyla isim kullanım hakkını ve servis yetkisini TR'de Vestel aldı. Bildiğiniz hakiki Toshiba ile pek alakası yok yani kalite olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3099tl'ye Awox 65 inç 4k tv aldım. Ufak ayarlardan sonra televizyon acayip güzel oldu. Ses kalitesi de fena değil. Bu fiyata alınabilecek en iyi tv bence. 7000liralık 65inç tvlerden aşağı kalır yönü yok.
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Hocam valla sizi yerde ararken gökte buldum.. 1900 TL'ye 50" 4K smart led buldum, AWOX.Tavsiye eder misiniz ? 2 bin liraya 43 inç full hd satan firmaları göz önünde bulundurursak bana muazzam geldi.
  • dallas hocama bir sorum olacak...hocam,65 ru 7400 veya 65ru 7440 mı tercih etmeliyim..55q60r mi tercih etmeliyim,ekran büyüklüğünden kayıp yaşayacagım55q60r alırsam.. siz olsanız bu cihazlar 65 inç ekrandan ödünç verip 55q60r alırmıydınız..yoksa 65 inç alayım yimişim 55qsunumu tv büyük olsun mu,derdiniz..teşekkürler..65q60r hayatta alamam param yetmiyor anca dediğim gibi 55 i olur hangisi..
  • 
Sayfa: önceki 23392340234123422343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.