Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri || Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
47.550
Cevap
754
Favori
2.340.475
Tıklama
Giriş
    12272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selcuk2002

Aslında haklısın ama karşısında aldığım görüntüyü yandan öyle görünce biraz soğudum sanki resimde ekliyorum tv karşısındaki koltuklarda görüntü çok iyi ama fazla açı olmamasına rağmen resimdeki açıda görüntü netliğini yitiriyor böyle sanki görüntüde beyaz bir flu ton oluşuyor. Aslında benimki klasik tüketici bahanesi de olabilir hani derler ya ‘yahu bu kadar para verdik bu nasıl iş’ misali bilemiyorum
    maşallah
    saat 13:30 yönünden bile tv harika.
    zaten bu noktadan evin gelini izler sanırım.
    siz keyfinize bakın.
    |
    |

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Yarbay
    12272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: katakuli

Dallass ve Lordford50 her ikinizin cevapları için de teşekkür ediyorum. Güncel durumda odanın yerleşimi aşağıdaki resimdeki gibi. Ağırlıklı olarak fotoğrafdaki masanın bulunduğu yerden izleneceği için 49 için yeterli gelir gibi geliyor. Fotoğrafdaki tv 32 inch. Gerçi oturma odasındaki Tv daha önce bahsettiğim gibi 55 inch ve izleme mesafesi maksimum 2.5-3 metre olmasına rağmen son zamanlarda 65'de alsaymışım çok da abes olmazmış diyorum :).
    Son gönderiğim fotoğrafda dikkat ederseniz spot ışıklardan dolayı ortam epey aydınlık(daha önce yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile ips panel uygun) Dikdörtgen olması sebebi ike izleme açısı dika açıya yakın (Bu da VA panel tercih sebebi).
    Dün akşam vatan bilgisayarda önerdiğiniz LG'yi inceledim ve görüntü olarak da hoşuma gitti. Bu son durumda tercihimi VA mı yoksa ips mi yönünde yapmalıyım. Genelde maç ve belgesel izlenecek.

elinizdeki 55 inçi mutfakta görme şansımız varmı?
    salona 65nu8000
    .
    veya mutfağa 50nu7400 veya 50uk6470
    |
    |

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Yarbay
    6753 Mesaj

zamanında bu rgbw beş para etmez panelleri almayın dedik diye taşlamışlardı bizi..sırf işletim sistemi markası için tv alınmaz hocam içindeki panelede bakın almadan önce nedir diye bu elektronik şans işi ama kalitesiz mal alıp şanssızlık demekte ne bileyim bana biraz tuhaf geliyor..
    |
    |
    hsyn_911 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lordford50

önerim, sırayla;

49xf85
    49nu8000
    50nu7400
    50uk6470

Alıntıları Göster
    Hocam vatana gittim evimin yanındaki 1 adet 49nu8000 kalmış ellerinde ve teşhir ürünü. Stoklarında da bu tv yok.
    Adam bu tv artık üretilmiyor o yüzden stoğa gelmez dedi. 4900 fiyat koymuşlar teşhir ürünü olduğu için.

Teşhir ürünü olması biraz korkuttu beni. Düşünceleriniz nelerdir ? Tvde teşhir ürünü olması sıkıntı yaratırmı sizce yoksa fiyatı uygun bu model için diyip almalı mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharianq -- 7 Şubat 2019; 16:55:52 >

Orijinalden alıntı: RNNN

zamanında bu rgbw beş para etmez panelleri almayın dedik diye taşlamışlardı bizi..sırf işletim sistemi markası için tv alınmaz hocam içindeki panelede bakın almadan önce nedir diye bu elektronik şans işi ama kalitesiz mal alıp şanssızlık demekte ne bileyim bana biraz tuhaf geliyor..
    Hocam dediğinizde haklısınızdır ben bu ekran ve panelden çok anlamadığım için almış bulunduk evvelinden böyle foruma falan girip okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 7 Şubat 2019; 17:11:14 >

hocam lg sizin bu tv nize hiçbir sorun yokturmu diyor?
    |
    |

hocam lg sizin bu tv nize hiçbir sorun yokturmu diyor?
    Hocam TV de Sorun yoktur demiyor. Teknik servis geldi problem var görünüyor dediler ve tvyi dün götürdüler. Ben bu tvyi alın bir üst modelini verin dedim onlar da İstanbula göndereceğiz orada inceleyip duruma göre tamir, değişim, para iadesine karar verir onlar dediler.

Bahsettiğin Konunu gördüm bu arada teşekkürler

https://mobile.donanimhaber.com/2017-model-lg-tv-alacaklarin-dikkatine--127538225

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam üst modelinide verseler sj850v modeline kadar olan tüm modeller rgbw ben olsam para iadesi almaya bakardım çok ucuza almadıysam..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sharianq

Hocam vatana gittim evimin yanındaki 1 adet 49nu8000 kalmış ellerinde ve teşhir ürünü. Stoklarında da bu tv yok.
    Adam bu tv artık üretilmiyor o yüzden stoğa gelmez dedi. 4900 fiyat koymuşlar teşhir ürünü olduğu için.

Teşhir ürünü olması biraz korkuttu beni. Düşünceleriniz nelerdir ? Tvde teşhir ürünü olması sıkıntı yaratırmı sizce yoksa fiyatı uygun bu model için diyip almalı mıyım ?

Alıntıları Göster
    Teşhir için fiyat yüksek

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/111069-111072-111082-116680-133671/samsung-50nu7400_samsung-55nu8000_samsung-49nu8000_lg-50uk6470plc_sony-kd-49xf8596/

|
    |

• Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

hocam üst modelinide verseler sj850v modeline kadar olan tüm modeller rgbw ben olsam para iadesi almaya bakardım çok ucuza almadıysam..
    Hocam fiyatı 2600 idi ama ben 2350 TL ye almıştım 26 ağustos 2017de. Ben yazın inşallah evleneceğim bu tv babamlarda kalacak o yüzden pek de uğraşmak istemiyorum. Sonuçta iade bile alsalar 2600 TL verecekler bunun üstüne iyi bir tv için 1000 TL eklemek gerekecek o da beni maddi olarak zorlayacağı için girişmekte istemiyorum. Ama iade de alırlarsa hayır demem

|
    |

Orijinalden alıntı: mephisto83

merhaba mutfak için 24-32 inch arası tv tavsiyesi olan var mı?
    https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/4130-126480/samsung-t24d310es_samsung-32n5000/

• Er
    4 Mesaj
    Arkadaşlar 40inç-43inç ( 43 inç olsa daha iyi ) salonda kullanmak için dahili uydu alıcılı televizyon arıyorum. bütçem max. 3500.

Orijinalden alıntı: massax

Arkadaşlar 40inç-43inç ( 43 inç olsa daha iyi ) salonda kullanmak için dahili uydu alıcılı televizyon arıyorum. bütçem max. 3500.
    https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/111576-116680-143883/samsung-49nu7100_lg-50uk6470plc_samsung-50nu7090/

|
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    3 metreden playstation ve netfix için

65 inc 7100 veya 7400 almak istiyorum
    Bütçem ortalama 5000 - 6000 tl civarı

Sizce büyük olur mu ? Görüntü kalitesi beni mutsuz eder mi (büyük olduğundan)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj

LG 55UK6470 modelini amazondan 4.100 tlye aldım sonunda. 8 sene önce aldığım 40 inç sony bravia ile meğer tv izlemiyormuşum :) ulusal kanalların hd yayınlarında baya baya iyi görüntü veriyor. 1 metreden bile çok net.. nazar değmez inşallah sorunsuz kullanıyorum..

|
    |
    lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

**Hyundai i20 1.2 Style+Pan**
  • Çavuş
    88 Mesaj

tavsiye için teşekkür ederim
    |
    |
    lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nu7100 ps ile keyif vermez 7400 de ancak idare eder ps4 için nu8000 altına düşmeyin derim model olarak
    |
    |
    fearless06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

55 inc nu8000 gene en iyisi olacak heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RNNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6753 Mesaj

|
    |
    fearless06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
seo paketleri
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.