Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
53.285
Cevap
822
Favori
2.572.207
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 17 saat 1 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    Philips 50pus6703 geliyor. Doğrudan arkadan aydınlatmalı VA panelmiş ne diyorsunuz ?

50 hz ama🤔

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Periah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4 Not

Hocam 6000 serileri ucuz oluyor Philips'de. Yani 50 hz olsa bile felaket bir fiyat seviyesinde olmayacaktır.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu çağda 100hz ve gerçek 10bit almamak büyük kayıp,ne izlediğin maç,film zevk verir nede ps4 oynarken zevk alırsın. Günü kurtarır 50hz 8bit tv. (Deneyimle sabittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Şubat 2018; 15:3:40 >
    |
    |
    4 Not

Hocam 8 bit + frc = 10 bit hakkında düşünceniz nedir ?
    |
    |

3500-3600 tl civarı belirttiğiniz gibi 100 hz ve 10 bit 4k tv var mıdır üstad?
    |
    |

Yok çünkü 55inch ve üstü modellerde var şuan,(bunlarda 4500₺ üstü)yeni çıkacak modelleri beklemeli.

|
    |
    by_efendy34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj

Üstad forumda gezinirken gördüm Lg 49sj800 gerçek 100 hz imiş, 3650 tl hepsiburada da. Bu tv hakkında bilginiz var mıdır ?
    |
    |

Hocam philips 7502 gerçek 10 bit ve gerçek 100 hz'dir.
    |
    |

Üstad cevapların için teşekkür ederim yalnız digiturkplay duygulaması Philips lerde yokmuş, Digiturkplay in sitesindeki uyumlu tv markaları kısmında Philips yok. O yüzden Samsung ya da Lg almayı düşünüyorum. Önceliğim maçlardaki performansının iyi olması.
    |
    |

Hocam sizinle benzer durumdayız. Benim kafam oldukça karışık ne alacağım konusunda o nedenle daha fazla yorum yapıp kafanızı karıştırmak istemiyorum : ) Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek.
    |
    |
    Arkadaşlar maalesef belli bir bütçenin altında TV almaya kalktığınızda bir şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kalıyorsunuz, bu sene bu limit 5000 TL idi, bakalım 2018 de ne olacak. Ben olsam bütçemi arttirmadan TV almam, alırsanız memnuniyetsizlik çok yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ips panel takıntın yoksa Lg49sj800v tercih edebilirsin. Va panel seviyorsan Samsung 55Mu8000 veya bütçen doğrultusunda 55Mu9000 de tercih edilebilir. Ips panel ve va arasında ki farkları biliyorsundur hocam. Bu panellerden memnun kalabilirsin. Lg de webos un kullanım kolayliğı mevcut akıllı kumanda sayesinde seri işlem yaparsınız. Samsung ise tizen kullanmakta ve biraz vakit kaybedebilirsiniz smart kismında. Dediğim gibi hepsi canavar ürünler. İyi forumlar dilerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz1903

Ips panel takıntın yoksa Lg49sj800v tercih edebilirsin. Va panel seviyorsan Samsung 55Mu8000 veya bütçen doğrultusunda 55Mu9000 de tercih edilebilir. Ips panel ve va arasında ki farkları biliyorsundur hocam. Bu panellerden memnun kalabilirsin. Lg de webos un kullanım kolayliğı mevcut akıllı kumanda sayesinde seri işlem yaparsınız. Samsung ise tizen kullanmakta ve biraz vakit kaybedebilirsiniz smart kismında. Dediğim gibi hepsi canavar ürünler. İyi forumlar dilerim :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz1903

dostum webos daha mı iyi hızlı mı yani takılma felan olmuyor mu
    akıllı kumanda samsungdakinden farklı mı

• Yüzbaşı
    812 Mesaj

İps panel tecrübem olmadı hiç. Kayınçomda 43 inc lg var gündüz tv mi seyrediyoruz pencereyi mi seyrediyoruz anlaşılmıyor direkt yansıyor perdeler. Akşam ise çok güzel izleniyor. Bilmiyorum bu ips panelden mi kaynaklıdır.
    |
    |
    Lurtz1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: by_efendy34

İps panel tecrübem olmadı hiç. Kayınçomda 43 inc lg var gündüz tv mi seyrediyoruz pencereyi mi seyrediyoruz anlaşılmıyor direkt yansıyor perdeler. Akşam ise çok güzel izleniyor. Bilmiyorum bu ips panelden mi kaynaklıdır.
    quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Gündüz vakti(şuan) güneş alan salon ips panel (mu7400)öyle abartıldığı gibi perde seyretmiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Şubat 2018; 16:22:51 >

• Yüzbaşı
    420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Yuzde10 hediye ceki 3 kati alisverislerde ve webten 1 ay icinde kullaniliyor bir ise yaramaz
    quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Yuzde10 hediye ceki 3 kati alisverislerde ve webten 1 ay icinde kullaniliyor bir ise yaramaz

Neden işe yaramasın ? Mesala ben uzun zamandır istediğim dslr fotograf makinesi alacağım, benden duyup aynı tv yi alan başka bir arkadaşım hazır tv almışken ps de olsun diye ps4 pro alacak. Ben illaki alacak birşey bulurum yeterki çek olsun :)
    |
    |

Kayınço nun tv ile oturduğumuz yerin mesafesi 4-5 mt civarı ve pencere/perde net bir şekilde görüntünün önüne geçiyor. Bilmiyorum belki de izleme mesafesinden kaynaklı öyle görüyoruzdur.
    Mu7400 de digiturkplay var mı üstad ? Maç performansı nasıl sizce ?
    |
    |

Digitürkplay var kullanıyorum,maç performansı harika olmasada idare ediyor beni.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nick-TR

quote:

Orijinalden alıntı: 10Messi10

beyler bişey soracam

bu netflix olayı nedir? samsung almayı düşünüyoz eğer alırsak bunun için ayrı para mı ödeyecez?

ayrı bir film,dizi vb.şeyler içeren uygulama
    samsungla alakası yok
    4 kişiye kadar ortak alabilirsiniz
    aldıktan sonra tv içindeki uygulamaya şifre vs girip 1 yıllık aboneliğinizi kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Nick-TR

quote:

Orijinalden alıntı: 10Messi10

beyler bişey soracam

bu netflix olayı nedir? samsung almayı düşünüyoz eğer alırsak bunun için ayrı para mı ödeyecez?

ayrı bir film,dizi vb.şeyler içeren uygulama
    samsungla alakası yok
    4 kişiye kadar ortak alabilirsiniz
    aldıktan sonra tv içindeki uygulamaya şifre vs girip 1 yıllık aboneliğinizi kullanabilirsiniz

teşekkürler yani bunu kullanmak zorunda değiliz ozaman doğrumudur. almak istediğim tv'de özelliklerde bu yazıyor da ondan
    |
    |

Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.