Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri || Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sindem09 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
47.337
Cevap
754
Favori
2.330.345
Tıklama
Giriş
    6738 Mesaj

hocam ben eskisi kadar aktif değilim artık o gece 1 de bile telefonla yardım işlerini gün içinde işimi boşlayıp yazmayı vs bıraktım artık zamanım olursa aklıma gelirse girip bakıyorum birşey yazılması gerekiyorsa yazıyorum sizin gbi kaldığım yerden devam değil yani bence sizde aynısını yapın bu gereksizler için ne kırılmaya ne can sıkmaya nede vakit harcamaya değmiyor :)
    |
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam ben eskisi kadar aktif değilim artık o gece 1 de bile telefonla yardım işlerini gün içinde işimi boşlayıp yazmayı vs bıraktım artık zamanım olursa aklıma gelirse girip bakıyorum birşey yazılması gerekiyorsa yazıyorum sizin gbi kaldığım yerden devam değil yani bence sizde aynısını yapın bu gereksizler için ne kırılmaya ne can sıkmaya nede vakit harcamaya değmiyor :)
    Hadi oradan be, dün ardı ardına 15 boş mesaj yazdın ancak Panel yarıştır, ahkam kes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam sizin gibi uzun zamandır takip edenler sizinde özetlediğiniz gibi durumu gayet farkında bu insanların amaçlarını kişiliklerini görüyorlar konu boş kaldığında burda ahkam kesenlerin bir tane mesaj bile yazmadığını görüyorlar hangi konuda ne kadar bilgi sahibi olduklarını görüyorlar ama konuyla ve bizlerle bir işleri kalmadığı için ne mesaj yazıp uğraşacağımki diyip kenardan izliyorlar yoksa burda yüzlerce kişiye elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık o kadar adamdan hiçbirisi şu konunun halini görmüyormu sizce? bence görüyor ama dediğim gibi yazıpta bu tiplerle muhattap olmak istemiyorlar..dallasında dediği gibi sorun aslında bu 3-5 tip değil seninde bildigin gibi bunlardan çok geldi gitti bunlar gibi onlarcasıylada uğraşırız ama insan kendine ne için diye sorup cevabını bulamayınca hevesi kalmıyor..
    |
    |
    guasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kendi kendine konuşmayada başladın sende tüm belirtiler var artık
    |
    |
    retro61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: guasar

Yaklaşık 1-1.5 yıldır şu konuyu hergün takip ediyorum her ne kadar aktif olmasamda sessiz ama devamlı takip edenlerdenim. bu süreçte Dallass ve Rnnn arkadaşların tavsiyeleri öyle ya da böyle doğruya götüren tavsiyelerdir. Ve belli aralıklarla türeyen bu 2-3 kişilik grup konuyu baltalamaktan başka hiç bir işe yaramamaktalar. Konuyu ve bilgi sahibi olanları rahat bıraksanız da insanlar sağlıklı bilgi almaya devam etse ne dersiniz ? Ya da onlardan daha iyi iseniz siz onlar kadar aktif olup sahip çıkın bu konuya.. siz bilgilendirin insanları siz doğruları somut şekilde sunun insanlara .. arada bir meydana çıkıp ortalıgı karıştırmaya gerek yok. Bu konuya girenlerin %80 i dallass ve Rnnn için giriyordur . Dallass ın konudan çekildigi zamanlarıda gördük onu bunaltanların amacı meğerse bilgi vermek degilmiş dallassı bezdirmekmiş . O gittikten sonra forumda onu bezdirenleride göremedik ? Gene türemişler ama bu sefer susan herkesin konuşması gereklidir.

Bu konu sizle ve bilgilerinizle güzel.

İşte karşılıksız tüm çabaların boşa gitmediğini hatırlatıp,
    küçükte olsa tüm kırgınlalıkları unutturacak bir mesaj..
    Tşklr kardeşim..
    |
    |

• Teğmen
    179 Mesaj

Ben sizlere teşekkür ederim sayenizde bu konu benim için günlük hobi oldu akşam işten gelince yaptığım ilk iş bu konuyu okumak :)

|
    |
    Bahsedilenler: dallass , RNNN

|
    |
    50UK6470PLC - 43NU7100 KULLANICI YORUMU !!

malum ortalık savaş yeri, bende aldığım tv lerin ufak yorumlarını yapayım dedim.

kendi evime 3500 tl ye lg, ailemin evine hediye olarak a101 den 9 taksit 3 bin tl ye samsung aldım. seçimlerimde buradaki yorumların etkisi çok büyük oldu. burada gelende,

samsung 8000
    7400
    7100
    lg 50uk6470

şeklinde sıralama yapıyorlardı. bendede samsung antipatisi olduğundan vede doğal olmayan renklerini sevmediğimden bütçeme uygun olan lg yi seçtim ve memnunum. bugunde samsung un kurulumunu yaptırdım.

İKİSİ ARASINDAKİ EN BÜYÜK FARK, va paneller yandan solma yapar dediniz lg de çok açık şekilde gördüm, yandan izlenmeyecek kadar renk solması oluyor. Ama bugun samsungu kurunca şok oldum. Neredeyse yandan solma yok, servis elemanına; e hani bu yandan solmuyor bile dedim ? nu7100 bildiğin ips panel gibi yandan gayet net.

Onun dışında ikisindede görüntü güzel. akıllı tv özelliği iyi ama samsung sanki az daha hızlı gibi. lg nin akıllı kumandası büyük fark belirtmeden edemiycem. Ama samsung ada mauseli klavye falan alırsak o fark kapanmaz ama azalır; normal kumanda ile nette gezinmek işkence.

Birde samsung da envai çeşit görüntü ayarı var, o cırtlak renkleri ve parlaklığı kıstım; kendimce ayarladım. lg de ya ben bulamadım yada ince ayarı yok. buda büyük fark bence.

Bir farkta lg yi açtığım anda bu ne b.ktan ses dedim. Gerçekten sesi çok kötü çıkıyor ya da bana hoparlörü bozuk tv geldi çünkü bugün samsung u kurdum hemen sese dikkat ettim, 10 numara sesi var. Bariz iyi lg den. Bu kadar fark olmasına şaşırdım. Ha birde lg de dg play den maç izlerkende hışırtılar geliyor, telefonda konuştuğunuz kişi rüzgarlı biyerdeyse sesi nasıl geliyorsa maç sırasındada arka fondan daha kısık bi şekilde o ses geliyor ?

lg de telefonu bağlayayım dedim şak diye bağlandı. samsung ta 2 saat uğraştım sonuç olarak hata verdi bağlayamıyorum. lg bi konuda gözümde bi tık önde. (telefonum xiaomi mi6)

Sonuç olarak önerilerin doğru olduğunu düşünüyorum. Samsung lg nin önünde. lg de kötü değil alınır. 2-2.5 bin tl bütçesi olan arkadaşlar a101 den 43NU7100 ü 9 taksit le kaçırmasın derim. Benim bölgemde bitmişti başka yerden getirttim.

SORU Samsung u odanın duvarı sola bakıyor diye duvara monte ettirmedim. Sabit askı aparatı takıyorlarmış vede 30 liralık ürünü 100 liraya takıcak. İnternette 100 liraya 3 yöne dönebilen askılar var. Servis ede dedim onlardan yokmu onlardan takalım, önermem onlar düşüyor dedi. Ben buna pek ihtimal vermedim çünkü dübelini sağlam taktıktan sonra nasıl düşücek o ? Zaten ben hafif sağa çevirip duvarın yamukluğunu kaybetmek için takıcam o kadar. Bu şekildede yani hafif yamukkende renk solması olmadığından rahatsız etmiyor ama sonuçta bir kere takıcam, düzgün dursun dedim ? Ürün bu, kullanan var mı ?
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/3-kademeli-hareketli-lcd-led-tv-aski-aparati-102-106-118-123-127-130-145-150-ekran-lcd-led-oled-tv-404658249

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 15 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    13 Not

Nu7100 IPS panel Türkiyede muhtemelen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AVCI_31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1065 Mesaj

yok hocam, bende ilk öyle düşündüm. sonra parmağımı ekranda gezdirdim ve su dalgası gibi iz parmağımı takip etti. youtube da anlatımlı videoları var bilirsiniz. ekran VA.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fakat bazı 43nu7100 kullanıcıları ıps panel olduğunu yazmış çeşitli yerlere.

|
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bu konuyu yeni gördüm tv tavsiyesi olarak Samsung nu7100 düşünüyorum 3.500 civarına , sizce nasıl,bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mı, teşekkür ederim:)

|
    |

Orijinalden alıntı: radko

Fakat bazı 43nu7100 kullanıcıları ıps panel olduğunu yazmış çeşitli yerlere.
    Bak bu ilginç işte.

Mesaja EK:

55nu8000 Vatandan almak isteyenler 5449₺
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55nu8000-55-138-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 19 Şubat 2019; 23:8:46 >
    |
    |

• Yarbay
    6566 Mesaj

Aman kardeşim şimdi adın samsung'çuya felan çıkar animallah :)

Şaka bir yana kim ne derse desin, Samsung bir çok konuda liderdir.

Askı aparatına gelince evet servisler askı aparatlarının üzerine işçilikte ekliyorlar o yüzden çok pahalı
    O bulduğun çok yönlü aparat işini rahatlıkla görür...
    |
    |

Netflixte bu altyazi probleminin çözümü var mıdır acaba

|
    |
    RNNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Rtings sitesinde mesela Philips tv ler neden yok?
    Amazon.com üzerinde de yok. Philips Amerika pazarına girmediğinden mi? Bilgisi olan var mı?

|
    |
  • Yarbay
    6738 Mesaj

samsungta local dimming tamamen kapatılamıyor hocam o yüzden bizim tarafımızdan bir çzöümü yok ama servis çağırıp çözebilirsiniz servis menüsüne girip tamamen kapatabilirler ama bu sefer ekranın kararması gereken durumlarda kararmayacak yani hangisi sizi daha fazla rahatsız ediyorsa çözüme ona göre karar verin
    |
    |
    BuZZLuCK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RNNN

samsungta local dimming tamamen kapatılamıyor hocam o yüzden bizim tarafımızdan bir çzöümü yok ama servis çağırıp çözebilirsiniz servis menüsüne girip tamamen kapatabilirler ama bu sefer ekranın kararması gereken durumlarda kararmayacak yani hangisi sizi daha fazla rahatsız ediyorsa çözüme ona göre karar verin
    Ne kadar kibar yazıyorsun karşında ki aşağılamadan,
    cahillikle suçlamadan sen mi yazdın bunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 20 Şubat 2019; 0:10:10 >
    |
    |

• Teğmen
    237 Mesaj

Ben fiyatlar daha da uçar diye yılbaşından önce 4.5'a 50uk6950 almıştım şuan 4'e düşmüş kaçırma derim

|
    |
    tarsuslu1923 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.