Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 , riberry Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü4 Mobil
5 sn
88.152
Cevap
1.337
Favori
4.693.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23172318231923202321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecguven

55Q70 mi alayım 65Q70 derken. 55Q80 alıp siparişi iptal edip 65Xf9005 aldım. Bakalım artık hayırlısı.
    Problemisiz bir panel gelirde iade değişim ile uğraşmayız umarım..
    Hayırlı olsun hocam umarım iyi panel denk gelir. Kaç metreden izleyeceksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

zorlayıp 55" alsanız daha iyi olurdu ben de odama alacağım 2.5 metreden izleyeceğim 49-50 kaliteli bulmanız zor alışırsınız yani

Alıntıları Göster
    anlamadım tam olarak 49" lerde kaliteli yokmu? 55 de olur daha almadım zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

anlamadım tam olarak 49" lerde kaliteli yokmu? 55 de olur daha almadım zaten

Alıntıları Göster
    Maalesef ülkemize markalar kaliteli 49" panelleri getirmiyorlar hepsi 50 hz
  • Arkadaşlar 65q70r almistim kuruldu ilk izlenimlerimi aktarayim oncelikle 55 inc mi 65 inch mi diyenler kesinlikle 65 alsinlar
    Samsung cihazin kargo sureci kurulumu hersey sorunsuz ve guzeldi.
    Cihaz beni tatmin etti acikcasi
    Cok profesyonel bakis acim yok
    Kanal gecisleri ekrani vs bence on numara inceligide hosuma gitti duvara monte ettirdim.
    Kumandasi benim hosuma gitti hareket sensoru olmamasi benim için sorun degil.veya sesli komut vs olmamasi sorunuz varsa cevaplayabilirim

• hakan_special H kullanıcısına yanıt
    Hocam valla teknosadan aldım haftasonu indirim vardı o üründe 2 tane aldık 6432 tl den
    Sonra media markette pazar günü indirime soktu 6370 tl den satıyordu
    Yanında temizleme kiti aski aparatı hdmi kablosu ve akim korumalı priz hediye ettiler

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    3- 3.5 metre mesafe gibi. Elimde paneli kırık bir 55HU8200 var curved ona bakınca 55 te yeter gibi duruyordu ama artık 65'e geçeyim istedim.
  • Sony kurulum için nasil bir yol izliyoruz? Aramamiz gereken sony bayileri mi? Kurulum ücreti alıyorlarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ecguven

3- 3.5 metre mesafe gibi. Elimde paneli kırık bir 55HU8200 var curved ona bakınca 55 te yeter gibi duruyordu ama artık 65'e geçeyim istedim.
    Hocam bende de 46W905A panel vardı hem büyük ekran hem de 4K ya geçmek için 55" aldım 2.30 metre mesafe gibiden izleyeceğim sizinle benzer durum
  • ecguven kullanıcısına yanıt
    Ah be reis keşke 55Q 80R alıp geçeydin. Bu fiyatlarda satılırken hemde. Xf iyi bir tv onda şüphe yok ama Q80 dururken alınmazdı sanki. Neyse hayırlısı olsun diyelim :)

• Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tekrardan uzun soluklu bir arayış yaptım bugün çok fazla bir yorum yok 43pus6504 için fakat 43pus6503 için olanları okudum ne iyi ne kötü açıkçası smartı biraz korkutmadı değil :) Saphi tv diye bir işletim sistemi var sanırım herkes olumsuz konuşmuş bu sistem hakkında, acaba ne tarz uygulamalar var iptv kurabilir miyim diye düşünmedim değil :) Bi muallakta kaldım açıkçası ne olur diye gelmesini bekliyorum cihazın kargoda şu an gelince de inceleme yazacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

65',va 100hz panelli,türkçe sesli komutu olan,dolby dts desteği olan bir model söylermisiniz LG den yanayım ama başka marka model daha uygunsa onuda düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Maalesef ülkemize markalar kaliteli 49" panelleri getirmiyorlar hepsi 50 hz

Alıntıları Göster
    zaten bende 50 hz alıyorum çünkü 100hz olunca fiyat 2 katına çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinc

Gerçekten televizyon seçme işi çok zor bir hal almış. En son 13 sene önce 42 inch LG almıştım. Şimdi 65 Inch bir televizyon almak istiyorum. LG den memnun idim ve mağazalarda renkler çok daha güzel görünüyor. Diğer yandan 65 inch de LG fiyatları ucurmus. Bugün vatan a gittim, iyice kafam karıştı. Bana bu işten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum.

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/102351-168087/philips-65pus8303_lg-55sm9010pla/

55 inch 55SM9010 ile 65PUS8303 u kıyaslandığimda LG dövüyor ama hem ekranı küçük hem de daha pahalı. LG 65SM8200PLA fiyat olarak daha aşağıda ama Epey den de baya düşük puan almış.

Yola 7000 TL - 9000 TL arasında 65 inch bir televizyon almayı planlayarak çıktım . Netflix, YouTube ve HD TV izleyeceğim. Yardımcı olursanız ve yönlendirirseniz çok sevinirim.
    Teşekkürler
    ne aldınız? 65pus8303 mü acaba?

• Whowerts kullanıcısına yanıt
    Çok gittim geldim ama büyük ekran tercih ettim 65Q70 yerine 65XF90 daha daha iyi bir seçim geldi. 65Q80 için extra 4000 vermek istemedim.
  • Arkadaşlar bütçesi düşük olanlar linkteki Grundig düşünebilirler ilkkez bu kadar düştü 3000 tl iyi fiyat.Teşhir diye gözünüz korkmasın cihaz 3 yıl garantili olarak geliyor en önemlisi de ölü piksel gibi panel sorunu olunca garanti bunu tamir yada değişim yapıyor.Ben TV almamış olsaydım bu cihazı kesinlikle alırdım.Fiyat olarak makul gerçekten.
    https://www.teknosa.com/grundig-55gcu7900b-55-139-ekran-4k-uhd-smart-tv-outlet--p-800053351?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAzanuBRAZEiwA5yf4utuZbRXc2iJDKGZAuGdRr8ojsaP-fp2b1NA07_abRknRtUY6l5mOUhoCpW8QAvD_BwE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Hocam yarına acil olarak test edebilir misiniz ?
    Ben aldim.cok memnunum su an amacim
    Netten direk film.izlemek idi samsungda sorunsuz zaten lgler gibi degil
    İp tv izlemekti smart ip tv ile iki dk da hallettim sorunsuz ip tv çalışıyor
    Birde bilgisayari bağlayıp oyun oynamakti denemedim fakat
    100hz olmasi ve input lag degeri vs avantaji yine samsungda en iyi
    Kisacasi arkadaslar kafaniza yatan iki uc cihaz belirleyin ve indirimi bulunca alin
    Ben 10 bine aldim daha asagi dusmedi cihaz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar bütçesi düşük olanlar linkteki Grundig düşünebilirler ilkkez bu kadar düştü 3000 tl iyi fiyat.Teşhir diye gözünüz korkmasın cihaz 3 yıl garantili olarak geliyor en önemlisi de ölü piksel gibi panel sorunu olunca garanti bunu tamir yada değişim yapıyor.Ben TV almamış olsaydım bu cihazı kesinlikle alırdım.Fiyat olarak makul gerçekten.
    https://www.teknosa.com/grundig-55gcu7900b-55-139-ekran-4k-uhd-smart-tv-outlet--p-800053351?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAzanuBRAZEiwA5yf4utuZbRXc2iJDKGZAuGdRr8ojsaP-fp2b1NA07_abRknRtUY6l5mOUhoCpW8QAvD_BwE
    yazınıza istinaden araştırdım ama çok sorunlu bir tv... aşırı şikayet var bu modelde...

• Arkadaşlar Merhaba

Televizyon konusunda yardımlariniza ihtiyacim var oncelikle tv hakkinda pek bilgim yok

bütcem max. 4500 tl

58ru7100 baktim sadece buyuk guzel ama degermi bilmiyorum

Cevap veren arkadaşlar şimdiden tesekkurler

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    IPS Panel
    2019 LG 65SM9010

VA Panel
    2019 Sony KD-65XG9505
  • berk_2828 B kullanıcısına yanıt
    RU7100 giriş/alt seviye bir model. Bütçenize biraz takviye yaparsanız veya indirim/kupon yakalarsanız şu modellere yoğunlaşabilirsiniz;

IPS Panel
    2019 LG 55SM8200
    2019 Philips 55PUS7304

VA Panel
    2019 Samsung 55RU7400
  • 
Sayfa: önceki 23172318231923202321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.