Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: şubat , Noctivagant Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
58.880
Cevap
888
Favori
2.833.353
Tıklama
Popüler Konular listesinde 21. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
    866 Mesaj
    Beyler 4 k lı en hesaplı hangini onerirsniz max 2500tl bütçe 55inç

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

Dallass bey merhaba, pm seçeneğiniz kapalı olduğu için buraya tekrar aynı sorularla işgal edeceğim için herkesten özür dileyerek çok kısa bir şey soracağım. 3 aydır felan takip ediyorum başlığı karar verdim 49MU8000 almaya fakat kararı vereli oldu anca şimdi alabiliyor konuma geldik. Bu karar yeni samsung modelleri tanıtıldığı bugünlerde gecikmiş bir karar mıdır? Yoksa hala gönül rahatlığı ile alıp kullanın tavsiyeniz devam ediyor mu? Aynı sorular çokca sorulmuştur, kusura bakmayın tekrardan. İyi günler dilerim.

|
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6000li rakamlara bu dediğim TV'yi bulabilir miyim?

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

55mu9000 bugun kuruldu..Resim ayarlarini film moduna aldigimda videodaki gibi ekranin alt kismi titriyordu..televizyonu kapatip actigimda yine degismiyordu..ne zaman film moduna alsam yapiyordu..bikere fişini cikarip takayim dedim..duzeldi..daha yapmiyor..iade mi edeyim devam edeyim? Sifir acilmamis kutuydu ve 4700 liraya almistim..

https://youtu.be/YcS01IQdVQM

ben uyarmıştım, Teknosa gittigidiyor mağazasından indirimle alınan tv'ler çoğu markada banding, ışık sızması vs sorunları görmüş kullanıcılar. Şüphe ile yaklaşın iyi test edin yazmıştım. Çünkü Teknosa mağazası da ilgilenmiyor, sadece Gittigidiyor üzerinden mesaj ile iletişim kurabiliyorsunuz.

ilk bir kaç hafta değişim süresi vardı, bence normal bir hata değil o, aksiyon almanızı tavsiye ederim.

videoyu izledim benim de ekran böyle yaptı ufak bir kırık oluşmuştu, sonra tamamını kapladı, henüz garantisi devam ederken bence göz ardı etme.

• Yarbay
    6719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

55mu9000 bugun kuruldu..Resim ayarlarini film moduna aldigimda videodaki gibi ekranin alt kismi titriyordu..televizyonu kapatip actigimda yine degismiyordu..ne zaman film moduna alsam yapiyordu..bikere fişini cikarip takayim dedim..duzeldi..daha yapmiyor..iade mi edeyim devam edeyim? Sifir acilmamis kutuydu ve 4700 liraya almistim..

https://youtu.be/YcS01IQdVQM

ben uyarmıştım, Teknosa gittigidiyor mağazasından indirimle alınan tv'ler çoğu markada banding, ışık sızması vs sorunları görmüş kullanıcılar. Şüphe ile yaklaşın iyi test edin yazmıştım. Çünkü Teknosa mağazası da ilgilenmiyor, sadece Gittigidiyor üzerinden mesaj ile iletişim kurabiliyorsunuz.

ilk bir kaç hafta değişim süresi vardı, bence normal bir hata değil o, aksiyon almanızı tavsiye ederim.

videoyu izledim benim de ekran böyle yaptı ufak bir kırık oluşmuştu, sonra tamamını kapladı, henüz garantisi devam ederken bence göz ardı etme.

Öyle demeyin kendini "üstad" die tanıtan şahıs bu olayın yeni alınmış elektronik cihazlarda olurmuş.saçmalığı ilk defa okudum o kadar elektronik aletim var hiçbiri bozuk çıkıp sonra düzelme gibi olayla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 8 Mart 2018; 13:35:23 >
    |
    |

• Emekli Admin
    13069 Mesaj

Ben de gittigidiyor indiriminden 49MU8000 aldım, sanırım 1 ay olmak üzere. Maşallah diyeyim en ufak sorun yaşamadım, halen daha çok memnunum. Bu işler biraz da şans gibi geliyor bana. Gerçi iade ve teşhir ürünü satan yok mudur, mutlaka vardır ki onları göz ardı etmemek ve ürünü servisin yanında çok dikkatli kontrol etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 8 Mart 2018; 13:52:25 >
    |
    |
    Frank Lapidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İleride sorun olmayacağının garantisi yok. Bence Samsung servisini çağırıp durumu izah edin, elinizdeki video'yu da gösterip ürün değişimi talep edin. Kafanız rahat olmalı, fişi çektim düzeldi mantığı "bence" çok doğru değil.

|
    |
    uthec_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arıza devam etmiyorsa değişim işide riskli,lg55uj630v aldım canlı pixel çıktı,mu8000 aldim direk iade mal gönderdiler en son mu9000 aldım ondada 2 adet ölü pixel çıktı yeni farkettim servis çağırıp değişim talebinde bulundum değiştireceklerini sanmıyorum cayma hakkımda dolduğu için mecbur thh veya mahkemeyle iade edebilrim,4k tv lerde bulmak biraz daha zor ,eğer arıza devam ediyorsa hiç tereddüt etmeden değişim veya iade yoluna girmesi lazım,beterin beteri diye birşey var eger cihazının panelinde problem yoksa ufak tefek kusurlar için (kozmetik olarak ) ör; ön çerçevede olan çıta aralıklı diye değişim talep ederken de düşünmek lazim,nakliye hasarlıda çıkabilir daha problemli cihazda gelebilir elektronik şans işi 10 yıllık lcd tvmde tek bir pixel hatası yok ozamanlar bilmezdim boyle şeyleri bakmadan mağazadan almıştım bende artık daha tv almak için uraşmıyacağım iade olursa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BeyazBüyü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu bozuk tvlerin hepsini internettenmi satın aldınız?

|
    |
    Santa Monica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj

👍🏻👍🏻👍🏻

|
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet hocam ama dediğim gibi bu birazda sans işi herkes benim tecrubemi yaşayacak diye kayde yok lg ve mu9000 panel kullanım factory reset history 0 çıktı kullanıma dair bulgular rastlanmamıştım,bozuk demiyelimde fabrika hatalı kimisi farketmedende kullanır kimisi icinde bunlar problemdir göreceli bir kavram birazda ama tüketici bilinclenirse sıkıntı cok cekemden halledilebilir,satın alırken bunları düşünüp almak lazım mağazada yada internettente alsanız bu işin garantisi yok ama internetten alinan ürünlerin iade ve daha fazla yasal hakları oluyor.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

bnde vatanın internet sitesinden 49mu8000 almıştım.servis kanalları usbden yükledi,bir futbol maçı aç bakalım dedim,bir baktım ekran paneli dıştan çizik.servis kendi kumandasıyla baktı,abi ürün hiç kullanılmamış,kutuda hiç açılmamış,kutuda defarmasyonda yok nasıl olur filan dedi.neyse abi sen bunu geri gönder yenisini yollarlar,ben yollarsam değişim filan çıkmama ihtimali var dedi.

bnde servisin tuttuğı fişle,faturasıyla yolladım geri iade aldılar.ertesi gün aradılar.neymiş servis fişi olmazmış rma raporu alacakmışım.rma raporunuda servis tv olmadan vermiyor,bu raporu verirsem ben değişime yollamış oluyorum dedi..

vatana kardeşim bana ayıplı ürün sattınız yenisini istiyorum dedikçe rma diyorlar.bnde ürün ayıplı çıktı,servisle bn değil siz uğraşacaksınız dedim ve 8.gün kendilerine noterden 14 günlük cayma hakkımı kullandığıma dair evrak gönderdim.tv aldığım zamandan beri 11 gün geçti.hem paramı kullanıyorlar,hemde tvnin yenisini yollamıyorlar.birde üstüne 2 de bir arayıp aynı tvyi bana göndereceklerini söylüyorlar.bnde ayıplı ürünü 2ci kez kabul etmem,bana değil servise yollayın dediğimde,neymiş efendim fatura benim adımaymış.bnde daha tv sahibi olmadım,yenisini yollayın olayım diyorum.olmaz diyorlar.vs..

bakıyorumda netten alınan ürünlerin çoğunda bu tarz şikayetler oluyor.bu bana ders oldu artık netten bu tarz ürünler almam.durduk yere başıma birde bu iş çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafada -- 8 Mart 2018; 16:58:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    648 Mesaj

Bende bu malum site üzerinden benzer problemi yaşamıştım,kutu tutma yerlerinden baktığımda çerçevesinde cizik vardı jelatiln ve bezde yoktu baya uraştirmışlardi,keşke arkadas tutanak tutmasaymis kutuyu kapatıp geri gönderip ayıbı belirtmeden cayma hakkını kullansaydınız işiniz daha kolay olurdu,gönderdiginiz ürünü teslim aldıktan sonra ispat yükü onlara geçerdi ve açıp bakamazlardi bile tabiri caize eşeğin aklına karpuz çekirdeği düşürmemek lazım,bu tarz konularda ayıbı belirtince bunların hepsi müşteriye kalıyor malesef umarım kısa sürede çözülür sizi anlayabiliyorum sırf faturam kurumsal diye beni kösteklemeye çalışmışlardı müşteri hizmetleri cok kötü,şikayet varda çok madur insanların olduğunu gördüm,adam ürünü teslim almış kutuda hasar olmadığı halde panel kırık çıkmış tuketici hakem heyetine verip kazanmış,avukatları karara itiraz etmiş internetten aldığı halde magzadan aldı diye firma gonderileri fiziksel mağazadan olduğu için yerse diye her yola başvuruyor,konu tuketici mahkemesine taşınmış,firmalarin bir huyu daha var siz ilamlı karari aldiktan sonra sizi kandırıp güven vermeye çalışıp ücretini aldım diye kağıda imza atıriyolar bunu attığınız anda tüm haklarımızdan vazgeçmiş oluyorsunuz,kamera kaydı var birşey olmaz diye,halbu ki tuketici onlardan parasını istenmeye mecbur değil o karari gidip icra takibi başlatsa mecbur ödeyecekler.

|
    |
    mustafada kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6719 Mesaj
    Bu konunun yarısı zaten internetten ucuz olsun diye alınmış tv mağdurları dolu bunları okuyarak hala internetten tv alanlar müstahak gibi bi durum ortaya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 8 Mart 2018; 17:23:48 >
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    şuan ayıplı ürün onlarda.bu benim için bir kazanım.belki rma raporunun olmadığını anlasalardı iade almayacaklardı.akılları sıra bana geri yollayıp,şikayet halinde ürünü müşteriye yolladık diyebileceklerdi.

oysa şimdi ben,bankaya harcama itirazında,vatan paramı aldı ama ürünü yollamıyorlar diyebiliyorum.itirazın üstünden 4 gündür bankada çıkmazda.

walla süreç nasıl sonlanacak merak ediyorum.şuan paramda,tvde onlarda.ama artık bu saatten sonra paramı istiyorum.

d.winchester.

Daha önce çok sorulmuştur eminim belki aranızda sıkılan olmuştur sorulardan fakat takdir edersiniz ki 1415 sayfa olmuş tek tek okumam çok zor. Değerli arkadaşlarım 4k 3d tv tavsiyesi istiyorum sizden mümkünse bilen kullanan varsa memnun olurum teşekkürler

|
    |

II. Mehmed
    Fâtih Sultân Mehmed Hân - Gazi

&amp;quot;Düşmandan yüz çevirmek korkaklıktır. Benim ikbalim yücedir. Talihsizlik ise düşmanın nasibidir.&amp;quot;
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    24 inc ile 28 inc arasında çok fark var mı

|
    |

"İnternetten tv alacaklar arkadaşlar lutfen uzak durun panellerin çoğu arızali çıkıyor" demiştim burada. Konu sahibi yalan parayla değil ya eh üh yapmistı bana :D Beyler ben hala lafımın arkasındayım 300 lira fazla verin kutusunu görerek marketten alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: szahidemir

Dallass bey merhaba, pm seçeneğiniz kapalı olduğu için buraya tekrar aynı sorularla işgal edeceğim için herkesten özür dileyerek çok kısa bir şey soracağım. 3 aydır felan takip ediyorum başlığı karar verdim 49MU8000 almaya fakat kararı vereli oldu anca şimdi alabiliyor konuma geldik. Bu karar yeni samsung modelleri tanıtıldığı bugünlerde gecikmiş bir karar mıdır? Yoksa hala gönül rahatlığı ile alıp kullanın tavsiyeniz devam ediyor mu? Aynı sorular çokca sorulmuştur, kusura bakmayın tekrardan. İyi günler dilerim.

2018 model 49NU8000 olmasına rağmen 10 bit değil 8 bit
    Halbuki 49mu8000 ise 10 bit
    Ve ayrıca yine her iki modeldede usb 3.0 yok
    Hadi bunlarıda geçtim işin birde maddi boyutu var şöyleki
    şimdilerde 49mu8000 3500 liraya bulunabiliyorken
    49Nu8000'in 4500 civarı fiyatla satılacagını tahmin ediyorum
    Yani şimdi bırakın 49mu8000'i,
    4500 tl'ye satılan 55mu8000 fiyatına sırf yeni model diye 49NU8000 ancak alınabilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.