Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsungun hem ju hem ku serisine sahip biri olarak size tavsiyem şudur; eğer 5000tl ve üzeri vermiyorsanız 55inch 6serisi ve 7 serisi tv ALMAYIN! Panelleri sorunlu hepsinin 6 panel gördüm 3yılda emin olun. Çok paranız varsa gidin 8ve9serisi alın yada 49inch lerini alın ama Sakın enayilik edip 6-7serisi almayın paranıza yazık!!!

Servis ağı ve servis kalitesi bu kadar iyi olmasa Samsung orta seviye Tv ler Çöptür !

Yazan :samsung kullanıcısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın size samsung paneli. 0larıda böyle değişen takılan panelleri de böyle bende foto çok atarım hepsini

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• arkadaşlar merhaba. 4000 tl ye kadar en az 55inc ve üzeri tv arıyorum.En iyi fiyat/performans tvler hangisidir bu aralıkta?Bİrde garantisi devam eden 2.el tv alırmıydınız ?
  • Amcamla aynı zamanda tv aldık o lg aldı 3yıl önce ne ışık sızması var ne de bozuldu. Dandik dedim dalga gexctim amcamla. Benim 3.samsung tvm sürekli sorunlu iade alıyorlar yenisi geliyor o da iade oluyor. Artık sıkıldım bu işten lanet olsun. Servis yardımcı olmasa bende patladı tv ler 4300tl çöp almışız

• Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    Okumadın mı kardes yazdıgımı alma 4000tl ye 55inc. Elinde patlayacak 1000 daha ver mu8000 yada sony al. Yada 49al 4000e soyledıklerımın

• BayburtluCamper-35 B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Evet va değilmiş öğrendim,

Herkesin tv alırken tercih sebepleri farklı olabilir,
    -Benim max belirlediğim bir bütçem vardı bende o paraya alabileceğim en iyi cihazı almak istedim f/p
    -Kimisi için performans çok önemlidir o kişi ona göre seçimler yapar tv ye ayıracağı bütçeyi de ona göre ayarlar
    -Kimisinin marka takıntısı vardır sadece o markanın cihazını kullanır
    -kimisi philips in ambilight özelliği için alır
    -Biri lg nin hareketli kumandasını sever onun için satın alır. vs uzayıp gider bu liste

arkadaşlar 50hz, 100hz olması önemli değil diğer bileşenleri önemli diyorlar, ve 55inc cihazları (5000TL ve üstü) tavsiye ediyorlar (tavsiye edilen cihazların hepsi çok cihazlar buna zaten kimsenin bir itirazı yok)

49inç içinde 49mu8000 (4000TL) tavsiye ediyorlar,

şimdi max bütçesi 3000TL(hadi 200-300 daha zorlayabilecek) olan kişi;

philips 49pus7502 3299TL
    samsung 49mu7400 3299TL
    lg 49uj701 Geçen haftasonu teknosa fiyatını tam hatırlayamadım 3000-3300 civarındaydı
    lg 49uj651 3000TL

bu listeden hangisini almalı?

not:bu fiyatlar geçen haftasonu vatan,media markt,teknosa nın fiyatlarıydı.

• Samsung ue48k5200 bu modelde tizen varmı arkadaşlar.birde bu modelin tam özelliği ni açıklarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim5133 -- 28 Aralık 2017; 0:24:13 >
  • 50mu7000 vatanda 2850 lıra

• Merhabalar hocam. Belki artik sıkılmisinizdir ama bilginize muhtac birisi olarak Bana alabileceğin en iyi televizyonu önerir misiniz. 5000 tl altın da en iyi tv öneriniz nedir. Bu ara 5000 üstüne çıkmıyorum. 5000 de çok ama bu aralığa 4600 4700 gibi fiyat ları da katmak için 5000 yazdım . Önerileriniz bekliyorum@dallass

• gokhanadriano G kullanıcısına yanıt
    Dostum öyle bir tarif vermişsin ki

evlenmek istiyorum ama kesin ,ama kizin

anne adi :güllü olacak

baba adi:hüseyin

kendi adi :fadime

ayakkabı nosu :39

boyu:1.72

kilo :64

Olmazsa olmazlarim hahaha ,bütün oklar pilipis diyor

Hahahaha

Neyse promotor olmayabilirsin sözüne güvendim ama yaptığın yanıltıcı ben bu yanıltıcı beyanlara tekno veya vatanda rastladım bayağı adam samsunga vurdu ve dediki bak görüntü sarsılıyor fazla parlak doğal değil pilipise vurdu bak ekran saglam goruntu dogal

gecmis olsun o zaman sen pilipis al ama millet uc kurus fazla versin az versin 50 inc 55 inc alsin gerekirse musaadenle

Bu işi bilmek iddiasında olan herkesin bilmediği şeyler olabilir ben gördüğümü yazarım

Biz pilipis ,philips olduğu zamanlarda hiç arızasız 20 yıl tüplü renkli tv sini kullandık çalışırken attık artık keşke yine öyle olsa isterim

Samsung ,sony ,lg babamın oğlu değil keşke bu pazarda sharp kalabilseydi

Hayirli isler

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    hocam halen yakında gelecek yazıyor
  • 55mu8000 almistim.keske mu9000 alsaydim pisman oldum aldigima

• Herkese merhaba,

55 inç, gerçek 100 hz. Marka olarak da Samsung ya da LG dersek en uygun fiyat/performans için model ya da modelleri önerebilirsiniz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

55mu8000 almistim.keske mu9000 alsaydim pisman oldum aldigima

sebep?
    Mu9000 ekran daha siyahti daha netti mu8000 soluk beyaz bir paneli var

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Mu9000 ekran daha siyahti daha netti mu8000 soluk beyaz bir paneli var

mağaza ortamında oynatılan görüntüler özel görüntüler
    evde izlediğin yayınla ya da ayarlarla ilgili olabilir mi
    arkadaşım çok memnun renkler canlı ve ben de 49mu8000 takip ediyorum görüntüler gayet güzel ama
    Magaza dan 2sini dikkatli bakarsan belli oluyor.evet guzel tv ama mu9000 daha keskin siyah veriyor

• Bir daha ips panel almam va en iyisi.özellikle akşam tv keyfi yapanlar yanı karanlık odada ışıklar kapalı va nın keyfını cıkarabılır. Sıyahlar hıc rahatsız etmez.

• bolobolo kullanıcısına yanıt
    55" için Sony Xe9005 veya biraz daha uygun Samsung Mu9000..Bendeki 2016 Ks9500 de bulabilirsen de kesinlikle tavsiye ederim...Mu8000 de bütçeye göre olabilir...bende mu9000le siyah farkini mağazada farketmistim fakat kalibrasyon yapmadan birşey diyemem..1.Ks9500 2.xe9500,3.mu9000,4.mu8000 kullanıcı memnuniyetine göre sıraladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALİ ERKİN -- 28 Aralık 2017; 12:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxel85

Bir daha ips panel almam va en iyisi.özellikle akşam tv keyfi yapanlar yanı karanlık odada ışıklar kapalı va nın keyfını cıkarabılır. Sıyahlar hıc rahatsız etmez.

Yaklaşık 4Yıldır Dilimde tüy değil kıl bitti ama nafile insanlara birşey anlatmak fermana mahsus...

• 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.