Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    panel tipi güzel özellikleri de iyi, 49" hı-level fhd tv'ler bile 1.500 lirayken ben olsam o fiyata bekoyu kaçırmam ...

@JEE
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Film yada dizi için tercih ettiğiniz yol nedir acaba.Netfilix gereksiz pahalı ve yetersiz.
    http://1337x.to

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 29 Aralık 2017; 17:25:15 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedef Kalıp

55mu9000 tv mi kurdular akşam karanlıkta bu testi oynattıgımda bu şekilde ışık sızması diye tabir ettiğiniz olay mevcut sizce normal mi
    ne yapılabilir.

merhaba, bende yeni 55mu9000 aldım oynattığın videonun linkini ve kullandığın arka ışık ayarını yazarsan bende deneyim.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    mu9000 kullanıcalı konusundaki rnnn nin ayarlarını yaptım.

video yu ise youtube dan açtım ışık sızma testi diye aratınca çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedef Kalıp

55mu9000 tv mi kurdular akşam karanlıkta bu testi oynattıgımda bu şekilde ışık sızması diye tabir ettiğiniz olay mevcut sizce normal mi
    ne yapılabilir.

Eğer panel aynen bu resimlerde gözüktüğü gibi ise

Malesef panelinde ciddi sorun var

Hiç vakit kaybetmeden değişim yada iade talebinde bulun...

Arkadaşlar

Dikkat edersinizki devamlı suretlerde şunu söylerim,

Özellikle bulutlanma ve ışık sızması gibi ayıplı ürünleri alan alt hatta orta kesim,

Bu ayıpların belki farkıda bile değiller ve bu şekilde olsa dahi panellerini kullanıyorlar,

Daha profesyonel yani üst kesimden olan kullanıcılar ise bu hatayı/ayıbı gördükleri anda,

Hemen bu ayıplı ürünü iade yada değişim yoluna gidiyorlar buraya kadar herşey normal

Bu süreçte anormal olan nokta şu,

Bu müşteri iadeli ayıplı ürünler sırf bu ayıplarından ötürü tutup koreye geri gönderilmiyor bırakın koreyi ekran değişimi dahi yapılmıyor,

Sıfırdan kutulanıp bu bahsettiğim alt orta kesimden yani bu işlerden fazla anlamayanlara satılana kadar bu paneller pazarda dönüp duruyor,

En sonunda birisinin evinde evladıyelik olarak kalıyor,

Zaten ben bu yüzden, sırf fiyat düşmesini beklemek için yıl sonunu bekleyenleri uyarıyorum,

Çünkü piyasada yıl sonuna doğru koklanmamış gül yani açılmamış/sıfır/ayıpsız paneller bulmak fermana mahsus oluyor...

• dallass kullanıcısına yanıt
    benim artık muhattabım samsung mu teknosa mı? ( gerçi ürünü gittigidiyor üzerinden aldım oradan iade işlemi başlatsam olur u ? )

bu saatten sonra ben kiminle bu konular üzerine muhattap olmalıyım.

birde teknik olarak anlamadıgımızdan karşımdakine bu hatayı nasıl anltabilirim.

yardımcı olursanız memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedef Kalıp -- 29 Aralık 2017; 19:15:16 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde bu tv mevcuttu sanırım,bu konu hakkında sizde yapacağınız testi paylaşabilirseniz normalde nasil olmasi gerektiği hakkında,alanlar ve almayı düşünenler bilinçlenmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 29 Aralık 2017; 19:43:5 >
  • Dogru bir tespitte bulunmuşsunuz.

Dallass ve rnnn bir foto paylaşırlarsa bizde kıyaslamış oluruz.

• Samsung 49mu7400 modeli 3150 tl ye nasıldır. 7400 mü yoksa 7000 modeli mi seçilmeli 49 inç lerde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Hocam sizde bu tv mevcuttu sanırım,bu konu hakkında sizde yapacağınız testi paylaşabilirseniz normalde nasil olmasi gerektiği hakkında,alanlar ve almayı düşünenler bilinçlenmiş olur.

diğer hesapta sıkıntı var mesaj atan arkadaşlarada o yüzden cevap veremedim

arkadaşın panel %90 sıkıntılı o kadar sıkıntı giriş seviye mu7000 (gerçekte mu6170) modelinde bile olmuyor bide ışıklar yanıkken öyleyse karanlıkta düşünemiyorum..ayarlar rtings ayarları buda benim tv

• NNNNR N kullanıcısına yanıt
    ek not bazı fotolarda beyazlıklar çok az daha fazla bazı fotolarda çok daha az çıkmış tel karanlıkta o kadar çekiyor ama arkadaşın paneliyle uzaktan yakından alakası yok öyle olsa zaten 50 kere iade etmiştim olmadı mahkemelik olurduk..
  • buda 6 yıllık philips orta seviye led tv va panellerde sıkıntı yoksa eğer o kadar bulutlanma olması imkansız

• son fotolar çok beyaz çıkmış tel her zaman odaklanmıyor
  • 6 yıllık orta seviye philips led tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNNNR -- 29 Aralık 2017; 23:34:4 >

• 50mu7000 de netflix den içerik izlerken (normal yayınlarda oluyor mu denemedim) ekrana siyah bir sahne olduğu zaman sanki tüm panelin aydınlatması kapanmış gibi tam siyah oluyor ve tekrar aydınlatma yapılıyor. Panel kapanmış açılmış gibi yanı. Acaba bunu siyah geliştirme ile ilgili olabilir mi ?

• Hedef Kalıp H kullanıcısına yanıt

Arka ışık; 20

kontrasy iyileştirici; yüksek

yerel karartma; yüksek

Oynattığım video;https://www.youtube.com/watch?v=_TOxnw01DUs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 30 Aralık 2017; 1:53:50 >

• Rica ederim.
    Tekrar güzel günlerde, sorunsuzca kullanın.

Saygılarımla...
  • Samsung tv m 1yıllık daha ekranda titreme oluyor ledler bazen 15 dk kadar parlıyor sönüyor ama herzaman yapmıyor servis geldi yapmadı mesela videosu vardı cekmıstım gosterdım teste aldılar biz birsey goremedık merkeze yolluyoruz dedıler. Şimdi ürünüm fabrikada tamir istemediğimi değişim istediğimi söyledim sizce 1yıllık tv yi iade alırlar mı yoksa tamir mi yaparlar
    Hiç taöir yaptırmasam tüketici mahkemesine gitsem sizce iade alırmıyym???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxel85 -- 30 Aralık 2017; 8:34:54 >
  • Arkadaşlar vestelin 65 inç tv lerini kullananınız veya fikir sahibi olanınız varmı, nasıldır, hangi modeli alınır. Özellikle 65ud8900 serisi 3399 TL gibi bir fiyata satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.