Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman bütçe ebat kriterine göre, geriye tekbir seçenek kalıyor.
    Samsung 55ju6470 N11'de 3479 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    En uzak mesafeye gore 48 inç alın diyecegim ama 1 metreden de izleyen varsa gozu yorar. Bizde 48inclik var, 3.5 metreden guzel ama annem 2 metre yakınında oturunca ''gözüm yoruluyor'' diyor.
    Biz de kavisli 48j6370 var, 2200e aldık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Gördüğüm en iyi görüntü performansına sahip olan bir tv.
    Full hd tv. arayanların hala bulunabiliyorken almaları gereken bir tv . Tavsiye ederim...
    Sony KDL50W805C Gittigidiyor 2519 tl.

• vatan2009 V kullanıcısına yanıt
    Kriterleriniz için ayırdığınız bütçe çok çok düşük bu yüzdende seçim şansınızda azalıyor,
    Bütçenize en uygun tv. Vestel 48fa8200

• 42-43 inç alacağız, gözüme LG 42LF650V modeli kestirdim. Önerebileceğiniz başka televizyon modelleri var mı? Vatan, Bimeks ya da Teknosa'dan alacağım. Bütçe maksimum 2500 TL.
    EDIT: 42 inç 1 metre mesafeden gözü yorar mı? Yorarsa daha alt boyutlu televizyonlara bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 20 Aralık 2015; 15:50:03 >
    Full hd yeter, anne baba izleyecek ( o zaman 50hz de yeterli), 42-43 inc demissiniz. O zaman 2500e kadar cikmaniza gerek yok bence. 1500-1800 bile yetebilir. Lgler hakkinda pek bir bilgim yok, ama ips olduklari icin karanlik mekanlarda tam siyah vermez (ama bu da onemli degil, anne babaniz kullanacaksa).
    Lg 43lf6407 gibi 4klı (3k diyelim) modeller bile 1800 lira idi.
    Samsung 40j5570 (50hz), 40j6270 (100hz), 40j6370 (100hz) bunları 1500-1600 civarı bulabilirsiniz ( simdi olmasa bile arasira kampanyalar oluyor)

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sizden bir tavsiye istiyorum. 3000 TL limitim var. Full HD yada 4k si olan 4k olsa daha iyi olur, 3D si olsada olur olmasa da. Çok aramam. Curved e gerek yok. Düz flat olsun. Titreme ve bulutlanma olmayan tv önerebilir misiniz. LG 49uf8507 düşündüm ama kullanan arkadaşlar titreme çok fazla var dediler soğudum.

• zahara12 Z kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG 48JU6410 Mediamarkt

• Forumda bu tv kullanan arkadaşlar var mı acaba. Onlardan bilgi alsaydık.

• Arkadaşlar Vestel 48AU9300 TV bilen duyan hakkında bilgi sahibi olan kimse var mı? Alınabilir mı?
    Bilgi sahibi arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi lütfen...

• Merhaba, uzun süredir forumları takip ediyorum. 55 inç bir tv alacağım. Anladığım kadarı ile led tvlerde ideal televizyon samsung 55ju7000 fakat bütçem şuan için bunu almaya yeterli değil. Vestel 55ua9300 modelini almayı düşünüyorum. Özellikleri bakımından beni tatmin etti. Fakat tek kötü yanı 50hz olması tv alırken bu nekadar önemli beni çok etkile mi. Vestel 55ua9300 tavsiye edermisiniz. Fiyatıda uygun ama çok kararsızım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bende bu tv yi merak ediyorum yerli malı yurdun malı :) lg 49uf8507 ile bunun arasındayım 2750 tl ye gg da satılıyor. Vestel ise 2150 tl ye bulunabiliyor.Arada ki fark değer mi acaba yoksa gerek yok mu?
  • Maxjulot M kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günü Samsung 40JU6470 siparişi verdim. Dün de sırf meraktan 2 Teknosa ve 1 Bimeks dolaştım. Gördüm ki hz ile hız arasında ilgi alaka yok. Örneğin 3 tane 50 hz tvnin akıcılık bakımından aralarında epey fark var. Size tavsiyem mağazada tvleri kesinlikle canlı canlı görün. Akıcılığa, renklere, kontrasta artık neye önem veriyorsanız ona göre değerlendirin. Çünkü internet üzerinden araştırmak bir yere kadar tatmin etse de mağazada ürünü canlı canlı görmenin yerini tutmuyor.

• Tv alacak olan arkadaşlar kesinlikle aklınds olan modelleri mağazalara gidip izlesinler ona göre kıyaslama ve kararını versinler. Burdaki tavsiyelere bakıp internet üzerinden hemen almasınlar derim. Gidip görün kıyaslayın ve kararınızı verin sonra pişman olmayın ;)

• Hocam sence uf7787 hakkinda ne düşünüyorsun kdl w805c mi uf 7787 mi . beklentilerim smarti iyi olsun görüntü akici olsun mac ve usbden surekli film izleyen birisiyim. @dallass

• malicinar kullanıcısına yanıt
    Full hd olsada tabiki SONY 805C

• 55" uhd tv bakıyorum. 4000 tl limitim var. Hangi marka ve model önerirsiniz ve neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Tv alacak olan arkadaşlar kesinlikle aklınds olan modelleri mağazalara gidip izlesinler ona göre kıyaslama ve kararını versinler. Burdaki tavsiyelere bakıp internet üzerinden hemen almasınlar derim. Gidip görün kıyaslayın ve kararınızı verin sonra pişman olmayın ;)

elektro marketlerdeki videolar.. özel yapım..

bunlara da inanmamak lazım..
  • 50'' bir tv'de Fhd yeterli midir, yoksa paraya kıyıp 4k mı alınmalı?
  • samsung 48 inc 6070 nasıl sizce kullanıcı yorumları alabilirmiyim ...Bugün teknosa da 2789 tl max 100 tl puanla 2689 a geliyor... internet wifi bağlantısı nasıldır kanal geçişleri v.s
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.