Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stoploss30 , mrserkaan42 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.050
Cevap
1.333
Favori
4.691.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xe9005 ve mu9000 tam istediğin paneller hangisini alırsan pişman olmazsın yalnız Sony de android can sıkıcı bilgin olsun Samsung tizen çok başarılı tercihin Samsung olursa harici bir medya oynatıcı ihtiyacın olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad

mu9000 kullanıcıları grubunun ilk sayfalarında maçlarda ve cok hareketli sahnelerde takılma mevzusu vardı. O sorunu çözebildiniz mi ?

• tokbey T kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncellemeler ile sorun büyük ölçüde çözüldü.

• İyisiyle kötüsüyle bir yılın daha sonuna geldik...

2018 yılının Bizlere Huzur, Mutluluk, Sağlık ve Hayırlı kazançlar getirmesi dileğiyle...

Yeni Yılınız Kutlu Olsun....

• İyi yillar,

Grundig marka tvler hakkinda bilgisi/tavsiyesi olan var mi acaba?

Daha spesifik olarak da ozellikle 43" olanlari hakkinda? Ama genel olarak grundig hakkinda bilgi verirseniz de super olur.

Simdiden tesekkurler.

• Bugun vatandan 55mu7400 3899 tl aldım inş pişman olmam.

• Herkese iyi yillar Samsung haric

Yeni yilda beni tv siz biraktigi icin ! Dandik panelleri yuzunden daha kac kere servise verecegiz tvleei

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxel85

Herkese iyi yillar Samsung haric

Yeni yilda beni tv siz biraktigi icin ! Dandik panelleri yuzunden daha kac kere servise verecegiz tvleei

sırf "samsung ve dandik panel" kelimeleri birarada kullanıldığı için artıladım ...
    ben servise gitme fırsatı bile bulamamıştım 2 yıl doldu sanki kurulmuş saat gibi panel gitti ...
  • Samsung 50mu7000 ile siyah ekranda videodaki gibi bir durum ortaya çıkıyor. HDR açık olduğu icin mi yapıyor emin değilim bu sorun mudur yoksa max siyah için arka ışık mi kapatılıyor?

https://youtu.be/3XhRW8o4xzk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 1 Ocak 2018; 2:1:9 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun kardesim

Samsung pismanliktir

Tel de iphone a gectim rahat ettim

Simdi sira tv de sony var

• 43 inç 4k tv arıyorum arkadaşlar.Bütçe max 2500.Ne öneririrsiniz pek anlamam tvlerden
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Vestel al kardes

• Arkadaşlar Merhabalar,
    Ps4 oynuyorum ve maçları seyrediyorum genellikle televizyonda su anda 42 inç bi led tv var evimde bunu değiştirmek istiyorum
    55' yada 60' istiyorum bütçem Max 3500 önerebileceğiniz bir televizyon var mı acaba?
  • yuxel85 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde hakaten çok şanssızmışsınız samsungdan yana.Benim buzdolabım lg çamaşır makinası samsung tvler hep lg ve samsung.Ayrıvca note4 den beride şuan note8 olmak üzere samsung kullanıyorum şeytan kulağına kurşun tık demedi.Öncesinde mesela iphone kullandım cızırtı hatası veriyordu değişim yaptılar hanıma verdim 6s i şimdide pil yüzünden cihazın içne ettiler yavaşlattılar.Bence sizin yaşadığınız şanssızlık genellemek yanlış olur.Komşumda samsung 8000 serisi var 55 inç harflari mu değil yalnız unuttum.Sırf ona bakarak aldım birazda burdaki yorumlarda tabi yardımcı oldu olmadı değil.Arkadaşlar 6 sene oldu hatasız kullanıyor.Eniştemdede sony var 3 sene olmadan hoperlörü gitti hemde baya pahalıya almıştı.
  • Yeni tv alinca ne kadar zamanda kurulmasi gerekiyor servis tarafindan? Ikinci el almayi dusunuyorum da adam kurdurmamis henuz kutuda duruyor. Yani keyfine gore 1 sene sonra kurdursa garanti kurdurduktan 2 sene daha devam etmez herhalde? bunun limiti nedir bilen var mi acaba? Garantinin yanmamasi icin boyle bir zorunluluk var midir belli bir surede kurulumun yaptirilmasi gibi?

• Merhaba

Yok ben cok iyi taniyorum samsung u ;)

Daha once de yzmistim emin olun komsunuzdaki samsung tv paneli de hatalidir sadece anlamak lazim. Zifiri karanlik ortamda siyah ekranda test yapmak lazim. Ben daha yeni annemlere 43mu7000 aldim 2300e onlar cok memnun.farketmeden 1ay boyunca olu pikselle seyretmisler eve bi gittim hemen servisi aradim degisim oldu anlatabildimmi demek istedigimi . Isik sizmasi bulutlanma gibi problemleri herkes goremez. Ark larimda lg var inanin panelleri neredeyse hatasiz ama ben bu zamana kadar 6 adet samsung panel sahibi oldum hepsi hataliydi artik servis bana sorunlu musteri muamelesi yapiyor halbuki sorun bende degil panellerde sadece bana yutturamiyorlar her seferinde degisim oluyor gerek foto gerekse video ile ispatliyorum her degisimde.

Ben normal hayatta da takintili biriyim zaten. Evlenirken eve mobilyalar geldi arkalarina kadar baktim hata cizik falan var mi diye ki buldum. Bu yuzden hayattan mutluluk beklemem imkansiz oluyor :(

Hersey mukemmel degil ben de degilim ama ne emeklerle para kazanip dunya paralara bir urun aliyorsa (samsung vb onemli degil markasi) her seferinde karsiliginin cok iyi olmasini bekliyorum.

Herkes duzenbaz sahtekar olmus kimi kandirabilirsem derdinde millet.

Ama gercekten iphone neredeyse mukemmeli sunuyor size hata oranlari cok dusuk servisle falan ugrasma yok veriyor aninda yenisini. O yuzden tum dunyada herkesin elinde diger markalarda bu yolda gitmeli.

• acarhalil A kullanıcısına yanıt
    3500tl alacagin tum 55 inc ler sana sikinti yaratacaktir . O yuzden ya 49 ekrana dus iyi bir model al yada illa 55 olacaksa vestel falan al cok para verme. Buyuk ekranda panel kalitelei degilse insani cok rahatsiz ediyor.49 inch sony ve ya samsung 8-9 serisi bak. Tavsiyemdir.

• Bu arada yemisim tizen ini android ini falan eski bur hd ready samsung tv m var kcuuk odada duran ona taktin ps4 u indirdim youtube u falanda . Hersey tikir tikir hicbirseye gerek kalmadi netflix youtube tarayici hepsi var ps4 de.

Gercekten evde baska akilli ekipmanlar varsa ps4 vb.

Hic iyi bir tv amaya gerek yok islerim sis icin va panel is gorur

Vestel:Vestel 4K 55UB6300 140 EKRAN LED TV (55 inç) 2.350 tl
    SamsungSamsung 55MU7000 55" 139 Ekran 7 Serisi Smart 4K Ultra HD LED TV: 3.700tl
    sen olsan hangisini alırdın?

Hocam sizin işiniz zormuş gerçekten çok titizsiniz.Haklısınız esasında dünyada en az kazanıp benzininden telefonuna arabasına tv sine en çok parayı ödeyen şanslı bir halkız.O yüzdende zaten verdiğimiz paranın büyüklüğü bu kadar ince eleyip sık dokumamıza neden oluyor.Sonuçta 5 binde büyük para ama malesef ne sony de nede iphone da kusursuz bir dünya yok.Birdefa allameyi cihan olsa benim için kısıtlı ios dünyası yetersiz.Umarım hakkınızda hayırlısı olur selamlar.
  • 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.