Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
87.726
Cevap
1.321
Favori
4.670.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Awox biraz sıkıntılı(özellikle yazılım yönünden) bir TV, Vestel 49UD8200 f/p açısından en iyi modellerden biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 11 Kasım 2019; 16:32:59 >
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    DTS ve Dolboy Atmos desteklemiyor. Sadece harici bir player yardımıyla sesi TV hoparlöründen alırsınız. Deneyen arkadaşlar var mı bilmiyorum ancak bir ihtimal harici bir media player üzerinden ses sistemine DTS/Dolby Atmos aktarılabiliyorsa olabilir.
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Buna benzer bütçeli bir arkadaş da önermiştim 2019 Vestel 39FD7300 modelini size de önerebilirim. Yalnız FULLHD modeldir, 4K düşünüyorsanız biraz bütçe arttırmanız gerekli.
  • Mediamarketten aradılar philips 55pus 8804 6384 tl ye düşmüş tarihinde bundan öteye de düşmez haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhat398 S kullanıcısına yanıt
    Bölümdeki OLED konularını incelerseniz neredeyse logo/ekran yanığı oluşmayan TV/Model yok. Ama 3 ayda ama 3 yılda mutlaka eninde sonunda oluşuyor gibi. Yine de son tercih kullanıcınındır.

Tercihleriniz arasında sıralama şöyle olur;

Q80R
    XF9005
    SM9100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 11 Kasım 2019; 16:51:5 >
  • Arkadaşlar Sony KD-55XF9005 ile LG55SM8600PLA arasında kaldım.sizce hangisi?

• wanderlustwo kullanıcısına yanıt
    İki TV arasında Q60R daha iyi TV.

SM8000 LG 2019 Led(NanoCell) Serisinin en alt/giriş modeli.
    Q60R Samsung 2019 QLED Serisinin en alt/giriş modeli.

Maximum bütçe ve boyut tercihinizi yazarsanız daha net modeller önerilebilir.
  • keremhsmlr kullanıcısına yanıt
    Arada kalacak kadar yakın modeller değiller. Bariz olarak XF9005 daha iyi modeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.pupa

İkinizin isminin aynı mesaj içinde olması bile çok vahim.Seni bilen biliyor.Teknik bilgi olarak çok yetersizsin.

Alıntıları Göster
    Kullandığı teknik terim ve expert ifadelerinin dörtte birini anlayamayanlar savaş vermişmiş :) işin üretim kısmıbda çalışmış tekniğini bilen elektronik mühendisi kim bu kim....

• Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Hocam konu disi ama onereceginiz bir model varmidir.Soundbar konusunda Q80 le kullanmak icin almayi dusunuyorum.samsung Hw-Q70r dusunmustum ama degmez sanirim fiyatta cok yuksek.

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Ses sistemleri konusunda pek bilgi sahibi değilim. Forumda konuyla ilgili daha net bilgiler ve inceleme konuları bulabileceğiniz bölüm şurada, bir göz atın isterseniz;

https://forum.donanimhaber.com/forumid_333/tt.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Hocam ben hiç aramıyorum android özelliğini falan zaten Android tv lerle ilgili bir ton yakınma, şikayet varken çok da üzerine düşmemek lazim bir android box alıp gerçek android keyfini tv yaşayabilirsiniz.

Bu arada yaklaşık 3 aydır tv arayış serüvenimi 55ud9500 alarak bitirmiş oldum.Darısı alamayanalara diyorum inşallah sıkıntısız bir şekilde kullanmaya başlarsam TV ile ilgili soruları elimden geldiğince cevaplarım.Konudaki üstadarin VA panel önerisi etkili oldu elbette onlara ayrıca teşekkür ediyorum.İyi forumlar.selametle
    bende philips ud yada pus serisi uygun diye görüyorum ne yapsam acaba sizinkiden mi alsam?

güncelleme;

pardon ud vestelinmiş bir kere vestel almıştım hoşuma gitmemişti fazla ama bilemiyorum ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makavel1 -- 11 Kasım 2019; 19:24:4 >
  • Herkes cocuklar gibi heyecanli benimde teknosadab siparisim.olan 65q70r geldi yarın kurulacak insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: keremhsmlr

Arkadaşlar Sony KD-55XF9005 ile LG55SM8600PLA arasında kaldım.sizce hangisi?
    Bu iki panel arasında kalmak
    İphone ile vestel telefon arasında kalmak gibi olur

SONY

• enginekici3455 E kullanıcısına yanıt
    Hocam yarına acil olarak test edebilir misiniz ?

• dallass kullanıcısına yanıt
    SONY panel üretmeyi bırakmıştı ne ara üretmeye başladı? SONY'de LG panel kullanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Bu iki panel arasında kalmak
    İphone ile vestel telefon arasında kalmak gibi olur

SONY

Alıntıları Göster
    neden?

• Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Teşekkkür ederim cevaplarınız için biraz araştırayım.
  • Arkadaşlar, 3.5 metre mesafeden film seyretmek için:

Sony KD-65XG9505 65" bir TV mi

yoksa

LG OLED C9 55" bit TV mi?
  • Arkadaşlar 2000 tl limitli 43 inç full hd sadece tv izlemek için kullanılacak. Ne önerirsiniz? Bu akşam alınacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.