Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
58.733
Cevap
891
Favori
2.826.358
Tıklama
Giriş
    8853 Mesaj

Rica ederim.
    Tekrar güzel günlerde, sorunsuzca kullanın.

Saygılarımla...
    |
    |
    tnrskr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung tv m 1yıllık daha ekranda titreme oluyor ledler bazen 15 dk kadar parlıyor sönüyor ama herzaman yapmıyor servis geldi yapmadı mesela videosu vardı cekmıstım gosterdım teste aldılar biz birsey goremedık merkeze yolluyoruz dedıler. Şimdi ürünüm fabrikada tamir istemediğimi değişim istediğimi söyledim sizce 1yıllık tv yi iade alırlar mı yoksa tamir mi yaparlar
    Hiç taöir yaptırmasam tüketici mahkemesine gitsem sizce iade alırmıyym???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxel85 -- 30 Aralık 2017; 8:34:54 >
    |
    |

bendekinin videosu da bu. karanlıkta güzel video foto çekilmiyor.

https://youtu.be/uqYhJGZ8iyg
    |
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tnrskr

Film yada dizi için tercih ettiğiniz yol nedir acaba.Netfilix gereksiz pahalı ve yetersiz.

ben cok memnunum sahsen netflixten 40tl lik paketten 4 kisi aldik...aylik 10tl veriyorum 4k hdr destekli butun icerikleri izliyorum...seyahate falan cikinca onceden indirip cevrimdisi izliyorum tabletten mesela...evet gelmis gecmis tum dizi ve filmler yok ama tatmin edecek seviyede bence...amazon prime video falan da var ama netflix en mantiklisi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tuketici il hakem heyeti limiti 6.000 tl oldu ilçe hakem heyetide 3.610 tl kadar olan uyuşmazlıklara bakıyor artık,resmi gazete yayınlandı,servis tutanakları ve yazışmalar,fatura ve dilekçe ile başvurabilirsiniz,bir kaç ay sürer bu zamanda tv`nizi kullanmaya devam edebilirsiniz,lehinize sonuçlanma ihtimali yüksek şansınızı deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yuxel85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu renk ayarları için en ideal ayarlar nelerdir?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3778 Mesaj

|
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj

Tahmin ettiğim gibi fotograftan kaynaklandığı belliydi.Işık sızması gözükmüyor.Video çekimi daha iyi olsa daha da iyi bir değerlendirme yapabilirdik aslın da...Siz çıblak gözle ışık etrafında dağılma görüyorsanız tabiki servise zaman geçmeden baş vurun.Fakat benim gördüğüm kadarıyla tam manasıyla bir sorun göremedim.Siyah ekran görüntüsüne muhakak bakın,birde karanlık sahnaleri olan bir filim de deneyin,orada da hiç bir problem görmüyorsanız sorun yoktur.
    |
    |
    Hedef Kalıp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Yüzbaşı
    821 Mesaj

iyi seneler forumdaşlar. bir sorum olacak. bazı arkadaşlar yeni almış televizyonlarını. samsung un, mu7000 ya da 9000 serisi güncel fiyatları nedir?. yazarmısınız?
    |
    |
    Bahsedilenler: Dismoor , D@rbeli M@tk@p
    Logitech G900 Chaos Spectrum Kablosuz Mouse 910-004607.
    Sennheiser Hd 800 S High-End. Kulaklık
  • Yarbay
    3778 Mesaj

Ben 2.229 TL den vatandan aldım.

|
    |
    beyoglubeyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj

Hocam ben de ps4 pro için tv arıyorum 3 ay oldu alalı o zamandan beri geçen sene aldığım 50ku7000 ile oynuyorum hiç sıkıntım yok titreme yok HDR modda çok iyi oynuyorum. İnput lag da çok düşük olmalı ki hiç hissiyatını bile yaşamadım. Ancak şimdi küçük odaya geçeceğim ve 43 inc tv bakıyorum. deneyimlerin nedir almalı mıyım ? HDR mod açınca performans nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diamariposa -- 30 Aralık 2017; 15:17:42 >
    |
    |
    Dismoor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Micr0line

bir defa ben sizin kardeşiniz değilim burda uslubuna dikkat edicek bir kişi varsa oda sensin buranın ağasıymışssın gibi hareketler de bulunma.
    kaç tane ıps panelde oyun oynadında ıps panelde oyun oynanmaz diyebiliyosun ya sen kim olduğunu sanıyosun sen herhangi bir bilgiye sahip değilsin. internette mevcut videolara bakarak televizyonmu alınır. sen tv konusunda gram bilgiye sahip değilsin insanları yanlış yönlendirme. sana soru sorucak kadar da düşmedim snnle dalga bile geçilmez çünkü anlayamıyosun. insanlara va panelin çok iyi olduğunu söyleyip samsung önermekten vazgeç tamam mı. senin o test videolarındaki cihazlarınla türkiye de satılan cihazların hiç birisi aynı değil. koca lg philips markaları kar yapmak için çöp cihazlar üretiyor. samsung kar yapmamak için va panel üretiyor dimi hadi birader hadi hadi insanları aptal yerine koyma hadiiii.

kafaya bakarmısın
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

hocam fotodakiyle aynı tv mi bilmiyorum ama gerçekte durum bu videodaki gibiyse tv de hiçbir sorun yok boşuna servisle falan uğraşmayın
    |
    |
    Hedef Kalıp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sual: Yalan ve iftiranın dindeki yeri nedir?
    CEVAP
    İmam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki:
    Yalan söylemek ve iftira etmek haramdır, sakınmak lazımdır. Bu iki fenalık, her dinde de haram idi. Cezaları çok ağırdır. (C.3, m.34)

İftira büyük günahtır ve çok fenadır. Bunda yalan söylemek de vardır ki, yalan, her dinde haramdır. İftirada bir mümini incitmek de vardır ki, bu da, başkaca haramdır. Bunlardan başka, iftira etmek, yeryüzünde fesat çıkarmaya, ortalığı karıştırmaya sebep olur ki, bu da haramdır. (C.3, m.41)

başkada bişey demiyorum inancınız varsa..
    |
    |
    Micr0line kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RNNN hocam yeterli cevabı vermişsin...BU ZAMAN DA BİRİLERİNE YARDIM EDİYORSAN ARKASIN DA BİR ŞEY ARIYORLAR... İNSANA YARDIM ETMENİN HAZZINI VE SEVABINI BU ARKADAŞLARA ANLATAMAZSIN BOŞVER. YORMA KENDİNİ.
    |
    |
    NNNNR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

günahı büyük ama farkında değiller günahı bi kenara benim için önemlide değil ama @dallas burda yıllardır insanlara yardımcı oluyor hem emeğe saygısızlık ediyorlar hemde iftira atıp günaha giriyorlar buyrun siz yapın yardımcı olun diyincede ses yok..
    |
    |
    ALİ ERKİN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar kurulum için servis bekliyorum (55mu8000). Hafta sonu müsaitken test videolarını , bir diske atıp, servis gelince test ettirsem diyorum. Ama bu videoları nerden indiririz. Youtube da birsürü var ama test için en uygun olanların , indirme linkleri var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |
    Bahsedilenler: NNNNR

Te.k
Reklamlar
emek server
SEO
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,598
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.