Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri || Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nefer1963, Melisakhan, mrt3506, Roronoa Zoro Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
47.801
Cevap
760
Favori
2.354.530
Tıklama
Giriş
    125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Netflix denemedim ama dün akşam kanald d de hizli öfkeli 7 vardı. Filmin içindeymişim gibi canlıydı.. alışmak zor olacak herhalde başımı döndürdü;:)

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam ilgin ve cevabın için güle güle kullanın bende düşünüyorum bu tvyi ama müsait olduğunuzda karanlık bir odada siyah sahnelerdeki ve netflix performans yorumunuzu bekleyeceğim :)

hocam ips panelden karanlıkta performansmı bekliyorsunuz :)
    |
    |
    hakanlg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam ips panelden karanlıkta performansmı bekliyorsunuz :)

Alıntıları Göster
    direct led aydınlarma yazıyor özellikte belki bir farkı olabilir diye düşündüm hocam :)
    |
    |

75" televizyon almak istiyorum. maksimum 15-17 bin lira civarı ya da duruma göre çıkabileceğim tv önerileriniz olur mu acaba ?

Saygılarımla

Orijinalden alıntı: burcink

selamlar arkadaşlar,

75" televizyon almak istiyorum. maksimum 15-17 bin lira civarı ya da duruma göre çıkabileceğim tv önerileriniz olur mu acaba ?

Saygılarımla
    Seçim basit

SONY 75XF9005

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

LG 50Uk6950 kullanalı 1.5 ay olacak tek memnun olmadığım yanı kumanda işletim sistemi ve kumanda o kadar işlevsevki pili çabuk bitiyor bide 4 5 kere düşürüldü pil kapakçığından çok hafif ses duyuyorum (o kullanıcı hatası) bide ayarlarıyla oynayınca sanki daha iyi bi görüntü elde ediyorum gibi geldi bana fabrika çıkışı olarak niye en iyi ayarlarda gelmiyor onu anlamadım en iyi ayarlarını nerde bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 8 Şubat 2019; 19:3:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dallass , marslan982 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung ve Sony gibi bilindik markalar tercihimizdir, hangi modelleri tavsiye edersiniz ?

McAwesome

Başımdan geçen süreç Lg 55uk7550 almıştım sonra iptal etmiştim ancak kargo gelince babamında lafıyla kabul ettim tv de herşey iyiydi ses olsun sistemi olsun kumandan işlevselliği olsun ancak ips edge led cidden çekilmiyor velhasılkelam bi hafta sonra ekranda ölü piksel çıktı vatan ile görüşlemelerim sonra para iadesi çıktı Va panel alıcam kesinlikle artık ve samsung düşünüyorum 5 bin -6250 arası 55 inc önerileriniz nelerdir dostlar yarın gidip almayı düşünüyorum kafam da 55nu8000 var ama ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2167 Mesaj
    70 ve 75 inç’den şimdilik vazgeçtim...

65xf9005 düşmüyor bir türlü... 11’den aşağı düşmedi.

65nu8000 8640TL’ye geliyor. Ne dersiniz? Daha bekleyebilirim ama xf9005 10k’nın altına inemeyecek gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Arkadaşlar bırakın artık şu tablet büyüklüğündeki ebatları

Kullanım alanınız dar bir mutfaksa veya geç odanız yatağınızın uzunluğu kadarsa 32 inç alın

Ancak bunların haricinde 32 inç panel almanın bir mantığı yoktur, boşuna paranızı heder etmeyin..

@heycudder

Örneğin senin 2000 lira gibi bütçen var "eğer" kullanım alanın bir kiler odası kadar değilse

Bu 1500/2000 lira 32 inç bir panele verilmez

Bu konuda sana iki tavsitem olacak

Eğer kullanım alanın gerçekten kısıtlıysa

Samsung 32N5000

Kısıtlı değilse tabiki 4K-Wifi

Regal 43R6020U (vestel)

Alıntıları Göster
    Hocam Allah razı olsun 2 haftadır ne alsam diyr düşünüyordum, 1000 liraya dandi hd ready hi level alacaktım samsung 32n5000 önerinizi gördüm. Araştırdığım kadarıyla karasal girişi de var. Bneim amacım tamamen PC bağlayarak maç ve Netflix izlemek. Çok nadir de olsa açıp karasal yayınları izliyoeum o kadar. Oda için alıyorum izleme mesafem maksimum 2 metre oluyor.

Önereceğiniz başka model var mıdır yoksa 32N5000 işimi görür mü ? Aynı fiyat aralığına Philips va de çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Citoyen -- 8 Şubat 2019; 23:18:29 >

La langue que tout le monde sait, n'est pas la langue.

GENÇLERBİRLİĞİ

Hayaller Las Vegas, gerçekler Çankırı Caddesi.

VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ
  • Yarbay
    6776 Mesaj

almadan önce mutlaka test edin mağazada maç izlenecek demişsiniz bu modelin motion performansı pek iyi değil gerçi o fiyat aralığındaki modellerin çoğu aynı ama sonradan pişman olmayın ne alacağınızı bilin

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RNNN

almadan önce mutlaka test edin mağazada maç izlenecek demişsiniz bu modelin motion performansı pek iyi değil gerçi o fiyat aralığındaki modellerin çoğu aynı ama sonradan pişman olmayın ne alacağınızı bilin

Alıntıları Göster
    Hocam bende zaten digiturk hd yok, beinconnect var internetten izlediğim tarz o yüzden çok önemli olacağını sanmıyorum.

Birde Philips 32PFS5803 modeli var, smart da var bunda. Samsung'dan 250 lira daha pahalı ama ben zaten ileride iyi bir android box alacaktım. Şu an aklımda bu iki model var. Uygun fiyatlı philips bulursam philips'i alacağım yoksa Samsung da çok güzel işimi görür diye düşünüyorum.

GENÇLERBİRLİĞİ

• Yarbay
    6653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Hocam Allah razı olsun 2 haftadır ne alsam diyr düşünüyordum, 1000 liraya dandi hd ready hi level alacaktım samsung 32n5000 önerinizi gördüm. Araştırdığım kadarıyla karasal girişi de var. Bneim amacım tamamen PC bağlayarak maç ve Netflix izlemek. Çok nadir de olsa açıp karasal yayınları izliyoeum o kadar. Oda için alıyorum izleme mesafem maksimum 2 metre oluyor.

Önereceğiniz başka model var mıdır yoksa 32N5000 işimi görür mü ? Aynı fiyat aralığına Philips va de çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Samsung 32N5000 32 inç için önerebileceğim en iyi panel

Marka konusunda philipsi, arçelik,vestel ve lg ile kıyaslayabilirim ancak Samsungla asla kıyaslayamam...

philips almayın hocam tpvisiona tv bölümünü sattığından beri kalite yerlerde ve servisi berbat

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederim her ikinize de, yarın tanıdıklar vasıtasıyla fiyat araştırması yapacağım samsung için. Tekrardan teşekkür ediyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör RNNN

GENÇLERBİRLİĞİ

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. 55” 4K Tv bakıyorum. Şuanki evimde samsung curved var o sebeple yine bir curved arıyorum. 55nu7300 e baktım 4650₺ civarında fiyatı. Samsung ve curved olması güzel ancak yeni evleneceğim için maddi olarak inceliyorum. Bu para buna verilir mi yoksa (curved şart değil) lg veya sony bakmalımıyım ? Sadece55” 4K olması yeterli öneriler için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    12272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

4000 tl civari 50-55 inc Goruntu ses kalitesi yeterli olan ve PS4 konsol kullaniminda problem olusturmayacak F/P cihazi ariyoruz ,

Samsung ve Sony gibi bilindik markalar tercihimizdir, hangi modelleri tavsiye edersiniz ?
    Sony 49xf85

Samsung 49nu80

|
    |

olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Yarbay
    12272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: el Profesor

Başımdan geçen süreç Lg 55uk7550 almıştım sonra iptal etmiştim ancak kargo gelince babamında lafıyla kabul ettim tv de herşey iyiydi ses olsun sistemi olsun kumandan işlevselliği olsun ancak ips edge led cidden çekilmiyor velhasılkelam bi hafta sonra ekranda ölü piksel çıktı vatan ile görüşlemelerim sonra para iadesi çıktı Va panel alıcam kesinlikle artık ve samsung düşünüyorum 5 bin -6250 arası 55 inc önerileriniz nelerdir dostlar yarın gidip almayı düşünüyorum kafam da 55nu8000 var ama ?
    https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/100913-111072/sony-kd-55xf9005_samsung-55nu8000/

|
    |

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Binbaşı
    1811 Mesaj
    Arkadaşlar arada bin tl civarı fark var 43 inç bir tv arıyorum, daha çok lig maçları, netflix, youtube tan video izlemek amaçlı kullanılacak bütçe 2500 civarı zorlayıp 3 bine çıkma ihtimalim de var.

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/117591-147440/samsung-43nu7100_vestel-43ud8360/

Orijinalden alıntı: Ex1st

Arkadaşlar merhaba. 55” 4K Tv bakıyorum. Şuanki evimde samsung curved var o sebeple yine bir curved arıyorum. 55nu7300 e baktım 4650₺ civarında fiyatı. Samsung ve curved olması güzel ancak yeni evleneceğim için maddi olarak inceliyorum. Bu para buna verilir mi yoksa (curved şart değil) lg veya sony bakmalımıyım ? Sadece55” 4K olması yeterli öneriler için.
    https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/100913-111067-111072-124485/sony-kd-55xf9005_samsung-55nu7400_samsung-55nu8000_sony-kd-55xf7096/

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.