Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
59.013
Cevap
894
Favori
2.839.270
Tıklama
Giriş
    6030 Mesaj
    Arkadaşlar bu vestel fa serilerine güncelleme falan gelmiyor mu? Youtube reklam çıkartıyor 3 dakikalık ve reklamı geç butonu olmuyor. Youtube uygulaması aşırı ağır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

6100 modeli tam modeli yanlış hatırlamıyorsam mu6170 di
    |
    |
    Periah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bu arkadaşlar bitmiyor birisi gidiyor birisi geliyor adam tavsiye isteyenlerden çok bu gereksiz mesajlarla ilgilenmek zorunda kalıyor ben artık yıldım o yüzden gerekmedikçe yazmıyorum ama konu sahibi olunca iş değişiyor..madem bu adamın açtığı konuyu beğenmiyorsunuz tavsiyeleri size göre yanlış o zaman kendiniz konu açın yanlışları orda anlatın tavsiye isteyenede tavsiye verin diyoruz ama adamların derdi kimseye yardımcı olmak değil ki boş muhalefet..
    |
    |
    BeyazBüyü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kime göre neye göre çöp? led tv de logo yapışma sorunu yok ayrıca olsada lg gibi kendi yaptığı panele hayır ben bu soruna garanti vermiyorum demiyor..logo yapışmasını geçelim yıl olmuş 2018 hala tüm renklerde mavi tonlamalar var ama bundan bile haberiniz olduğunu sanmıyorum siz yabancı forumları okuyup akıllısever lg yi zengin etmeye devam edin
    |
    |
    Zerathu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

24-28inc ucuz kaliteli sadece tv izlenebilecek ne önerirsiniz

Düşündüğün max bütçe?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

IPS kime göre neye göre çöp?Ya bırakın Allah aşkına. Görüntü kalitesinden bahsediyorum sanki herkesin TV'sinde logo yapışması oluyor. Girin bakalım b7 konusuna kaç kişide logo yanığı olmuş. Mavi tonlamalar varmışmış, bi yanyana koyun bakalım sizin o inanılmaz va panel ile hangi panel renkleri daha doğru gösterebiliyor. VA panel OLED'den iyi diyeceksiniz utanmasanız, millet karşılaştırmıyor bile bu panelleri.

Bu konudan tv tavsiyesi falan alınmaz, anca Samsung VA panel tavsiyesi alınır, zira Samsung fanboy dolu burası. Yorumların kalitesi de kendini gösteriyor zaten "akıllısever"miş, sizden başka bir şey söyleyenlere de böyle seviyesizce hakaret ediyorsunuz. Senle Dallas hepimizden akıllısınız zaten. Dallas ortak mı aldı seni yanına hayırdır? VA panel en süperi ama millet aptal olduğu için iki katına gidip Oled alıyor, sizde haklısınız. Neyse diyorum ya Samsung Microled'i küçük boyutlara getirsin o zaman dersiniz VA çöp microled çoh ei.

Arkadaşlar boşuna tavsiye istemeyin ben size tavsiyeleri yazayım. Bütçe aralığınıza göre alırsınız hangisini isterseniz.

4500-5500 arası bütçe: 55mu9000
    4000-4500 arası bütçe: 55mu8000
    3500-4000 arası bütçe: 49mu8000
    3000-3500 arası bütçe: 49mu7400
    2500-3000 arası bütçe: 50mu7000
    Eksiğim varsa Samsung üstadları düzeltir zaten. Sayfalarca yorumun özeti. Ha bütçeniz fazlaysa 65mu9000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:17:8 >
    |
    |
    RNNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8329 Mesaj

bizde muamele adamına göre geçmiş mesajlarında yazdıklarını çabuk unuttun cevabı ona göre alıncada siz öyle siz böyle falan filan hikayeye başlıyorsunuz..ben kimseden akıllı olduğumu iddaa etmedim ama senin bu konuda bi sıkıntın var ki hemen o psikolojiye girmişsin hayattada sizin gibiler çok kendi pasifliklerini örtmek için herşeye alınır boş boş konuşur şu anda senin yaptığın tam olarak bu şimdi devam edebilirsin..
    |
    |

Cevabını aldım derken mesajında bir cevap var mıydı? Hiçbir şeyi örtmüyorum ben 2 tane göze, hatta 1 tane göze sahip herhangi bir insan oled ile VA paneli yan yana görünce aradaki uçurumu görür zaten.

Akıllıseveri de iyi niyetli yazdın dimi o zaman? Boş boş kelime oyunu yapma hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:20:34 >
    |
    |

işin aslını merak eden arkadaşlar olursa oledler hala sdr ve hdr parlaklığı ve kontrast olarak led modellerin gerisindedir..paneli üreten firma logo yapışma sorununa garanti vermez..tüm renklerde mavi tonlamalar vardır isteyen mağazada isteyen youtube da onlarca karşılaştırmadan bakıp görebilir..ama kullanıcılarına sorarsanız size sorunsuz dünyanın en iyi tv si olduğunu söylerler..
    |
    |

Tabi çünkü kullanıcıların hepsi gizli bir örgüt olmuş hep bir ağızdan oledi korumaya ant içmişlerdir. Antalya Mediamarkt'a gidin bakalım Logo yanığından Sony a1e değiştirdiler. Değişiyor mu değişmiyor mu görürsünüz.

İşin aslını merak edenler yan yana koyup aradaki dağlar kadar farkı görebilirler. Hani burada sürekli va panelin siyahı diye bağırıyorlar ya? Oledde gerçek siyahı görebilirsiniz. Arkadaş kötü yanlarını söylemiş ama konu oled olunca siyahlardan bahsetmemiş. Hatta yandan bakarsanız zaten VA panelin Oledin yanında ne kadar gereksiz olduğunu daha net görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:24:23 >
    |
    |

sen kendin oyunsun ama burası çocuk parkı değil..git xe9305 modeli ile oledi yanyana koy mağazada bakalım neyi göreceksin hergün sizin gibi çok bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen insanlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz neden peki? bu engin bilgilerinizi neden başka konularda insanları bilgilendirerek tavsiye vererek kullanmıyorsunuz?
    |
    |

lg müşteri temsilcileri kendi firmalarına düşman olduğu için biz logo yapışmasına garanti vermiyoruz diyorlar evet çok haklısınız
    |
    |

Ya kardeşim sen kimsin otorite falan mısın TV konusunda? XE9305'i koymadım ama efsanevi Mu9000'i koydum. Aradaki farkı göremiyorsan kusura bakma sıkıntı sende. Kimse bir şey bilmiyor bi dallasla sen biliyorsun zaten. Samsung falan boşa çırpınıyor oled kalitesinde TV çıkarmak için. Siz ikinizi Samsung Ar-ge'ye alsalar aslında her şey çözülür. VA panel ile OLED'in görüntü kalitesinin karşılaştırıldığı tek TV forumu burasıdır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:29:43 >
    |
    |

Ya logo yanığı diye tekrarlayıp durmanın anlamı yok. Gir bakalım B7 konusuna kaç kişide olmuş?
    |
    |

kim olduğumdan önce ben senin kardeşin falan değilim sabahtan beri boş boş konuşuyorsun..mu9000 ile oled aynı fiyatamı satılıyor bi segmentin üst modelini diğer segmentin orta üst modeliyle karşılaştırıp hikaye anlatıyorsun kaldı ki mu9000 bile kontrast ve sdr parlaklığı olarak oled modeller daha iyi iki tv yi yanyana koyup uydu yayınında oled çok daha iyi diyorsan bi doktora görün derim..artı bizi belki bi yerlere alırlar da senin bu kafayla işin zor..
    |
    |

Tabi ki kardeşim değilsin pardon, Allah korusun. Mağazalarda tvleri uydu yayını ile mi tanıtıyorlar Allah aşkına? Saçma sapan konuşmayın yüksek kalite demolarla karşılaştırdım. Sen bunda göremiyorsan farkı doktora da gitsen fayda etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:35:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Zerathu

Ya logo yanığı diye tekrarlayıp durmanın anlamı yok. Gir bakalım B7 konusuna kaç kişide olmuş?

3 5 sayfa once samsung qledin resimlerini paylastim yeni aldigim oled yaninda oyuncak gibi kaliyor neyin tartışması bu hala :)

bana hikaye anlatma kaç kişide olup olmadığı beni ilgilendirmez daha bu forumdakiler oledleri alalı 1 yıl bile olmadı aç o çok kaale aldığın yabancı forumları oku bakalım kaç kişide olmuş birde otur düşünki eğer bu bir sorun değilse firma kendi ürettiği tv ye neden garanti vermiyor bu konuda..millet tv kullanırken acaba açık unuturmuyum acaba şu kanalı fazla izlesem bi sıkıntı olurmu diye düşünürek kullanıyor sen hala gelmişsin lolololo...
    |
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.