Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çaylak52 , FurkanCoban , darkmessenger_ Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (6 Mobil) - 16 Masaüstü7 Mobil1 iOS6 Android
5 sn
88.135
Cevap
1.337
Favori
4.693.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raymondturkey

Güle güle kullanın... Fotoğraflarda tertemiz, gayet güzel görüntüleri olan bir TV görüyorum... Birkaç ay evvel 55XE9005 satın almıştım, size tavsiyem sadece üye olduğunuz platformdaki HD görüntüler veya TRT 4K üzerinden değil, olanağınız varsa internetten 4K veya FullHD tabiat görüntüleri içeren videolar indirip bir de onlar üzerinden TV'nizi bir deneyimleyin bakalım... Benim gibi dakikalarca ekrana, o ekrandaki tertemiz, dupduru görüntülere kilitlenmeniz olası...
    Tekrar hayırlı olsun diyorum, güzel günlerde kullanın İnşallah...

Teşekkürler , darısı almak isteyip te alamayanların başına versin.41 yaşıma geldim ancak yeni alabildim
    65xe9005 modeline gücüm yetmedi , kısmet bakalım ileride olursa bunu odaya koyarım salona 85xe9005 alırım

Dediğiniz gibi tv de ki görüntüler 1080i (trt 4k hariç ) bu yüzden tv nin hakkını veremiyoruz.Ancak bluray veya 4k film izlediğimiz zaman neler olduğunu gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Deorvine

Merhabalar, dün sormuştum kendime 55mu8000 aldım sonunda. Aileme lazım bir tane de tv, yayın izleniyor sadece Dsmart ile genel kullanım amaçlı. Uzun süre gidecek, baş ağrıtmayacak kaliteli bir Tv alınsın istiyorum. Boyut 49inç, bütçe 3500-4000 civarı. Teknik detaylardan çok rahatsız olacaklarını sanmam. Halihazırda sony full hd bir tv kullanılıyordu uzun süredir. Marka tercihi o yüzden aynı fiyatta çok ezici üstünlük sağlamadıktan sonra Sony olacak. Tavsiyelere açığım, teşekkürler.

3600'e SONY KD-49XE7005 almaya karar verdik. Başka bir tavsiyesi olan var mıdır ?
  • Deorvine kullanıcısına yanıt
    Bu tv bir ay önce 2600 TL'ye satıldı bilginiz olsun.
  • 2017 Ekim ayında samsung mağazasından aldığım 49MU7400 tv alt köşelerde inceden ışık sızması tespit ettim.
    Servisi çağırıp garanti kapsamında nasıl yol izleniyor,değişim veya tamir mi yapılıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • martta tv almayı planlıyorum

sony xe9005 gözüme kestirdim

butceyi baya bir aşıyor olsada

100hz direct led va panel olmazsa olmazım

android felan isletim sistemi ilgilenmiyorum önceliğim değil

bu tv nin diger markalarda rakibi varmı

aradığım bu üç özelliği olan

ve sony nin bu modeli en uygun nereden alınır

tavsiye vereceklere simdiden tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Doğru tercih başkasına bakmanıza gerek yok...2017nin 1. si ...

• quote:

quote:

Merhabalar, dün sormuştum kendime 55mu8000 aldım sonunda. Aileme lazım bir tane de tv, yayın izleniyor sadece Dsmart ile genel kullanım amaçlı. Uzun süre gidecek, baş ağrıtmayacak kaliteli bir Tv alınsın istiyorum. Boyut 49inç, bütçe 3500-4000 civarı. Teknik detaylardan çok rahatsız olacaklarını sanmam. Halihazırda sony full hd bir tv kullanılıyordu uzun süredir. Marka tercihi o yüzden aynı fiyatta çok ezici üstünlük sağlamadıktan sonra Sony olacak. Tavsiyelere açığım, teşekkürler.

3600'e SONY KD-49XE7005 almaya karar verdik. Başka bir tavsiyesi olan var mıdır ?

Var, bir tık daha bütçe yükseltip
    Ya Sony 49xe8005 yada Samsung 49mu8000 alman senin için en doğru karar olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 8 Ocak 2018; 21:13:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Merhabalar.
    evlilik dolayısıyla tv alacacağım.
    tv teknolojisi ile ilgili güncel gelişmelerden uzak kaldım bu sebeple hangi model daha iyi hangi model pişmanlıktır bilemiyorum.
    sizlerden ricam 2500tl civarı bir tv önermeniz.
    tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz benim için önemli.
    izleyeceğim uzaklık 3-3,5m civarı.
    teşekkürler.

Limitini bi 300 tl daha artırıp şu modeli almanı tavsiye ederim
    Samsung 50MU7000 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı [4K] Ultra HD Smart LED TV

• Merhaba arkadaşlar,

Samsung 55mu8000 fiyat olarak min ne kadarı görmüştü ?

Vatandaki 4700 lira uygun mudur ? Bu saatten sonra yeni modelleri mi beklemeli ?

Türkiye deki cihazlarda kullanılan panel kalitesiz 50hz lik diye konuşuluyordu hatırladığım kadariyla,var mi bir gelişme biraz uzak kaldım konuya son sayfalarda çok fazla konuşulduğunu göremedim !?

• Hocam merhabalar,

En fazla 43" boyutunda 4K gerçek hdr ve gerçek 100hz Ps4 pro'da ve tv izlemekte kullanacağım model arıyorum.Fakat bulamadım.Ne almamı önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 55PUS6412 3300 tl ye aldım 200 ty de yakıt hediyesi verdiler.nasıl fiyat sizce? Philips ile ilgili çekincelerim var ama inşallah sorun yaşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terianri

Merhaba arkadaşlar,

Samsung 55mu8000 fiyat olarak min ne kadarı görmüştü ?

Vatandaki 4700 lira uygun mudur ? Bu saatten sonra yeni modelleri mi beklemeli ?

Türkiye deki cihazlarda kullanılan panel kalitesiz 50hz lik diye konuşuluyordu hatırladığım kadariyla,var mi bir gelişme biraz uzak kaldım konuya son sayfalarda çok fazla konuşulduğunu göremedim !?

black friday da 4500 gördü daha aşağısı olmadı, 55mu8000 de 100 hz ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Merhabalar.
    evlilik dolayısıyla tv alacacağım.
    tv teknolojisi ile ilgili güncel gelişmelerden uzak kaldım bu sebeple hangi model daha iyi hangi model pişmanlıktır bilemiyorum.
    sizlerden ricam 2500tl civarı bir tv önermeniz.
    tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz benim için önemli.
    izleyeceğim uzaklık 3-3,5m civarı.
    teşekkürler.

Limitini bi 300 tl daha artırıp şu modeli almanı tavsiye ederim
    Samsung 50MU7000 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı [4K] Ultra HD Smart LED TV

50" büyük gelecek odaya o sebeple 43 düşünüyorum
    43" ile 50" arasında bır karsılastırma yaptım fakat fark goremedım, gercekten fark yok mu tek fark ekran boyutu mu?
    ayrıca alternatıf model tavsıyenız olabılır mı ?

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var,satın aldığım samsung tv geldi henüz servis kurulum yapmadı,ürünün kutusunda yandaki 2 tane tutma kisminda bosluk var baktığımda tv çerçevesinde cizik olduğunu farkettim ve içi tozluydu baya,servis açıp tutanağı o sekilde teslim almasımı sağlıklı olur yoksa direk cayma hakkımı kullanıp iademi ediyim,sonra kıllık yapıp sen bizim ürüne zarar vermişsiniz derler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 9 Ocak 2018; 13:36:46 >
  • Dün akşam 49MU7400 tv'de ışık sızması tespit ettiğimi yazmıştım.
    Az önce samsung servisi geldi,tv deki ışık sızmasısını gösterdim ve tespit etti hemen.Ürünü alıp servise götürdüler ellerinde parçası olduğunu söyledi ve tamirinin yapılcağını söyledi 2-3 iş günü içersinde. Bakalım süreç nasıl ilerliyecek.
    3 aylık tv de böyle sorun çıkması can sıkıcı (elektronik ürün şans işi diyenler çıkar şimdi) bi ton para ver bozulsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacim var,satın aldığım samsung tv geldi henüz servis kurulum yapmadı,ürünün kutusunda yandaki 2 tane tutma kisminda bosluk var baktığımda tv çerçevesinde cizik olduğunu farkettim ve içi tozluydu baya,servis açıp tutanağı o sekilde teslim almasımı sağlıklı olur yoksa direk cayma hakkımı kullanıp iademi ediyim,sonra kıllık yapıp sen bizim ürüne zarar vermişsiniz derler mi ?

Hemen iade işlemi yapın

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Anlayamadığım servis gelmediyse ,siz açtınızmı ? Açmışsınız ki çerçeveyi görmüşsünüz,eğer açtıysanız hiçbir şekil de hak iddia edemezsiniz.Gelecek arkadaşların insafına kaldınız.Fakat çiziği boşluktan görebildiyseniz eğer, iade isteyin ...resim atarsanız iyi olur.Açıp kurarlarsa kullanım saatine ilk önce baktırıp, sonra testler yaptırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALİ ERKİN -- 9 Ocak 2018; 13:50:46 >
  • ALİ ERKİN A kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam açmadım kutuyu yandaki boşluklardan gördüm.

• O zaman servis gelmeden satıcıyla konuşun durumu...Bu şekil de kullanmak istemediğinizi söyleyip değişim ve ya iade isteyin..hangi firma?

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Normalde içerisinde toz almayacak bir torba içerisinde oluyor tv. Öylece gönderilmez diye düşünüyorum. Benim tv öyleydi bez gibi bir torbadan çıkarttılar.
  • 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.