Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.157
Cevap
1.336
Favori
4.694.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anladığım kadarıyla LG ler hala istenilen düzeyde değil. Halbuki İPS panelleri çokta beğeniyorum.
    Sorunsuz bir LG 49-50 inç tavsiyesi olan varsa paylaşırsa sevinirim. (3000TL civarı UHD)
  • Arkadaşlar 500 TL bütçem var Notebook a bağlamak için minimum 24 inç bir tv arıyorum tavsiye edebilceğiniz bir model varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

beyaz eşyacı bir arkadaşım vestel 55ca9550 (4k,curved,1000hz vs. vs.) 2.300e bırakıyor bana daha kutusu açılmamış, garantisi başlamamış ne dersiniz aliyim mi ?

oğlum bak git.
    bak hala duruyo
    almadan gelme.
    https://www.vestel.com.tr/vestel-4k-3d-smart-55ca9550-140-ekran-kavisli-tv

HAYIRLI OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 11 Mart 2016; 16:10:39 >

• dallass kullanıcısına yanıt
    evet okuyunca karışıklık olmuş :D bütçemiz 2000-2750tl limitimiz var 1000tl de hediye çeki eklenecek üstüne ona göre bir tv almayı düşünüyoruz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDoCT

evet okuyunca karışıklık olmuş :D bütçemiz 2000-2750tl limitimiz var 1000tl de hediye çeki eklenecek üstüne ona göre bir tv almayı düşünüyoruz :))

4000 tl civarına 100 HZ PANELLİ Samsung UE-55JU7000 LED alınabiliyor.
    http://www.hepsiburada.com/samsung-55ju7000-55-140-ekran-4k-ultra-hd-uydu-alicili-3d-smart-tizen-4-cekirdekli-led-tv-p-EVSAM55JU7000?magaza=Dijitall&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla&gclid=COSG0u_ouMsCFZUW0wod6RcHOg
    http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-samsung-ue-55ju7000-led-fiyati,4802996.html

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    ama sıkıntımız sadece media markt tan alabiliriz zira hediye çekimiz orada geçerli :D ilk mesajla kopukluk oldu kusura bakmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghg91

Arkadaşlar 500 TL bütçem var Notebook a bağlamak için minimum 24 inç bir tv arıyorum tavsiye edebilceğiniz bir model varmı

MONİTÖR OLACAKSA asus MONİTÖRLER KALİTELİDİR.
    23.6" BOYUTLARINDA ASUS MONİTÖR TERCİH EDİLEBİLİR.
    .
    TUNERLİ , dahili uydu alıcılı TV isteniliyorsa 24" sadece vestel-seg-regal grubu alınabiliyor sanırım. FULL HD DEĞİL TABİKİ.
    http://www.vatanbilgisayar.com/seg-24se5100-24-61-cm-hd-ready-led-tv-dahili-uydu-alici.html?srt=UP#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 11 Mart 2016; 16:55:00 >

• Kendimize Samsung 55JU7000, annemlere Philips 55PUK4900 (smart değil, 3d yok, tam istediğimiz gibi) almaya karar verdik. Kampanya bekliyoruz. Olsa ikisini birden alacağız.

Duvar bağlantı aparatını N11 den kuponum varken sipariş vermek istiyorum. Cihazı servis kurmaya geldiğinde bağlantı aparatını da takar mı, ekstra bir ücret mi vermem gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktufan -- 11 Mart 2016; 19:14:39 >
  • Merhabalar,
    Film izlemek ve ps4 oynamak icin led tv bakiyorum sayisiz 1080p filim mevcut. 55 inch tv ariyorum cok secenek var tam karar verdim diyorum baska birsey gorup vazgeciyorum. Butce 4000 4500 ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost_168 -- 12 Mart 2016; 1:49:44 >
  • Arkadaşlar philps in en iyi modeli nedir lütfen yardım bütçe maksimum 3500 tl. Yoksa android daha da iyileşir diye 3-4 ay daha beklemeli mi ?
    Yok arkadaş sakın philips alma diyorsanız da başka bir model tavsiyesi alabilirim.
  • Dallas hocam tv izleme mesafemiz 3 metre bütçemiz max 3000 tl . Smart üzerinden netten film izleme önemli birde WiFi kulaklık olursa iyi olur tavsiyeniz nedir ? Ayrıca smart kumanda olursa iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrierturk -- 12 Mart 2016; 16:31:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagrierturk C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu modeli alabilirsin
    Hatta şuan ilgili sitede kampanyada bu fiyata kaçırma...
    Samsung 48ju6470
    http://www.hepsiburada.com/samsung-48ju6470-48-121-ekran-4k-ultra-hd-uydu-alicili-smart-tizen-4-cekirdekli-led-tv-ithalat-p-EVSAMUE48JU6470GR?utm_source=epey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=ucretsiz_link&utm_campaign=genel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsun ju 7000 modelinin lg drki muadili hangi model arkadaşlar. Birde bu tv lerdr bluetooth varmı? Kulaklıkla kullanmak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Tabiki samsung ama 6070 değil hiç olmazsa 6470'i almanı öneririm...

Hocam merhabalar
    SAMSUNG UE55JU6470 almayı düsünüyorum. Acaba 3100 - 3200 civari alınacak tv bu mudur? film ve tv izlemek için kullanılacak. Yardım ederseniz seviniririm
  • gregom kullanıcısına yanıt
    Evet o bütçeye en uygun tv bu...

• 6470 alacağım şimdi netten alsam yine Samsung gelip kuracak değilmi ? 6480 ile fark nedir.? birde tek renk mi bu Tvler metalik renk varmı akıllı kumanda yokmuş :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrierturk -- 12 Mart 2016; 19:06:07 >
  • Merhaba sevgili arkadaşlar

Ben yeni bir televizyon alacağım, siz değerli kullanıcı ve yorumcuların fikirlerini almak istiyorum.
    Tercihlerim:
    1. LG 49UF8507
    2. LG 55UF6807
    3. Samsung UE 50JS7200UXTK

Bu 3 model arasında kaldım.
    Ben gerek aksiyon filmlerinde olsun gerek spor karşılaşmalarında olsun mümkün oludğunca görüntüde en az kırılma, donma ve bulanıklaşma istiyrum. parlak ve canlı reklerden ziyade benim için doğal renk daha önemli.
    Hangi sebeple, hangi modeli seçmeliyim.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Dallas hocam akıllı kumanda önemli bizim için klavye mouse uğraşmak istemiyoruz

• Arkadaşlar merhaba
    Bugün bilenler bilir Hristoslav nickli bu işlerin ustası ile mesajlaştım. Kendisi Rus galiba
    Kendisinin benim sorduklarım dışında bir tv önerdi. Samsung KU64x0 serisi tv tavsiye etti.
    2016 model miş, ancak bir sorun var bu tv den Türkiye de yok. Var mı bilen biri nerde satılıyor?
    Özellikle dallass hocam biliyor musun bu hususu?

• quote:

Orijinalden alıntı: edaliy

Arkadaşlar merhaba
    Bugün bilenler bilir Hristoslav nickli bu işlerin ustası ile mesajlaştım. Kendisi Rus galiba
    Kendisinin benim sorduklarım dışında bir tv önerdi. Samsung KU64x0 serisi tv tavsiye etti.
    2016 model miş, ancak bir sorun var bu tv den Türkiye de yok. Var mı bilen biri nerde satılıyor?
    Özellikle dallass hocam biliyor musun bu hususu?

2016 model tvler daha satışa çıkmadı. Mayıs gibi gelir yeni modeller.

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.