Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: retro61

RNNN ile senin hesap bir olmasın...

Alıntıları Göster
    Kesinlikle sana katılıyorum.

Ya bunlar Ekip yada aynı hesap

Heabın ismine dikkat edersen düşünmeden alınmış bir nick, RNNN

Başka hesapları da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberten_ank -- 18 Şubat 2019; 15:0:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Aynen öyle. Eleştiriye açığız deyip moderatöre duygu sömürüsü de yapıyorlar ,komedi. Objektif değilsen insanlara yardımcı olmuyorsundur. Ahkam kesiyorsundur. Her hastalığa tek reçete uygular gibi aynı marka modeli yazıp yazıp duruyorlar.
    Kendim eleştirdim ona bile karışma ihtiyacı içerisinde hissetmiş kendini ki burasını Krallık sanıyorlar , utanmadan da diyor ki sen kimsin yahu asıl sen kimsin ki neyi ne kadar inceliyorsun da o tvi kötü bu iyi veya tam tersi tabi onlara görte kendi dedikleri dışındakilere el bile sürülmez. Ulan en son sürüme güncelledim 55NU8000 i hala ana menü kısayol ayarlarında 5-10 sn gecikme var, mükemmel dediğin Tizenin bumu ? Bir iddia, bir ahkam ,bir ego takıntısı içindeler ya öve öve bitiremiyorlar. Zaten türkçe desteği yok bırak Türkçeyi , Bixby ingilizceyi zor anlıyor. Bunu bile beyan etmek onlara muhalif olmaya yetiyor.

Ben bunu burada paylaşamayacaksam, veya LG nin iyi tv lerinde ki Webos un daha kullanışlı olduğunu söyleyemeceksem birileri buna resmen aşağılar gibi engel olacaksa bumudur derman olma , insanlara yardımcı olma ?

Olay aynen senin de dediğin gibi başkaları yorum paylaşmasın, akıl hocalığı yapalım, saygınlık kazanalım ezikliği içerisindeler başka bir şey değil.

Konu başlı başına incelenirse RNNN nin yazılarını itiraz eden, eleştiri de bulunan, fikir beyan eden diğer kullanıcılar akabinde başka hesaplar tarafından bombardımana tutulduğu net görülür. Bunun rastlantı olmadığı hatta fake heaplar olabileceği ihtimalini insan düşünmeden edemiyor. Hatta TV bayisi bile olabilirler.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

adama sana kemik atanmı oldu yazıyorsun millet okuduktan sonrada mesajı düzenliyorsun bu yaptığından bile nasıl bi tip olduğun belli oluyor
    yav he he

bak en azından hatamı anlayabilmişim ama sizde öyle bir yürek de yok, yüzde...

benden size ekmek çıkmaz, hadi başka kapıya.....
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    50 kesin va , 55 te va diye biliyorum.bendeki 55 va mesela. ama 43 ler karışık çıkıyor. 55 inch arka ışık 20 nin üzerine çıkarınca gözlerim yoruluyor. kontrast renk netlik konusunda 55nu7400 beklentileri karşılar. motion konusunda bi tık daha iyi olsa daha iyi olurdu. dövüş sahnelerinde ya da hızlı araba hareketlerinde aynı anda kamera da hareketliyse performans düşüyor. motion plus kötü değil aslında. 24 kare ya da 30 kare olan videolarda bu durum oluyor 50 ya da 60 karede gayet akıcı motion kapalı olsa bile. bu sorun 100 Hz tvlerde de var anladığım kadarıyla. mesela nu8000 kullanıcıları yorum yaparsa bu konuda sorun mevcut mu öğrenmek isterim. maçlarda fena değil. top ilerlerken arkasında kuyruk bırakmıyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv tavsiye konusuna geldiğimi sanıyordum. Baya hararetli bir konuymuş.

Max 4000 tl kadar 4k 55 inç civarlarında aklınızda olan model varmı

• Jn-Snow kullanıcısına yanıt
    Konu marka kavgasına döndü biraz.
    Yakında ben tavsiye vermeye başlayacağım. O derece :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jn-Snow

Tv tavsiye konusuna geldiğimi sanıyordum. Baya hararetli bir konuymuş.

Max 4000 tl kadar 4k 55 inç civarlarında aklınızda olan model varmı
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/lg-55uk6470plc-55-139-ekran-4k-ultra-hd-tv-418575477?utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=1022adff6a7415900ee01e6ef4b455&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0
    Tavsiye ederim hocam

• Amazon da 55nu8000 5.453 tl ye dusmus, 55xf9005 de bir turlu iyi bir dusus olmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt
    sendende tam olarak böyle bir cevap bekliyordum çapın bu kadar çünkü

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    günah iftira bunlar senin için önemsiz şeyler olabilir bazı insanlar için öyle değil senin adına üzülüyorum ama yapacak hiçbişey yok...aynen devam

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Konunyu idame ettirebilmem/iz için lütfen saygı ve bilgi sınırlarını zorlayanlarla ilgili gerekli adımları atın..

Ben bu şahıslar yüzünden açtığım bu konuyu yönetime devretmiş ve uzun bir süre yazmamıştım
    Ancak baktımki Konuya ve şahsıma muhalefet olanlar dahil Forumdaşların derdine zerre kadar derman olan yok geri dönüp tekrar konuya ağırlığımı koydum ancak!
    Lütfen sizde 5-6 yıllık bu konunun devamlılığı için yazarları ve yazılanları bir değerlendirmeden geçin.

Elbette eleştiriye açığız ancak
    Eleştirmek başka bir şeydir, konularda bilgi sahibi olmadan hakaret etmek başka şeydir...
    Konuya verdiğiniz katkılardan dolayı şahsım ve DonanımHaber adına teşekkür ederim.

Siz ve diğer üyelerimizin konuyu daha nitelikli bir hale getirmek için kural dışı gördüğünüz mesajları ''şikayet et'' butonuyla bizlere bildirmeniz durumunda daha kısa sürede reaksiyon görebilirsiniz. Takdir edersiniz ki her konuyu tarama şansımız bulunmuyor. Şikayet sistemi kullanıldığı takdirde işlem yapma süremiz kısalmakta ve farkındalığımız artmaktadır.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Konunyu idame ettirebilmem/iz için lütfen saygı ve bilgi sınırlarını zorlayanlarla ilgili gerekli adımları atın..

Ben bu şahıslar yüzünden açtığım bu konuyu yönetime devretmiş ve uzun bir süre yazmamıştım
    Ancak baktımki Konuya ve şahsıma muhalefet olanlar dahil Forumdaşların derdine zerre kadar derman olan yok geri dönüp tekrar konuya ağırlığımı koydum ancak!
    Lütfen sizde 5-6 yıllık bu konunun devamlılığı için yazarları ve yazılanları bir değerlendirmeden geçin.

Elbette eleştiriye açığız ancak
    Eleştirmek başka bir şeydir, konularda bilgi sahibi olmadan hakaret etmek başka şeydir...
    Ya dallas yeme bizi.Bir de şikayet ediyor.Gelip burada saldıran sensin sonra da şikayet ediyorsun.

Cehaletin,"bir vampirin kapkaranlık bir ortamdaki dişi" gibi ortaya çıkınca çocuk gibi ağlıyorsun.(VA panelden de net)

nu8000 önerip önerip duruyorsun burada herkese.
    Netflix kullanan adama hala önerir misin? (Netflix altyazı ile görüntü çok sorunlu ve çözümü yok !!!!!)

Dts desteği isteyen kullanıcıya hala önerir misin? (netten indirdiğin bir çok filmin ses codec'i dts bunu napıcaksın? görüntü var ama ses yok nu8000'de.)

Bence önerirsin çünkü bu artık senin işin olmuş.Peki bunları hiç sorguladın mı? hayır tabiki.Ezberden konuşuyorsun.

Arada bu konuya gidip gelen kullanıcılar olduğunda hep aynı tepkiyi veriyorsunuz.Farklı bir fikri olan herkes için pazarlamacı diyorsun.Bence kendini anlatıyorsun aslında.Sana 1 sene içinde 3-4 kere sordum.Hepsidijital çalışanı mısın? Samsung'a promoterlık mı yapıyorsun?

• dallass kullanıcısına yanıt
    hocam yine dediğime geldin bırak milleti konu yine lg satıcılarına kalsın beş para etmez modelleri önersinler yada bu arkadaşlar mesai yapsınlar birazda.. verdiğin emeğin zamanın bi karşılığı olsun demiyorum ama bu kadar zamanın üstüne bu gereksizlere çıkıp kimse bişe demiyorsa oda onların ayıbı burda onlarca değil yüzlerce kişiye geceli gündüzlü telefon dahil her şekilde yardımcı olmaya çalıştım bir allahın kuluda çıkıp bunlara ne anlatıyorsunuz siz demedi bu adamlarda haklı yapılanlar konuşulmayınca istedikleri gibi vızıldıyorlar

• Konuya aylardir girmiyordum ama hicbir sey degismemis. Tek fark ayni insanlar, bizler gidince tartisacak yeni insanlar bulmus.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    sana bişey diyimmi öğlen aklımdan geçtin dedim nerelerde bu oled konusunada yazmıyor daha

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Kalp kalbe karsiymis.

Valla 2019 modeller cikiyor bir ugrayayim dedim. Tv degistirmeyi dusunebilirim belki. Banding iyice gozume batmaya basladi son zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 18 Şubat 2019; 16:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam yine dediğime geldin bırak milleti konu yine lg satıcılarına kalsın beş para etmez modelleri önersinler yada bu arkadaşlar mesai yapsınlar birazda.. verdiğin emeğin zamanın bi karşılığı olsun demiyorum ama bu kadar zamanın üstüne bu gereksizlere çıkıp kimse bişe demiyorsa oda onların ayıbı burda onlarca değil yüzlerce kişiye geceli gündüzlü telefon dahil her şekilde yardımcı olmaya çalıştım bir allahın kuluda çıkıp bunlara ne anlatıyorsunuz siz demedi bu adamlarda haklı yapılanlar konuşulmayınca istedikleri gibi vızıldıyorlar
    rnnn nu8000 forumlarında tvye ait olumsuzlukları biliyorsun.Peki burada gözü kapalı nu8000 önerilince neden 3 maymunu oynuyorsun?
    Çıkıp bu seride altyazı problemi var , dts sorunu var bunu önermiyorum diyebiliyor musun?

• Arkadaşlar 55LB620v TV de film izlemek için usb bellek takınca USB bellek içerisindeki hiçbir videoyu görmüyor. Klasörleri boş görüyor. Hatta aynı USB belleği daha sonra bilgisayara takınca bilgisayar da USB belleği dolu göstermesine rağmen içindeki klasörleri boş gösteriyor. Yani usb bellekte yer yok ama klasörlerin hepsi boş görünüyor. USB belleği formatlıyorum ve videoları yeniden yüklüyorum. Herşey normal. Ne zamanki bu TV e takıyorum aynı sorun tekrar başıma geliyor. Sizce neden olabilir yada çözüm öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kala17 -- 19 Şubat 2019; 14:2:18 >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    samsungun yeni qledlerin hepsi fald geliyor bölge sayısı yüksekse onlara bakılabilir yoksa şuan q9 harici alınacak led tv yok belki sony de samsungu görünce toparlar kendilerini adamlar fald tv yapıyor bölge sayısı komedi gerçek siyah için film izlemek için oled alına getiriyorlar herhalde benim aklıma başka bişey gelmiyor

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Dallas arkadaş sağolsun yardımcı oluyor bilgiside var. Bu 2 haftadır yorumları ve tavsiyeleri okuyorum. Dallas ve diğer üyeler genelde Samsung öneriyor yüzde 90, yüzde 10da diğer markalar. Keşke şöyle bir şey olsa maaşı tarafsız biri tarafından verils tüm tv leri incelese burada gelse anlatsa ve önerse.

İnsan ister istemez kuşkuya giriyor :) Bütün gün konuda olacan ve sürekli yardımlarda bulunacan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lori2 -- 18 Şubat 2019; 16:46:5 >
  • 
Sayfa: önceki 20202021202220232024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.