Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal , dagcikartal Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil
5 sn
88.151
Cevap
1.337
Favori
4.693.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aldığım Media Markt aldigim 50nu7400 4019 dan iptal Edip vatan dan 3900 e geçtim siparişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

85" harici ips diyor ama sanırım abd modelleri öyleymiş, Avrupa modelinde va imiş

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

85" harici ips diyor ama sanırım abd modelleri öyleymiş, Avrupa modelinde va imiş
    65-76-85 inç den bahsediliyor,
    O yazıda 49 inç söz konusu değil

• quote:

Orijinalden alıntı: MrRadon

Arkadaşlar merhaba. 2. Tv mi almak istiyorum. Salonda 65sj850v kullanıyorum. Genel olarak memnunum ancak ortam karanlıkken ve filmin karanlık sahnelerinde ışık sızması mevcut. O yüzden yeni alacağım tv de bu olmaması tercih sebebim. Ölüm kalım meselesi de değil ama. Genelde kışın kullandığım odaya 55 inç 5.000-5.500 tl yi geçmeyecek tv arıyorum. Lg 55uk7550 veya samsung 55nu8000 gözüme kestirdiğim iki model. Sony ede baktım ama ayırdığım parayı geçiyor. Sizce hangisi tercih etmeliyim ve neden. Bu arada farklı model tavsiye ederseniz kötü çerçeveli tvleri tavsiye etmeyin. Şimdiki plastik kasalar çok kötü. Özellikle lg nin plastikleri.
    Bütçenize 55nu8000 uygun
    Ama bütçenizi arttırabilirsiniz 55xf9005 den memnun kalırsınız.

• 55nu8000 düşünenler şu videoya baksın almadan önce. Altyazida ekran çok parlıyor. Bu arkadaşın paneli mi sıkıntılı yoksa genel bir sorun mu araştırın derim.

https://youtu.be/kc8EYEBgvmE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Gecen ay alip 20 gun sonra iade ettigim 65q7fn de de ayni sorun vardi..

• 2 gün önce teknosadan aldığımız 65nu8000 için bugün kuruluma geldiler. 6-7 tane ölü piksel çıktı, değişim talep ettik. Gelişmeleri buradan paylaşacağım..

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    teknosada sepette indirimle 3700 tl ye geliyo
  • muspel M kullanıcısına yanıt
    Hocam diğerlerini iptal Edip Teknosa dan verdim siparisi

• Lg 55uk7550 de karar kıldım. Samsungun görüntü kalitesi ve dış malzeme kalitesi daha düşük geldi. Mağazalarda bayağı baktım. Vatan Philips in bi modelini önerdi özel fiyat varmış. İnternet ile aynı fiyata satıyor. 55uk7550 için özel fiyat var mı dedim. 5.500 tl özel fiyat istediler merkez kabul etmedi. 5300 tl civarında çeşitli sitelerde satılıyor. Özel fiyat veren bir yer varsa bilgi verebilirsiniz.

• MrRadon M kullanıcısına yanıt
    @dallas hocam ne diyorsun bu mesaja Samsung görüntü kalitesi daha düşükmus

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

@dallas hocam ne diyorsun bu mesaja Samsung görüntü kalitesi daha düşükmus
    Bu arkadaşta baya bi göz varmış
    Yada belki daha doğrusu satıcılar, 4K özel demo yayını ve her zamanki taktikle çöplük ips paneli yumruklayıp "bak ağbi bu panel salam" deyip gözünü boyamışlar...
    Ee nede olsa renkler ve zevkler demişler.
    Kendi düşen ağlamaz hesabı
    Eğer! Detaycı bir kullanıcı ise, özel yayınların olmadığı ev ortamında, kontrast ve siyah yoksunu ips gerçeğiyle en kısa sürede yüzleşecektir.
    Detadaycı değil sıradan bir kullanıcıysa zaten çok memnun kaldım diyecektir...

Bırakın İPS Panelli UK serisi 7550'yi, büyük abisi SK serisi SK8000'in dahi hali içler acısı
    Genel görüntü performansı babında bu paneller VA panelli NU8000'in bırakın parmağı tırnağı olamaz..

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam 50nu7400 u bı alamadım en son vatandan 3900 e almıştım onuda iptal Edip Teknosa dan 3700 e Alacam bı geleydide kurtulaydik 😂

• Arkadaşlar merhaba,

Mu9000 ve XE90 a uzun süre baktım ama araya başka harcamalar girdiği için alamadım. Fiyatlar iyice uçtuğu için beklentilerimi mecburen düşürdüm. Maksimum 3500, hatta taksit olayından dolayı 2999 olsa süper olur :) )

Bu fiyatta bana onerebileceginiz bir tv var mi? İlla 4K olsun diye de bir takıntım yok aslında. Yıllarca C650 kullandım. Hatta sıfır bulsam hâlâ verir parasını alırım o kadar memnundum, üstüne de bir tane mibox alınır. Mis gibi smart tv :)

LG6470 önerilerini gördüm, bir de Samsung 49nu7100 var gözüme çarpan.

Bu veya bunların dışında önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    samsung 55nu8000 almayı düşünüyordum ama altyazıda ekran parlama sorunu yüzünden almaktan vazgeçtim çünkü filmleri altyazılı izlerim.

samsung 50nu7400 sipariş vermişsin.bu televizyonu çok araştırdın mı? onda da kronik sorun var mı? altyazı sorunu var mı özellikle bunu çok merak ediyorum. ben de Teknosa'dan alacağım.
  • arkadaşlar merhaba,
    LG 50 inç 6470 ile samsung 49inç NU7100 arasında kalmıştım ve burada okuduklarımdan sonra samsunga karar verdim fakat aklıma takılan bi nokta var o da DTS denilen şey yani bu destek olmadan ben tv ye usb yada harici bağlayıp film izleyemez miyim samsungda bu dts desteği yok mu? Teşşekkürler.
  • xtreme.ud kullanıcısına yanıt
    Sadece dts sesli olan video ve filmleri izleyemezsin. Diğer ses kodeklerinde sıkıntısız izlersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eXtremeReVenge44 kullanıcısına yanıt
    peki özellikle son dönemdeki filmler genellikle dts sesli mi oluyor yani yaygın bir kullanım mıdır yoksa dert etmeye gerek olmayacak başka bir çözümü olan bi durum mudur?
  • bolobolo kullanıcısına yanıt
    benim çok bilgim yok ama sakın Samsung 49nu7100 alma.7100 serisinin akıllı kumanda desteği yok,bluetooth yok.7100 serisi kullananların yorumlarını okumuştum çoğu lanet etmiş.o kadar para verip de kızılötesi kumanda kullanmak insanı ahmak hissettirir.Samsung alacaksan nu7400 serisi al.
  • 
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.