Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Naganzo , Noctivagant , deuozan , kimnotyze1983 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 8 Masaüstü8 Mobil1 iOS1 Android
58.757
Cevap
891
Favori
2.827.019
Tıklama
Popüler Konular listesinde 11. Sırada  bugün en iyi #4
Giriş
    7664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

dallass hocam seni burada görmek güzel, hoşgeldin ...
    Hoşbulduk kardeşim :)

Evet konuya baya bir ara verdim ancak fazla uzakta değil zaten buralardaydım.

Konuyu devredip neden ara verdiğimi zaten azbuçuk biliyorsundur

Yönetim, foruma örn. senin gibi yıllarca emek veren, hatta kurmay yaptığı üyelerle,

ilgili konularda hiç bir bilgisi olmadığı halde (yukarıda bir örnek var) ileri geri konuşup ağır hakaret edenlerle bir tuttuğu sürece bu forumda emektar bir yarumcu kalmaz,

ki zaten takip ettiğim kadarı ile bu konudan ben ayrıldıktan sonra ya konu tv tavsiyesinin çok dışına çıktı,

Yada bazı uyanık satıcılar pazarladıkları vasat panelleri forumdaşlara önerdi.

Uzun lafın kısası bu forumda bölüm yöneticileri ak koyun ile karakoyunu birbirinden ayrımadığı müddetçe fazla bir şeyin değişeceğini sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 22 Kasım 2018; 19:9:21 >

• Yüzbaşı
    701 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Hoşbulduk kardeşim :)

Evet konuya baya bir ara verdim ancak fazla uzakta değil zaten buralardaydım.

Konuyu devredip neden ara verdiğimi zaten azbuçuk biliyorsundur

Yönetim, foruma örn. senin gibi yıllarca emek veren, hatta kurmay yaptığı üyelerle,

ilgili konularda hiç bir bilgisi olmadığı halde (yukarıda bir örnek var) ileri geri konuşup ağır hakaret edenlerle bir tuttuğu sürece bu forumda emektar bir yarumcu kalmaz,

ki zaten takip ettiğim kadarı ile bu konudan ben ayrıldıktan sonra ya konu tv tavsiyesinin çok dışına çıktı,

Yada bazı uyanık satıcılar pazarladıkları vasat panelleri forumdaşlara önerdi.

Uzun lafın kısası bu forumda bölüm yöneticileri ak koyun ile karakoyunu birbirinden ayrımadığı müddetçe fazla bir şeyin değişeceğini sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    o zaman aramıza tekrar hoşgeldiniz. kıymetinizi bilmeyenler utansın.

bugün başta ben olmak üzere bir çok arkadaşın tecrübenize çok ihtiyacı varç
    |
    |
    Bahsedilenler: dallass

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Pazar gunu forum ist.e aksam bir hisimla gittim.Tekno marketleri tek tek gezdim.mu7000,lg 630 ,6470 serisi ilaveten grundigin bir serisine ozellikle baktim.Dikkati cekicek sekilde renkler pesti.Alttan kayan yazilarda belki yarim tik 6503 daha iyi idiki daha iyi beklenmez diger adaylar bende derin hayal kirikligi yasatti.(6503 va digerleri ips)Kanaatimce kontras olmayinca goruntude olmuyor karanliktada aydinliktada ozellikle kalibrasyondan sonra.

Ben 2609tl-75tl bonus olmak uzere aldim.

Size tek tavsiyem 43 te ufak almayin.Hayirli olsun.
    Hayırlı olsun 6503ün va olduğundan eminsın de mi. İzlenimlerini de anlatsan alayım mı 6503ü.. Aklımda da o vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Iyi aksamlar.Emin degilim o.Phil.43pus6503.Daha kurulum yapilmadi.Izlenimlerim soyledigim tv ler arasinda bu sekilde idi ama genel olarak durum bu.

|
    |
    er1710 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

55nu8000 in alternatifi LG de hangi model? Yani ne alınabilir?
    Panel yapısından dolayı (va-ips) Bana göre Samsung 55nu8000'in LG'de muadil bir 55 inç modeli yok,
    ha eğer panel/kontrast/siyah performansı konusu benim için fazla önemli değil dersen ips panelli bir lg model tercih edilebilir
    |
    |

mu geçen yılın modeliymiş. stoğu az olduğu için daha yüksekmiş fiyatı. nu serisi daha yeni teknoloji ve 2018 üretimiymiş.

|
    |
    legendscorpion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Arkadaşlar selamlar 49q6fn mi,49nu8000 mi yoksa 59fx8577 mi acaba? hangisini tavsiye edersiniz? 55" çok büyük olacak ev için.
    49nu8000 ve QLED olsada 49q6fn malesef 50 hz. ve 8 bit.
    bu anlamda sana hem 100 hz hemde 10 bit olan
    Sony 49fx8596 (siyah kasa) yada 49fx8577 (metalik kasa) modelini öneririm

Orijinalden alıntı: KFMSKYM

Siz yetkili birine benziyorsunuz :)

Televizyon izlemeyen, bundan sonra da izlemeyecek birisiyim. Ps4 pro ile kullanmak amacıyla (+netflix ve dizi/film izlemek amacıyla bilgisayar bağlantısı) 55inch bir tv almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz en ekonomik (f/p) ürünü ne olur? 4k'yı çok geçmesin istiyorum ancak bu fiyata mümkün değilse üstündeki önerileri de dikkate alırım tabii ki. Salona koyulacak, salon 20m2 falan.

şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Alıntıları Göster
    Bütçen olan 4bin performanslı 49 inç bir panel için dahi günümüzde yeterli değilken
    oyun konusunda performanslı bir 55 inç bu bütçelere olanaksız.

Bu anlamda 50 inç'e kadar 50 hz., 55 inç ve üstü için ise 100 hz tavsiyemi baz alırsak
    sana öncelikle bütçeni biraz aşsada Samsung 49mu8000 (50hz)
    yok illede 55inç olacaksa Samsung 55nu7100 (50hz) almanı öneririm

• Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Acil yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

* Samsung 65NU8000
    * Samsung 65Q7FN
    * Sony 65XF9005

Amaç Netflix, Maç izlemek ve PS4.. Hangisi f/p olarak daha mantıklı?
    |
    |

Teşekkür ediyorum dostum. Bu cuma muhabbeti de boş çıkacak sanırım zira indirimlar sözde başladı ama aynen devam fiyatlar. 4800 e falan denk getirebilirsem senin tavsiyene uyup 49fx8577 almak istiyorum.
    |
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Grundig 32VLE6730 alınır mı sizce. 1300 fiyatı var.

tek yaşayan birisiyim evlenene kadar 1-2 sene idare edecek bir tv arıyorum.
    |
    |

Teşekkürler,

Hocam peki 55nu8000 için sizce avantajlı fiyat kaçtan aşşağısı olur. Fiyat geçmişi bilmediğim için bu konu çok önemli. (trendyolda dün 5729du bugün 5895 yaptılar)
    Bununla birlikte hocam 55nu7100 ve 55nu7400 hakkında da bir kaç cümle yorumda bulunabilir misiniz. Tabi ki 8000 ikisinden de iyidir fakat arada şu an 1000 liradan fazla bir fark ve evlilik sürecinde onlarca kalem varken 1000 lira önemli bir detay haline geliyor.

ps: 55nu7100 ve 55nu7400 içinde avantajlı sayılabilecek rakamları belirtebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALJOJO -- 22 Kasım 2018; 20:57:54 >
    |
    |

|
    |

55nu8000 11.11de 4999 a satıldı. Tekrar o fiyatlara düşer mi bekleyip hep birlikte göreceğiz hocam.
    |
    |
    KALJOJO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

49nu8000 ve QLED olsada 49q6fn malesef 50 hz. ve 8 bit.
    bu anlamda sana hem 100 hz hemde 10 bit olan
    Sony 49fx8596 (siyah kasa) yada 49fx8577 (metalik kasa) modelini öneririm

Alıntıları Göster
    1 saat önce samsung magazasındaydım

49nu8000 50 hz

49q6fn 100hz olarak belirtti özellikle yanlıs olmasın dedigimde sistemden bakayım dedi ve yine ısrar ile ayni cevap

Ki hz olayi hic önemli değilmis diye belirtti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_mcd -- 23 Kasım 2018; 1:38:47 >
    |
    |

Hocam buradan paslaşalım bilgi paylaşımı ile en optimize yolu bulalım. Bazen en bilinen yerdeki fiyata bakmayı dahi unutup fırsatı kaçırabiliyoruz.

Bilgi için sağolun. Umarım o fiyatlara tekrar iner.
    |
    |
    ozgurs59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Bütçen olan 4bin performanslı 49 inç bir panel için dahi günümüzde yeterli değilken
    oyun konusunda performanslı bir 55 inç bu bütçelere olanaksız.

Bu anlamda 50 inç'e kadar 50 hz., 55 inç ve üstü için ise 100 hz tavsiyemi baz alırsak
    sana öncelikle bütçeni biraz aşsada Samsung 49mu8000 (50hz)
    yok illede 55inç olacaksa Samsung 55nu7100 (50hz) almanı öneririm

Alıntıları Göster
    hocam bana da bir tv tavsiye etsen?

maks 4 bin tl, 4k, mümkünse 100-120hz.

saygılar hürmetler
    |
    |

• Teğmen
    106 Mesaj
    Beyler tv almak istiyorum öneriniz nedir 55 inch max 5.500 tl bütçe

|
    |

Çok teşekkür ederim.

Bütçeyi arttırıyorum o zaman.

55nu8000 5.500tl (https://www.hepsiburada.com/samsung-55nu8000-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000BSSTC?magaza=Avrupa)
    49mu8000 5.120 tl (https://www.hepsiburada.com/samsung-ue-49mu8000-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-pm-HB000005EL0Y)

hangisini önerirsiniz?

/edit:
    49nu7500 trenyolda baya uyguni 3800tl (https://www.trendyol.com/samsung/49nu7500-49-122-ekran-curved-4k-uydu-alicili-smart-led-tv-p-3737150?utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=10281a2cc14ae54f9ba2702e537fe2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFMSKYM -- 22 Kasım 2018; 23:43:16 >
    |
    |

its better die on your feet than to live on your knees
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
emek server
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,525
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.