Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.161
Cevap
1.336
Favori
4.695.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul blşm de LG 43UK6470 fiyatı 2499 tl. teknosa da 2464 tl ama yok. bunun dişinda en yakın fiyat HB de var 2877 tl. istanbul blşm fiyatı neden böyle acaba. alsammı. ne dersiniz arakadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slbn -- 12 Kasım 2019; 3:1:36 >
  • Selam herkese. Bende de 800 600 ve 500 Luk kuponlar var. 800 olanı ben kullanacağım. 600 ve 500 ü paylasabilirim. Nasıl yapılacağını bilmiyorum ama.

Bir de sorun var Sony 65' 9005(kuponla 8800tl) ile Samsung 55& q80(kuponla 7500tl) arasinda kararsizim. Bu iki cihaz arasında boyut dışında büyük farklar var mı? Bir de bu rakamlar normal mi yoksa kara cuma mı beklenmeli. Son zamanlarda fiyatları hiç kontrol etmedim. Bana bu 11.11 olayı bindirip indirme gibi geldi. Fiyat takip edenler varsa görüşünüz önemli çünkü acalelem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi gördüm. istanbul blşm de ortalama 15 iş gününde kargoda diye yazmışlar. beklemeye değer mi ne dersiniz
  • 40fs7300 ile 40fd5050 arasında bariz fark var mı ? Smarttan ziyade 600 hz ile 200 hz yi merak ettim.

1 ay önce gg den 1500e 40fd5050 aldım. Smartsız biliyorum onu da tvbox ile hallettim.

Merakımdan soruyorum. Saygılar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Opuslandia

Evet göreceli olduğu kesin çünkü 55" OLED almaya karar verdim :) Ama detaylı yorumunuz için teşekkür ederim.
    Kartondan 65" ve 55" TV ler yaparak sepha üzerinde denedim. Gerçekten iyi fikir veriyor. Benim gibi ikilemde
    kalanlara böyle yapmalarını tavsiye ederim.

Yaptığım denemelerde 30 m2 salonda hem duvar hem de sepha üzerinde
    65" TV bana göre estetiği bozacak büyüklükte durdu.
    Öte yandan 55" mevcut tv sephamın üzerine cuk oturdu diyebilirim.

Bütün bunların yanı sıra beni yeni TV almaya iten zaten OLED tvlerdeki muhteşem kontrasttı.
    Şimdi gidip yine bir LED alamadım, her ne kadar bahsettiğiniz gibi
    arada çok bariz farklar olmasa da.

Alıntıları Göster
    Estetik yön ağırlık taşıyorsa zaten LG C9 seçmekle emsalsiz en zarif tercihi yapmışsınız. VA paneller odanızda barcovizyon gibi kaba dururdu. Beğendiğiniz ürün çok klas. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: murty_

Herkese iyi geceler
    Samsung 75ru7100 tv yi beğendik ama 50 hz miş sonradan gördüm. Onun yerine 70-75 inch 10 bin bandında ne önerirsiniz.
    Yıla göre seçim yapmayın öncelikle İps olarak sony xe-xf-xg8596 va olarak samsung nu-ru8000 planlayabilirsiniz q60 ın tr de ne olduğu belli değil giriş qled lerde her filmi çeviriyor samsung 50 hz olup olmadığına güvenemedim iyi araştırın berbat panel. Seyir zevkinde sony ipsler motion ve resim kalitesinde samsung dan çokdaha iyi iş çıkaracaktırlar ancak zifir karanlıkta siyahlar va panele göre biraz daha gri görünebilirler (ışık bol resimde dynamic range her türlü daha iyi sony) Bütçenizi tahmin ederek bu tavsiyeyi verdim ama bütçenizi artırarak daha iyi modeller zaten sürekli bahsediliyor konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 12 Kasım 2019; 9:56:35 >

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Lg konusunda ne düşünüyorsunuz ? Bu fiyat skalasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: murty_

Teşekkürler. Lg konusunda ne düşünüyorsunuz ? Bu fiyat skalasında.
    8600 ve üstü seri kesinlikle alınası tv lerdir 8200 net kaynak bulamadm 100 hz ise alınır bir motion test video atın izleyin net belli olur (youtube da hareketli görüntü test harita yazın çıkar) burada fiyat performansa göre karar verin ips de sony sonra lg va seçeneği de samsung zamanınız varsa vestel ud9500 ile grundig beko arçelik 9800 serilerini inceleyin güzel fiyatlara inerek tatmin edebilir. Antiglare performansı düşük tv den uzak durun bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 12 Kasım 2019; 10:6:49 >
  • 7800 tlye lg B8 aldim. N11 hesabimda kuponlar var isteyene karsiliksiz verebilirim 8800 ustu 880 tllik kupon falan var daha bir cok kupon var

• BatughanHocaoglu kullanıcısına yanıt
    ben de düşünüyorum, 65 almak istiyorum, alabilirsen kesdinlikle 55 yerine 65 al..LG sakın sakın diyeyim..
  • Mutfak için f/p tv arıyorum. Bütçe 1500 ama daha uygun fiyatlı olursa da iyi olur. Önerilerinize açığım.

• Dostlar bir soru soracağım,
    55ru7400 mü yoksa 55sm8200 mü?
  • Philips 55pus 8804 aldım 6.400 tl ye birde arkadaşa da aldırdım uygun diye.
    Şimdi öğrendim satan elaman bana 100 hz demişti 50 hz imiş
    Sizce geri iade etmelimiyim alışveriş kredisi kullanmıştım iade etsem alışveriş kredisi iadesi de gerçekleşirmi

• Arkadaşlar kaçırmayın derrim kuponu verebilirim

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• mysonyshop'tan dün satın alıp bugün kargoya verilen var mı?
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Benimki henüz verilmedi. "En geç 14 Kasım Perşembe günü kargoya verilir." yazıyor.
  • mrerim M kullanıcısına yanıt
    Markalardan bağımsız düşük bütçesi olan arkadaşlar dışında ben alt/giriş seviye modelleri önermiyorum. Q60R modeli 2019 Samsung QLED serisinin en alt/giriş seviye modeli. QLED model bir TV düşünülüyorsa minimum Q70R modelinden başlanmalı.
  • ogi_can O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın.

Estağfurullah öyle bir iddiam veya uzmanlığım yok. VESA askı aparatları için uluslararası bir standart türü. BU VESA standartı TV,Monitor vb cihazların arkasındaki delik/bağlantı uyumluluğuyla alakalı. Epey.com her zaman doğru bilgilere sahip olmayabiliyor. Vestelin kendi web sitesinden direk Canlı Destek yardımıyla en net bilgiyi öğrenebilirsiniz. Onlarda 100x100mm bilgisini teyit ederlerse yazdığınız linkteki satıcı ürün bilgisini yanlış girmemişse o askı sizin TVye uymaz.
    https://www.vestel.com.tr/capcanli-destek
  • İkisininde gerçek Hz değeri 50 Hz. 600/200 olan değerler yazılımla arttırılmış yenileme hızlarıdır. Standart TV yayını izlemek için ikisi de uygundur. 2018 model olmasına rağmen FD7300 orta seviye bir model, FD5050 2019 model olmasına rağmen giriş/alt seviye bir modeldir.
  • 
Sayfa: önceki 23142315231623172318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.