Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.720
Cevap
1.323
Favori
4.669.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung65 MU 8000 ile 65 NU 8000 arasında kaldım... Biri 2017 birisi de 2018... Onun dışında pek bir fark yok gibi... İkisi de 100 hz...Aralarında bazı mağazalarda 1500-2000 TL fark var.Sizce hangi modeli tercih etmeliyim.Yarın bu modellerde indirim olabilir mi... Cevaplarınız için teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

2011 yılından beridir Samsung 7000 serisi 40 inch TV mi kullanıyorum ve hala sorunsuz beni idare ediyor.

Yeni seri 7000 40 inç almak mantıklı mı çözünürlük farkı var evet buna değer mi çok film izleyen biriyim.... İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martell -- 22 Kasım 2018; 16:51:55 >
  • bugün karacuma'dan televizyon almayı planlıyorum. Maks 4000 tl , 4K, 120HZ televizyon tavsiyeniz ne olur?

saygılar sevgiler @dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProfXavier -- 22 Kasım 2018; 17:7:5 >
  • 1700 tl ye kadar dahili uydu alıcılı 40-43" görüntüsü kaliteli bir tv arıyorum ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Vestel 55ud8400

Alıntıları Göster
    Siz yetkili birine benziyorsunuz :)

Televizyon izlemeyen, bundan sonra da izlemeyecek birisiyim. Ps4 pro ile kullanmak amacıyla (+netflix ve dizi/film izlemek amacıyla bilgisayar bağlantısı) 55inch bir tv almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz en ekonomik (f/p) ürünü ne olur? 4k'yı çok geçmesin istiyorum ancak bu fiyata mümkün değilse üstündeki önerileri de dikkate alırım tabii ki. Salona koyulacak, salon 20m2 falan.

şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
  • 55nu8000 in alternatifi LG de hangi model? Yani ne alınabilir?
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    4000 TL ye 4K 100HZ de olur. ürün bulabilirseniz PM den linkini bana da yollar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divisive -- 22 Kasım 2018; 18:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: divisive

4000 TL ye 4K 100HZ de olur. ürün bulabilirseniz PM den linkini bana da yollar mısınız?
    tabiki, size pm atarım.
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    Bir pm de ben rica edeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

dallass hocam seni burada görmek güzel, hoşgeldin ...
    Hoşbulduk kardeşim :)

Evet konuya baya bir ara verdim ancak fazla uzakta değil zaten buralardaydım.

Konuyu devredip neden ara verdiğimi zaten azbuçuk biliyorsundur

Yönetim, foruma örn. senin gibi yıllarca emek veren, hatta kurmay yaptığı üyelerle,

ilgili konularda hiç bir bilgisi olmadığı halde (yukarıda bir örnek var) ileri geri konuşup ağır hakaret edenlerle bir tuttuğu sürece bu forumda emektar bir yarumcu kalmaz,

ki zaten takip ettiğim kadarı ile bu konudan ben ayrıldıktan sonra ya konu tv tavsiyesinin çok dışına çıktı,

Yada bazı uyanık satıcılar pazarladıkları vasat panelleri forumdaşlara önerdi.

Uzun lafın kısası bu forumda bölüm yöneticileri ak koyun ile karakoyunu birbirinden ayrımadığı müddetçe fazla bir şeyin değişeceğini sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 22 Kasım 2018; 19:9:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Hoşbulduk kardeşim :)

Evet konuya baya bir ara verdim ancak fazla uzakta değil zaten buralardaydım.

Konuyu devredip neden ara verdiğimi zaten azbuçuk biliyorsundur

Yönetim, foruma örn. senin gibi yıllarca emek veren, hatta kurmay yaptığı üyelerle,

ilgili konularda hiç bir bilgisi olmadığı halde (yukarıda bir örnek var) ileri geri konuşup ağır hakaret edenlerle bir tuttuğu sürece bu forumda emektar bir yarumcu kalmaz,

ki zaten takip ettiğim kadarı ile bu konudan ben ayrıldıktan sonra ya konu tv tavsiyesinin çok dışına çıktı,

Yada bazı uyanık satıcılar pazarladıkları vasat panelleri forumdaşlara önerdi.

Uzun lafın kısası bu forumda bölüm yöneticileri ak koyun ile karakoyunu birbirinden ayrımadığı müddetçe fazla bir şeyin değişeceğini sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    o zaman aramıza tekrar hoşgeldiniz. kıymetinizi bilmeyenler utansın.

bugün başta ben olmak üzere bir çok arkadaşın tecrübenize çok ihtiyacı varç
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Pazar gunu forum ist.e aksam bir hisimla gittim.Tekno marketleri tek tek gezdim.mu7000,lg 630 ,6470 serisi ilaveten grundigin bir serisine ozellikle baktim.Dikkati cekicek sekilde renkler pesti.Alttan kayan yazilarda belki yarim tik 6503 daha iyi idiki daha iyi beklenmez diger adaylar bende derin hayal kirikligi yasatti.(6503 va digerleri ips)Kanaatimce kontras olmayinca goruntude olmuyor karanliktada aydinliktada ozellikle kalibrasyondan sonra.

Ben 2609tl-75tl bonus olmak uzere aldim.

Size tek tavsiyem 43 te ufak almayin.Hayirli olsun.
    Hayırlı olsun 6503ün va olduğundan eminsın de mi. İzlenimlerini de anlatsan alayım mı 6503ü.. Aklımda da o vardı

• Iyi aksamlar.Emin degilim o.Phil.43pus6503.Daha kurulum yapilmadi.Izlenimlerim soyledigim tv ler arasinda bu sekilde idi ama genel olarak durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

55nu8000 in alternatifi LG de hangi model? Yani ne alınabilir?
    Panel yapısından dolayı (va-ips) Bana göre Samsung 55nu8000'in LG'de muadil bir 55 inç modeli yok,
    ha eğer panel/kontrast/siyah performansı konusu benim için fazla önemli değil dersen ips panelli bir lg model tercih edilebilir
  • legendscorpion L kullanıcısına yanıt
    mu geçen yılın modeliymiş. stoğu az olduğu için daha yüksekmiş fiyatı. nu serisi daha yeni teknoloji ve 2018 üretimiymiş.

• Yokmu 65" LG yada samsung indirimli kampanya vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Arkadaşlar selamlar 49q6fn mi,49nu8000 mi yoksa 59fx8577 mi acaba? hangisini tavsiye edersiniz? 55" çok büyük olacak ev için.
    49nu8000 ve QLED olsada 49q6fn malesef 50 hz. ve 8 bit.
    bu anlamda sana hem 100 hz hemde 10 bit olan
    Sony 49fx8596 (siyah kasa) yada 49fx8577 (metalik kasa) modelini öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFMSKYM

Siz yetkili birine benziyorsunuz :)

Televizyon izlemeyen, bundan sonra da izlemeyecek birisiyim. Ps4 pro ile kullanmak amacıyla (+netflix ve dizi/film izlemek amacıyla bilgisayar bağlantısı) 55inch bir tv almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz en ekonomik (f/p) ürünü ne olur? 4k'yı çok geçmesin istiyorum ancak bu fiyata mümkün değilse üstündeki önerileri de dikkate alırım tabii ki. Salona koyulacak, salon 20m2 falan.

şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Alıntıları Göster
    Bütçen olan 4bin performanslı 49 inç bir panel için dahi günümüzde yeterli değilken
    oyun konusunda performanslı bir 55 inç bu bütçelere olanaksız.

Bu anlamda 50 inç'e kadar 50 hz., 55 inç ve üstü için ise 100 hz tavsiyemi baz alırsak
    sana öncelikle bütçeni biraz aşsada Samsung 49mu8000 (50hz)
    yok illede 55inç olacaksa Samsung 55nu7100 (50hz) almanı öneririm
  • Arkadaşlar merhaba. Acil yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

* Samsung 65NU8000
    * Samsung 65Q7FN
    * Sony 65XF9005

Amaç Netflix, Maç izlemek ve PS4.. Hangisi f/p olarak daha mantıklı?
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum dostum. Bu cuma muhabbeti de boş çıkacak sanırım zira indirimlar sözde başladı ama aynen devam fiyatlar. 4800 e falan denk getirebilirsem senin tavsiyene uyup 49fx8577 almak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.