Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: donsuzfare , ex-kuzey , O.o.spawn.o.O Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.705
Cevap
1.322
Favori
4.668.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi çünkü kullanıcıların hepsi gizli bir örgüt olmuş hep bir ağızdan oledi korumaya ant içmişlerdir. Antalya Mediamarkt'a gidin bakalım Logo yanığından Sony a1e değiştirdiler. Değişiyor mu değişmiyor mu görürsünüz.

İşin aslını merak edenler yan yana koyup aradaki dağlar kadar farkı görebilirler. Hani burada sürekli va panelin siyahı diye bağırıyorlar ya? Oledde gerçek siyahı görebilirsiniz. Arkadaş kötü yanlarını söylemiş ama konu oled olunca siyahlardan bahsetmemiş. Hatta yandan bakarsanız zaten VA panelin Oledin yanında ne kadar gereksiz olduğunu daha net görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:24:23 >
  • Zerathu Z kullanıcısına yanıt
    sen kendin oyunsun ama burası çocuk parkı değil..git xe9305 modeli ile oledi yanyana koy mağazada bakalım neyi göreceksin hergün sizin gibi çok bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen insanlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz neden peki? bu engin bilgilerinizi neden başka konularda insanları bilgilendirerek tavsiye vererek kullanmıyorsunuz?
    lg müşteri temsilcileri kendi firmalarına düşman olduğu için biz logo yapışmasına garanti vermiyoruz diyorlar evet çok haklısınız
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim sen kimsin otorite falan mısın TV konusunda? XE9305'i koymadım ama efsanevi Mu9000'i koydum. Aradaki farkı göremiyorsan kusura bakma sıkıntı sende. Kimse bir şey bilmiyor bi dallasla sen biliyorsun zaten. Samsung falan boşa çırpınıyor oled kalitesinde TV çıkarmak için. Siz ikinizi Samsung Ar-ge'ye alsalar aslında her şey çözülür. VA panel ile OLED'in görüntü kalitesinin karşılaştırıldığı tek TV forumu burasıdır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:29:43 >
    Ya logo yanığı diye tekrarlayıp durmanın anlamı yok. Gir bakalım B7 konusuna kaç kişide olmuş?
    kim olduğumdan önce ben senin kardeşin falan değilim sabahtan beri boş boş konuşuyorsun..mu9000 ile oled aynı fiyatamı satılıyor bi segmentin üst modelini diğer segmentin orta üst modeliyle karşılaştırıp hikaye anlatıyorsun kaldı ki mu9000 bile kontrast ve sdr parlaklığı olarak oled modeller daha iyi iki tv yi yanyana koyup uydu yayınında oled çok daha iyi diyorsan bi doktora görün derim..artı bizi belki bi yerlere alırlar da senin bu kafayla işin zor..
    Tabi ki kardeşim değilsin pardon, Allah korusun. Mağazalarda tvleri uydu yayını ile mi tanıtıyorlar Allah aşkına? Saçma sapan konuşmayın yüksek kalite demolarla karşılaştırdım. Sen bunda göremiyorsan farkı doktora da gitsen fayda etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathu

Ya logo yanığı diye tekrarlayıp durmanın anlamı yok. Gir bakalım B7 konusuna kaç kişide olmuş?

3 5 sayfa once samsung qledin resimlerini paylastim yeni aldigim oled yaninda oyuncak gibi kaliyor neyin tartışması bu hala :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bana hikaye anlatma kaç kişide olup olmadığı beni ilgilendirmez daha bu forumdakiler oledleri alalı 1 yıl bile olmadı aç o çok kaale aldığın yabancı forumları oku bakalım kaç kişide olmuş birde otur düşünki eğer bu bir sorun değilse firma kendi ürettiği tv ye neden garanti vermiyor bu konuda..millet tv kullanırken acaba açık unuturmuyum acaba şu kanalı fazla izlesem bi sıkıntı olurmu diye düşünürek kullanıyor sen hala gelmişsin lolololo...
    tamam git birde o videolarla xe9305 modeliyle b7 karşılaştır hatta bizede fotolarını gönder herkes görsün ama öncesinde çalışanlardan rica edip ayarlarını bozdurma
    Burada alan yüzlerce kişide olmamış ama bu seni ilgilendirmiyor öyle mi? Böyle bir saçmalık olabilir mi ya.Senin anlatımına bakınca 2 kişiden 1'inde oluyor gibi ama, yanık olayı çok ufak bir risk. Sen hikaye anlatma artık yanıkta yanık takılmışsın.
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    Valla sende Qled ile kendi mi avutuyorsun hala anlamadım. Oled qled yanında oyuncak kalsa qled satışta patlama yapardı zaten, bak bakalım öyle mi olmuş?
    Ne kendimi avutmasi arkadasim ben resimlerini koydum hepsini test edip aldim zaten oyle bol keseden sallamasyon degil.ikisi ayni fiyatti zaten durustce yorum yapip resim.paylastim. bence sen kendini avutuyorsun

Vallahi hiç uğraşamayacağım, merak eden giden bakar. Elim boş olursa Antalya'ya gittiğimde atarım.

Yani dünyada o kadar aptal insan var ki görüntü, kalitesi sorunsuzluğu çok daha iyi olan ve oledin yarı fiyatına satılan VA yerine Oledi tercih ediyor. Tabi onların tavsiye alabileceği bizimki gibi ulu bir tv tavsiye konusu yok.
    Ben niye kendimi avutayım ben zaten TV'yi yeni aldım. Vallahi seninle tartışmaya uzatamayacağım. Al 2-3 tane karşılaştırma atıyorum hadi daha uzatma Qled'in Oled'den tek üstün olduğu kısım parlaklık başka da bir şey yok.
    https://www.whathifi.com/advice/oled-vs-qled-which-best-tv-technology
    https://www.digitaltrends.com/home-theater/qled-vs-oled-tv/
    https://www.techradar.com/news/oled-vs-qled

True Qled'ler 2019'da gelcek diyor adamlar sen burda Oled oyuncak tukaka yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathu

Ben niye kendimi avutayım ben zaten TV'yi yeni aldım. Vallahi seninle tartışmaya uzatamayacağım. Al 2-3 tane karşılaştırma atıyorum hadi daha uzatma Qled'in Oled'den tek üstün olduğu kısım parlaklık başka da bir şey yok.
    https://www.whathifi.com/advice/oled-vs-qled-which-best-tv-technology
    https://www.digitaltrends.com/home-theater/qled-vs-oled-tv/
    https://www.techradar.com/news/oled-vs-qled

True Qled'ler 2019'da gelcek diyor adamlar sen burda Oled oyuncak tukaka yapıyorsun.

Sen anca netten atarsin ben kendim yaptim arastirmayi gozumle aleti de aldim evden attim resmini. Bak resimlere daha iyisini kendin cek gonder gorelim? Google silahsorlugu yaparsak video cok :)

Tamam senin araştırmaların bu saygın sitelerin hepsinden daha geçerli. Video çoksa Qled'in overall performansının daha iyi olduğu bir tane atta bizde izleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:50:2 >
    Bekleme yapma devam et :)

Yani böyle saçma sapan cevap vereceksen niye en başta yazıyorsun ki? Yan açılardan siyah performansını atsaydın sen TV'nin öyle renkli sahneleri değil.. Mağaza ışığında siyah görüntü testi yapılmaz bu arada haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 4 Mart 2018; 20:53:37 >
  • Herkese iyi akşamlar.Konuyu uzun zamandır takip ediyorum.Bütçem doğrultusunda mu7000 serisinden bir tv alacağım kısmetse.Fakat net bir bilgiye ulaşamadım.İsteğim 55inch va panel olması fakat 7000 ve 7400 ürünlerinde va panellerin hangisi olduğunu bilmiyorum (ekran boyutu olarak değişiyor sanırım). Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.