Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kimden bahsettiğinizi anlamadım hocam ama 2018 modellerde aynı olur giriş seviye modeller pls orta ve orta üst modeller va panel olur
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Visam lord arkadaş konuya açıklık getirirse iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    MU9000 VA panel kullanıyor.

Konuda büyük bir bilgi kirliliği var, birlikte bir notkaya geliyoruz, sonra biri gelip ''samsung 9000serisinde pls panele geçmezdi. '' yazıp yanlış bilgi ile yine forumu karışıtırıyor ve konu başa sarıyor...
  • beyler bişey soracam

bu netflix olayı nedir? samsung almayı düşünüyoz eğer alırsak bunun için ayrı para mı ödeyecez?
  • Tv lerin teknik dahileri birseyler yazabilirmi.Sahibinden sayfasinda 55 65ks9500 60ks8000 satiliyor.almaya degermi 2017 modellerden dahami iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 28 Şubat 2018; 14:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10Messi10

beyler bişey soracam

bu netflix olayı nedir? samsung almayı düşünüyoz eğer alırsak bunun için ayrı para mı ödeyecez?

ayrı bir film,dizi vb.şeyler içeren uygulama
    samsungla alakası yok
    4 kişiye kadar ortak alabilirsiniz
    aldıktan sonra tv içindeki uygulamaya şifre vs girip 1 yıllık aboneliğinizi kullanabilirsiniz
  • Philips 50pus6703 geliyor. Doğrudan arkadan aydınlatmalı VA panelmiş ne diyorsunuz ?
  • Periah kullanıcısına yanıt
    50 hz ama🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hocam 6000 serileri ucuz oluyor Philips'de. Yani 50 hz olsa bile felaket bir fiyat seviyesinde olmayacaktır.
    Bu çağda 100hz ve gerçek 10bit almamak büyük kayıp,ne izlediğin maç,film zevk verir nede ps4 oynarken zevk alırsın. Günü kurtarır 50hz 8bit tv. (Deneyimle sabittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 28 Şubat 2018; 15:3:40 >
    Hocam 8 bit + frc = 10 bit hakkında düşünceniz nedir ?
    3500-3600 tl civarı belirttiğiniz gibi 100 hz ve 10 bit 4k tv var mıdır üstad?
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Yok çünkü 55inch ve üstü modellerde var şuan,(bunlarda 4500₺ üstü)yeni çıkacak modelleri beklemeli.

Üstad forumda gezinirken gördüm Lg 49sj800 gerçek 100 hz imiş, 3650 tl hepsiburada da. Bu tv hakkında bilginiz var mıdır ?
    Hocam philips 7502 gerçek 10 bit ve gerçek 100 hz'dir.
    Üstad cevapların için teşekkür ederim yalnız digiturkplay duygulaması Philips lerde yokmuş, Digiturkplay in sitesindeki uyumlu tv markaları kısmında Philips yok. O yüzden Samsung ya da Lg almayı düşünüyorum. Önceliğim maçlardaki performansının iyi olması.
    Hocam sizinle benzer durumdayız. Benim kafam oldukça karışık ne alacağım konusunda o nedenle daha fazla yorum yapıp kafanızı karıştırmak istemiyorum : ) Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek.
  • Arkadaşlar maalesef belli bir bütçenin altında TV almaya kalktığınızda bir şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kalıyorsunuz, bu sene bu limit 5000 TL idi, bakalım 2018 de ne olacak. Ben olsam bütçemi arttirmadan TV almam, alırsanız memnuniyetsizlik çok yüksek.

Ips panel takıntın yoksa Lg49sj800v tercih edebilirsin. Va panel seviyorsan Samsung 55Mu8000 veya bütçen doğrultusunda 55Mu9000 de tercih edilebilir. Ips panel ve va arasında ki farkları biliyorsundur hocam. Bu panellerden memnun kalabilirsin. Lg de webos un kullanım kolayliğı mevcut akıllı kumanda sayesinde seri işlem yaparsınız. Samsung ise tizen kullanmakta ve biraz vakit kaybedebilirsiniz smart kismında. Dediğim gibi hepsi canavar ürünler. İyi forumlar dilerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz1903

Ips panel takıntın yoksa Lg49sj800v tercih edebilirsin. Va panel seviyorsan Samsung 55Mu8000 veya bütçen doğrultusunda 55Mu9000 de tercih edilebilir. Ips panel ve va arasında ki farkları biliyorsundur hocam. Bu panellerden memnun kalabilirsin. Lg de webos un kullanım kolayliğı mevcut akıllı kumanda sayesinde seri işlem yaparsınız. Samsung ise tizen kullanmakta ve biraz vakit kaybedebilirsiniz smart kismında. Dediğim gibi hepsi canavar ürünler. İyi forumlar dilerim :)

dostum webos daha mı iyi hızlı mı yani takılma felan olmuyor mu
    akıllı kumanda samsungdakinden farklı mı
  • 
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.