Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Astforum Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil1 Android
59.199
Cevap
895
Favori
2.848.283
Tıklama
Giriş
    854 Mesaj

Yandan izleme kaybi ile ilgili mesajinizi gordugum icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BeyazBüyü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Emekli Admin
    13072 Mesaj

Şu mesajı bir de ben görebilsem, net cevap vereceğim. :)

|
    |
    frozensoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Flash dolu sitelerde kasım kasım kasılıyor mu7000
    |
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yarbay
    4316 Mesaj

Doğru söylüyorsunuz. Oled sadece bizim forumda görüntü kalitesi en iyi panel olarak algılanıyor. Milletin elinde var ya ondan. Yoksa yabancı forumlarda hep gömüyorlar oledi.

Acaba çok satmasının sebebi piyasada en iyi görüntüyü veren panel olmasından olabilir mi?

Microled küçük panellere gelene kadar ve fiyatı düşene kadar bu konuda maalesef oled seviyesinde panel tavsiyesi yapılmayacak. Malum konu Samsung Tavsiyesi arayanlar Okumadan Geçmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 3 Mart 2018; 16:37:31 >
    |
    |
    frozensoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3463 Mesaj
    Arkadaşlar bizim ufaklık Tv'ye demir oyuncak atmış, görüntünün sadece üst tarafı var alt taraf karanlık. Kırılmış yani.
    43" Full HD LG Smart TV. 5-6 senedir kullanıyorum. Artık üretimi yokmuş. Parça yok servisinde. Dışarıda yaptırabilir miyim? Masrafı ne olur. Ve yine bu ayarda Max 2 bin liraya kadar TV tavsiyesi de alabilirim şayet yaptırılmaz deniyorsa. A101'de 55" Hi-Level 4K, Dahili Uydu Alıcılı TV 1999 TL, sizce LG'nin verdiği tadı verir mi?

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Yarbay
    6780 Mesaj

Hocam firmalar 10 yıl parça desteği sağlamak zorun eğer parça desteği yoksa muadili ile değiştirmek zorunda. Kanun böyle diyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2848 Mesaj

Hibci firma 10yil parca garantisi vermez

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanayi bakanlığının böyle bi kanunu mevcut(google die bişey var arama zahmetine katlansan görcen)
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2011/04/20110424-7-1.xls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 3 Mart 2018; 18:11:6 >
    |
    |
    baris007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dvrm155

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: KryCftc

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: KryCftc

Rnnn ile ayarları yapıp denedim ama sonuç istediğim gibi değil. Şu an il dışındayım. Tekrar bakma durumum yok ama otomatik ayarda olan bir seçenek aktif değil. Yani beklentiler ve gerçekler 😂

Sen yinede emin ol

O eko çözümdeki gün ışığı algılama açıksa panel bunu adı üstünde elektrik sarfiyatını en aza indirgemek için görüntü ayarlarını ortama göre otomatik kısıyor açıyor,
    Örneğin gece ışıklar kapalıyken panel bu ortamda ışığı sonuna kadar kısıyor..

Eko moduna her ortamda karşıyım dallas. O yüzden eko açık değil eminim.

Ben bu paneli asla aklama peşinde değilim
    Ancak bu paneli alıp bu konu altında çok çok beğendiğini tam bir fp ürünü olduğunu söyleyen onlarca konudaşımız oldu.
    Hatta bizzat bende hem kendi fiziksel gözlemlerim hemde bu geri dönüşlerle
    VA panelli bu 50mu7000in tam bir FP ürünü olduğunu söyledim.
    Şimdi bu açıdan
    Hadi o matlık olayını (ben hala ayarlardan diyorum) bir kenara bırakırsak
    Peki bu panelin
    Siyah peformansı
    Işık sızması
    Bulutlanma
    Web performansı
    İşltim sistemi (tizen)
    konularında, genel panel performansını nasıl buldun?
    Bu konularda bir sorunla karşılaştınmı?

Daha kaç kişinin canını yakacan acaba ? hiç vicdanda yok sende, çıkarların için milletin binlerce lirasını çöp ettin. Video da Va ve İps panel farkı ortada ama sen ona bile montaj diyecek seviyedesin.

Hop bakalım orda dur! Eleştiri'ye tamam da iftira haddini aşmak olur Yıllarca insanlar dallas'ın sayesine tv konusunda fikir aldı, verdi, yeri geldi itiraz etti ama dallas burada hep insanlara yardımcı oldu. Seni ne ilgilendirir dersen sayesinde tv aldım geçen yıl ve çok memnunum buda beni avukatı yapar. Terbiyesizlik yapma.

|
    |

• Yarbay
    4621 Mesaj
    Arkadaşlar dayanamadım bende 2 foto koyayım dedim : ) Philips 49pus6581 , Youtube.

• Yüzbaşı
    785 Mesaj

LG firmasının kendi videosu ne kadar tarafsız ve objektif olabilir açıkçası soru işareti????

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam seni tarafsız sanırdım ama sen bayağı bayağı taraflıymışsın neden böyle?
    Bu konu samsung konusu mu ben anlamadım
    Koskoca LG gerçek olmayan birşeyi sallayabilir mi buna inanıyor musunuz?İhtiyacı var mı buna?LG yi geçtim herhangi bir türk firması arçelik veya vestel.Böyle birşey olabilir mi?Bunun çok ciddi yaptırımları var.Ayrıca kendi adını niye böyle yalan haberle lekelesin?Yalan haberin yaptırımını bilmiyor musunuz boşluğunuza mı geldi anlamadım
    VA panelli hemen hemen bütün tv lerde bu sorun var zaten.Panelin kendisinin sorunu bu
    |
    |
    cagatay_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O arkadaş da kaptırmış kendini ne desen boş,kendi tvsini yeryüzünün en değerli televizyonu görüyo.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    s_g_m_s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj

Koreliler bu konularda sabıkalı buna Samsung da dahil patent davaları da dahil olmak üzere çok ceza ödediler, ayrıca videoda gösterildiği kadar TV im de öyle bir kayıp göremiyorum ben, yani video daki kadar bir kayıp yok, şimdi nasıl oluyor bu? Ben kendi evimdeki TV im de videodaki gibi açılardan bakmama rağmen o kadar kayıp göremiyorum, gözüme mi inanayım videoya mı inanayım. LG tabiki kendi artılarını öne çıkartacak ama bunu biraz abartmış bana göre kimse va panelde açısal kayıp olmuyor demiyor ki zaten ama video bana abartı geldi.

|
    |
    s_g_m_s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bakın güzel kardeşlerim.Evinizin oturumu VA panel için müsait olmayabilir.Va paneli alacaksanız dikkat etmeniz gereken özellikler var.

Bakın birkaç site vereceğim MU8000 i öven sürekli tavsiye eden arkadaşların gözünden kaçmış-öyle söylüyorum zira kötü düşünmek istemiyorum kimse hakkında-
    Bu cihazların görüş mesafesi kötüdür.Kötüyü geç berbattır.Oturum alanınız buna uygun değilse almayın bu cizahları hem de bu kadar para vermiş olmazsınız.

Artılar eksiler bölümünde inceleme sitelerinin ortak fikrini yazayım

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu8000

eksiler : 1)Image degrades at an angle 2)Mediocre color gamut

http://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-mu8000

eksiler : 1)Poor viewing angles 2)Some backlight clouding 3)Colours not as striking as Quantum Dot sets

https://www.whathifi.com/samsung/ue55mu8000/review

eksiler : 1)Restricted viewing angles 2)Lacks dynamism in its sound

hepsindeki ortak kanı nedir?Berbat görüş açısı.Kimseye ingilizce çevirisini yazmadım lütfen google translate e yazın siz görün.

MU9000'de de böyle mi?Evet böyle.görüş açısı hepsinde sıkıntılı panelin kendisi böyle arkadaşlar.Samsung da bu sorun var bu kadar net.

Peki bu cihazlar çöp mü?Asla!Ancak bu tv ye karşıdan bakmak zorundasınız bu olmazsa olmaz.Ortamınız bu şekildeyse alın güzeldir bunlar.
    Ama ben 2018 yılında bir tv ye onca para verip 30 dereceden fazla bir açıyla bakamayacaksam....

Fanatikliğin kimseye yararı yok arkadaşlar.
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    9109 Mesaj

hocam fotoğrafları güzel çekmişsiniz ...
    |
    |
    Periah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.