Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: twonumber

Arkadaşlar LG 55UJ651V modelini almayı düşünüyorum. Sizin yorumlarınız nedir almalı mıyım daha iyileri var mıdır? Bu arada PS4 oynamaktayım PS4 Pro da alma ihtimalim var. Ne düşünüyorsunuz?

İşin içinde birde oyun varsa zaten başlı başına yanlış bir seçim olur o lg..
    Samsung 55ku7000http://www.onlineportakal.com/samsung-ue55ku7000

Bu fiyata , bu ürüne nediyorsun hocam..

100 TL maxipuan da var.. hatta 100 tl kod bulursak forumda birde beruby dan iade ile 3.345 TL ye mal ediliyor..

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-ue55mu7000uxtk-ultra-hd-55-in%C3%A7-140-cm-smart-led-tv-1174301.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 26 Aralık 2017; 23:36:11 >

• gokhanadriano G kullanıcısına yanıt
    Güzel yazmışsın üstad ama birde anlasalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanadriano

quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf90

quote:

RNNN kardeşim o yazı dahil bu konularda yüzlercesini okudum,
    Senin burada anlatılmak isteneni anlamamana şaşırdım

Bak ben daha geçenlerde ne dedim,
    Tüm elektronik aletlerde olduğu gibi panellerdede, içerisindeki yazılım ve donanımlar
    bir zincirin halkaları gibi birbirine bağlıdırlar,
    bu halkadan tek bir tanesi dahi zayıf oldummu, o panel 200 hz. olsa dahi fayda etmez.

Çok basit bir örnek,
    madem "marka farketmeksizin" 100 hz. bir panel 50 hz. bir panelden her halukarda daha üstün ise,
    malum mesajda bahsi geçen 100 hzlik 49pus7502'in görüntü işleme konusunda
    50 hzlik sony 49xe8005'den daha iyi olması lazım ama malesef bu konuda sony 50 hz. olmasına rağmen
    çok daha iyi bir performans sergiler,
    sebebi ise sony'nin daha stabil ve sağlam zincir halkalarına yani donanıma sahip olmasıdır...

Ki zaten özellikle örneğin plips konularında sırf 100 hz. olmasına güvenilerek alınan çoğu panelden,
    kullanıcılar ekran titremelerinden, pikselleşmelerinden vs. vs. şikayetçi,
    öğer söylendiği gibi marka farketmezsizin 100 hz işimizi görseydi bu gibi genel şikayetlerle karşılaşmaz,
    İPS panel olmalarına rağmen sırf motion performansı için dahi bu 100 hz. paneleri önerirdik
    ama dediğim gibi malesef iş sırf 100 hz.ile kesinlikle bitmiyor...

Dallas hocam bence yine ezberden konuşuyorsunuz..50hz samsung tvlerin 100hz philips tvlerden daha iyi motion performansı olduğunu ne zaman nerede ne şekilde tatbik ettiniz merak ediyorum...Yani şu philips ve lg düşmanlığınız beni öldürüyor. Biraz daha objektif ve fanatiklik yapmadan ya da “olabilir” tarzında bir yaklaşım asla görmüyorum sizde...

Tvyi alacak olan adamın asıl ihtiyacı olan belki motion performansı illa müthiş kontrast değil...karanlık ortamda izlerken de arkaya ambilight ışık vurduğu için çok mükemmel derin siyahlar olmaması da çok göze batmaz. Evet 55mu8000 ve 55xe8505 gibi modeller ağır basar ama alacak adamlardan bazıları 49inç istiyor ve bu boyut için motion performansı iyi olsun istiyor ve fiyat avantajı da varsa illa 50hz olan mu7000 al mı diyeceksiniz?

Evet genel sıralamada kabul ediyorum sony ve samsungun ön plana çıktığını ama alıcının ihtiyaçları ve durumunu göz ardı ederek samsung olsun çamurdan olsun ve belli bir altyapıya gerçekliğe dayanmadan ha bire lg ve philipse eksik olduğu yanlar haricinde yok motionı da kötü input lagi rezil vs bol keseden sallıyorsunuz gibime geliyor şahsen rahatsız oldum tavsiye isteyenler adına...

Va panel evet ips panelden daha güzel bir görüntü veriyor kabul. Ama her kullanıcı bütçesi hangi samsunga denk geliyorsa onu almak zorunda başka hiçbir çaresi yok gibi söylüyorsunuz. 100hz diyor yok öyle birşey 100 de olsa samsung daha iyi diyorsunuz.. bu savı destekleyecek bir döküman vs bulamadım ben şahsen

Evinde 2 adet samsung tv olan biri olarak

Bende nacizane bir kaç şey eklemek istıyorum, dallas hocam bilginize saygım sonsuz ancak kafsınkaf90 arkadasımıza bıraz ekleme yapmak ıstıyorum 3-5 kurusluk bilgimle...

Hocam biraz marka fanatikliği var gibi sizde

naçizane fikrim... şimdi 100hz ile 50 hz arasında nasıl fark olmaz hocam? Phılıps 49 inçler içinde 100hz yapmayı akıl ettı dıye suçu ne? Bunu lg samsung sony yapsaydıda mıllet 49 inçler içinde ona yonlenseydı... adamlar 50 hz tv ye 4000 tl istıor bunu aklı basında kım verır???

adamlar yapmışkı satayım rekabette 1-0 önde baslayayım..

şimdi şöyle bi örnek vereyim 2 adet araba var biri bmw biri de toyota olsun 2010 model olsunlar ve olmaz ya fıyatlarıda aynı olsun şimdi siz hangısını secersenız? Ben ne olursa olsun daha ıyı performans (100hz) dsha cok secenek(androıd ve amlıght) daha süratlı (ppı2200) veren bmw yı alırdım burdakı durumda buna benzıor,

tv secımınde panel bır secım degildir va panel sıyahı fazla verır dıger renklerde zayıftır ve tam karsıdan izlersen bi işe yarar acı bozuldukca goruntu bozulur ben sürekli tv nın karsısında duramamkı..ıps ise her acıdan ıyı goruntu verır ve dogal renk verır kalıtelı panelde ise tadından yenmez...tv lerın yuzde 70 i ıps ekran ozamn almayalım gıdıp 10.000 tl verelım tv lere....

phılıps ve sony goruntude dogallıkta cok ondeler... phılıps cok arıza verırmış haftasonu yazdım yıne yazayım vatan compıturde samsungdan gecılmıyor gerı dönüşlerde sıyah ekran sorunumu, ölü pikselmi, bandıngmı dersınız sürüyle yani şunu demek istıom hiç bir mal bozulmaz degıldır daha yukarda var samsung 7400 ile ilgili sıkıntı...dünya devlerını merdıven altı üretım yapıor gıbı gostermeyelım bunlar oyle olsa okadr fırmayla nasıl rekabet etsin?

Lg samsung phılıps sony bunlar bir dev elbette bozulucak ürünleri ama bu bır markayla geçiştirilemez...şikayet 7502 de de bulurum tonla, mu8000 de de yeterkı iş arastırmaya bınsın hepsınde şikayet vardır sürüyle...

sırf va panel dıye 50 hz ürünü kımse almaz hocam 100 hz dururken, 10 bit panel varken kımse bıle bıle 8 bit panelı almaz hocam, 2200 ppı resmi yenileme hızı varken pqı 1500 degerını kımse almaz, p5 goruntu motoru koymus oled ayarında neredeyse adam yapmıskı 49 inçte en cok ben satayım ben akıl ettım dıor phılıps bırakında satsın bı zahmet ozellık olarak diğerleri yanına gelemıyor yapsalardıda ınsanlar alsaydı...

2200ppı onemlı degıl, 100hz onemlı degıl, amlıght hıc onemlı degıl, androıd (özgür) olması hiç onemlı degıl, ultra hd p5 goruntu vermesı hıc onemlı degıl, onemlı olan nedır tv nın onunde lg yazmasımı yada samsung yazmasımı ya da sony?

bende de var 2 adet samsung nete gırerken donuyor , ses kalıtesi herzamankı gıbı vasat klasık samsung, ps4 oynamak işgence donuyor hareketlı oyunlarda şimdi ben cıkıp samsung markamı rezaletmi diyim tabıkı hayır hermarkaya saygı duymalıyız her ürünün elbette avantajı dezavantajı vardır 49 inç içinde ise pus7502 rakıpsızdır tarafsız olarak bunu kabul edelım..

kimse babamızın oglu degıl sezarın hakkı sezara diger inçlerı bılmem benım yazım 49 inç tv ler için...keske vestel yapsada alsak türk malı bızım malımız...saygılar sevgıler...

Ağzına sağlık kardeşim. Duygulara tercüman olmuşsunuz. Bu arada bahsettiğiniz TV nin modelinide paylaşır mısın.

• dallass kullanıcısına yanıt
    Pardon işin için oyun girince neden o lg olmaz. Yada hangi lg olur. Yada lg olurmu hahahahah adama 2016 serisi samsung cihaz önerdi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: twonumber

Arkadaşlar LG 55UJ651V modelini almayı düşünüyorum. Sizin yorumlarınız nedir almalı mıyım daha iyileri var mıdır? Bu arada PS4 oynamaktayım PS4 Pro da alma ihtimalim var. Ne düşünüyorsunuz?

İşin içinde birde oyun varsa zaten başlı başına yanlış bir seçim olur o lg..
    Samsung 55ku7000http://www.onlineportakal.com/samsung-ue55ku7000

Bu fiyata , bu ürüne nediyorsun hocam..

100 TL maxipuan da var.. hatta 100 tl kod bulursak forumda birde beruby dan iade ile 3.345 TL ye mal ediliyor..

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-ue55mu7000uxtk-ultra-hd-55-in%C3%A7-140-cm-smart-led-tv-1174301.html

O model malesef İPS panel
    sen dediğim VA panelli modelden şaşma oyun için olmazsa olmazdır...

Son olarak
    Bir başka panel varmıdır acaba diyede boşuna kendinide heba etme
    55 inç ve VA panel olarak
    ebat fiyat kriterine göre bir başka performanslı panel yok,
    olsa zaten söylerdim...

• dallass hocam...40KU7000U kodlu televizyon ips mi yoksa va panel midir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micr0line

Tesekkur ederım üstad gercekler bunlar benım anlatmak istedıgım bellı hanı her markanın bır alıcısı vardır, her markaya saygı duyalım olay bu, ıyıye iyi kotuye kotu dıyelım üstad degılmı? Hepsi dev şirket bilir onlar işini

• Almayi dusunenler icin 50mu7000 2792tl + 100tl wp

https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-televizyonlar-5-indirim-100tl-worldpuan-samsung-50mu7000-2792tl--130574337#130574337

• quote:

Orijinalden alıntı: thermal

quote:

quote:

quote:

Tüm elektronik aletlerde olduğu gibi panellerdede, içerisindeki yazılım ve donanımlar
    bu halkadan tek bir tanesi dahi zayıf oldummu, o panel 200 hz. olsa dahi fayda etmez.

Çok basit bir örnek,
    madem "marka farketmeksizin" 100 hz. bir panel 50 hz. bir panelden her halukarda daha üstün ise,
    50 hzlik sony 49xe8005'den daha iyi olması lazım ama malesef bu konuda sony 50 hz. olmasına rağmen
    sebebi ise sony'nin daha stabil ve sağlam zincir halkalarına yani donanıma sahip olmasıdır...

Ki zaten özellikle örneğin plips konularında sırf 100 hz. olmasına güvenilerek alınan çoğu panelden,
    öğer söylendiği gibi marka farketmezsizin 100 hz işimizi görseydi bu gibi genel şikayetlerle karşılaşmaz,
    İPS panel olmalarına rağmen sırf motion performansı için dahi bu 100 hz. paneleri önerirdik

Dallas hocam bence yine ezberden konuşuyorsunuz..50hz samsung tvlerin 100hz philips tvlerden daha iyi motion performansı olduğunu ne zaman nerede ne şekilde tatbik ettiniz merak ediyorum...Yani şu philips ve lg düşmanlığınız beni öldürüyor. Biraz daha objektif ve fanatiklik yapmadan ya da “olabilir” tarzında bir yaklaşım asla görmüyorum sizde...

Tvyi alacak olan adamın asıl ihtiyacı olan belki motion performansı illa müthiş kontrast değil...karanlık ortamda izlerken de arkaya ambilight ışık vurduğu için çok mükemmel derin siyahlar olmaması da çok göze batmaz. Evet 55mu8000 ve 55xe8505 gibi modeller ağır basar ama alacak adamlardan bazıları 49inç istiyor ve bu boyut için motion performansı iyi olsun istiyor ve fiyat avantajı da varsa illa 50hz olan mu7000 al mı diyeceksiniz?

Evet genel sıralamada kabul ediyorum sony ve samsungun ön plana çıktığını ama alıcının ihtiyaçları ve durumunu göz ardı ederek samsung olsun çamurdan olsun ve belli bir altyapıya gerçekliğe dayanmadan ha bire lg ve philipse eksik olduğu yanlar haricinde yok motionı da kötü input lagi rezil vs bol keseden sallıyorsunuz gibime geliyor şahsen rahatsız oldum tavsiye isteyenler adına...

Va panel evet ips panelden daha güzel bir görüntü veriyor kabul. Ama her kullanıcı bütçesi hangi samsunga denk geliyorsa onu almak zorunda başka hiçbir çaresi yok gibi söylüyorsunuz. 100hz diyor yok öyle birşey 100 de olsa samsung daha iyi diyorsunuz.. bu savı destekleyecek bir döküman vs bulamadım ben şahsen

Evinde 2 adet samsung tv olan biri olarak

Bende nacizane bir kaç şey eklemek istıyorum, dallas hocam bilginize saygım sonsuz ancak kafsınkaf90 arkadasımıza bıraz ekleme yapmak ıstıyorum 3-5 kurusluk bilgimle...

Hocam biraz marka fanatikliği var gibi sizde

naçizane fikrim... şimdi 100hz ile 50 hz arasında nasıl fark olmaz hocam? Phılıps 49 inçler içinde 100hz yapmayı akıl ettı dıye suçu ne? Bunu lg samsung sony yapsaydıda mıllet 49 inçler içinde ona yonlenseydı... adamlar 50 hz tv ye 4000 tl istıor bunu aklı basında kım verır???

adamlar yapmışkı satayım rekabette 1-0 önde baslayayım..

şimdi şöyle bi örnek vereyim 2 adet araba var biri bmw biri de toyota olsun 2010 model olsunlar ve olmaz ya fıyatlarıda aynı olsun şimdi siz hangısını secersenız? Ben ne olursa olsun daha ıyı performans (100hz) dsha cok secenek(androıd ve amlıght) daha süratlı (ppı2200) veren bmw yı alırdım burdakı durumda buna benzıor,

tv secımınde panel bır secım degildir va panel sıyahı fazla verır dıger renklerde zayıftır ve tam karsıdan izlersen bi işe yarar acı bozuldukca goruntu bozulur ben sürekli tv nın karsısında duramamkı..ıps ise her acıdan ıyı goruntu verır ve dogal renk verır kalıtelı panelde ise tadından yenmez...tv lerın yuzde 70 i ıps ekran ozamn almayalım gıdıp 10.000 tl verelım tv lere....

phılıps ve sony goruntude dogallıkta cok ondeler... phılıps cok arıza verırmış haftasonu yazdım yıne yazayım vatan compıturde samsungdan gecılmıyor gerı dönüşlerde sıyah ekran sorunumu, ölü pikselmi, bandıngmı dersınız sürüyle yani şunu demek istıom hiç bir mal bozulmaz degıldır daha yukarda var samsung 7400 ile ilgili sıkıntı...dünya devlerını merdıven altı üretım yapıor gıbı gostermeyelım bunlar oyle olsa okadr fırmayla nasıl rekabet etsin?

Lg samsung phılıps sony bunlar bir dev elbette bozulucak ürünleri ama bu bır markayla geçiştirilemez...şikayet 7502 de de bulurum tonla, mu8000 de de yeterkı iş arastırmaya bınsın hepsınde şikayet vardır sürüyle...

sırf va panel dıye 50 hz ürünü kımse almaz hocam 100 hz dururken, 10 bit panel varken kımse bıle bıle 8 bit panelı almaz hocam, 2200 ppı resmi yenileme hızı varken pqı 1500 degerını kımse almaz, p5 goruntu motoru koymus oled ayarında neredeyse adam yapmıskı 49 inçte en cok ben satayım ben akıl ettım dıor phılıps bırakında satsın bı zahmet ozellık olarak diğerleri yanına gelemıyor yapsalardıda ınsanlar alsaydı...

2200ppı onemlı degıl, 100hz onemlı degıl, amlıght hıc onemlı degıl, androıd (özgür) olması hiç onemlı degıl, ultra hd p5 goruntu vermesı hıc onemlı degıl, onemlı olan nedır tv nın onunde lg yazmasımı yada samsung yazmasımı ya da sony?

bende de var 2 adet samsung nete gırerken donuyor , ses kalıtesi herzamankı gıbı vasat klasık samsung, ps4 oynamak işgence donuyor hareketlı oyunlarda şimdi ben cıkıp samsung markamı rezaletmi diyim tabıkı hayır hermarkaya saygı duymalıyız her ürünün elbette avantajı dezavantajı vardır 49 inç içinde ise pus7502 rakıpsızdır tarafsız olarak bunu kabul edelım..

kimse babamızın oglu degıl sezarın hakkı sezara diger inçlerı bılmem benım yazım 49 inç tv ler için...keske vestel yapsada alsak türk malı bızım malımız...saygılar sevgıler...

Ağzına sağlık kardeşim. Duygulara tercüman olmuşsunuz. Bu arada bahsettiğiniz TV nin modelinide paylaşır mısın.

Hocam yazarsam yanlıs anlarlar tv elınde olanlara saygısızlık yapmayayım ozelden yazabılırsen atayım serılerını, belkıde bana boyle denk geldı napalım ozamn o sekılde aldık okadr marka içinden tercıh ettım ama hala kotulemıyorum emege saygı duyuyorum olay bu...

• quote:

Pardon işin için oyun girince neden o lg olmaz. Yada hangi lg olur. Yada lg olurmu hahahahah adama 2016 serisi samsung cihaz önerdi ya

Sorumu soryorsun dalgamı geçiyorsun
    Bilmemek ayıp değil, öğrenmemk ayıptır demişler, öğrenmek istiyorsan sor adam gibi yanıtını al,
    bu konulardan anlamadan henüz VA panelin ne olduğunu dahi bilip bilmeden
    bu konulara yıllarını vermiş birisine böylesine uslupsuzca mezaj yazmakta nedir...

2016 model diye ti'ye aldığınız VA panel ve bir okadar performanslı o model dışında,
    55 inç ve 3500 bütçe kiterine uygun 2017'de VA panelli model yok, 55mu7000 ise ips panele sahiptir,
    var diyen buyursun er meydanına, öyle saygısız bir üslupla birkaç satır yazmaya benzemez bu işler.

Bir bak bakalım oyun için neden İPS panel olmazmış,
    olmaz çünkü ips panelde kontrast çöplüktürde bu yüzden canım kardeşim

VA panel İPS panel konusunu daha iyi anlaybilmeniz için şu aşağıdaki videonun özellikle
    3.55-4.13 dk. (görülen savaş meydanı, köprü ve ayaklarındaki ayrıntılara dikkat) izleyin
    ve hangi paneli almanız gerektiğine siz karar verin,
    (Asus marka İPS panel)

• quote:

quote:

Tesekkur ederım üstad gercekler bunlar benım anlatmak istedıgım bellı hanı her markanın bır alıcısı vardır, her markaya saygı duyalım olay bu, ıyıye iyi kotuye kotu dıyelım üstad degılmı? Hepsi dev şirket bilir onlar işini

Gökhan, eğer beni bir nebze olsun samimi buluyorsan,
    Senden ricam, sakin kafayla lütfen şu son 7-8 sayfadaki sorulara verdiğim cevap mesajlarımı
    arka arkaya bir oku, emin ol şu son şahsıma nazaran yazdığın mesajında işin hiçte öyle olmadığını anlayacaksın...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevabınız için bütçe artırımına gitme kararı aldım :) 10.000 Tl ye kadar her işe uygun bir model önerebilir misiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Gökhan, eğer beni bir nebze olsun samimi buluyorsan,
    Senden ricam, sakin kafayla lütfen şu son 7-8 sayfadaki sorulara verdiğim cevap mesajlarımı
    arka arkaya bir oku, emin ol şu son şahsıma nazaran yazdığın mesajında işin hiçte öyle olmadığını anlayacaksın...

Hocam genel manada mesajlarınızı okuyorum formda bu sayfaya hergun gırıp cıkıyorum defalarca; ben bı ozet gectım naçizane genel manada yanı şahsi fıkırlerımı beyan ettım form samsung tv tavsıyesı gıbı bıseye gıdıor ki gıdebılır sıkıntı ta yok ayrıca

Benı yanlıs anlamadınız umarım, ben herhangıbır bilgi yada tv tavsıyesı vermıom ınsanlara , çünkü haddım degıl haddimi bilirim bilinen ufak tefek seylerı yazdım o kadarcık

Benım demek ıstedıgım hocam her mal arıza yapar , her malın bı alıcısı vardır ve her tv markası her inçte en ıyısı degıldır demek istıom, yoksa dedıgım gıbı bende de samsung var ama sıkayet etmıom etsem neler neler soylerım bi bilseniz

tizene sövdüğüm kadar hiç bi işletim sistemine sövmüyom

50hz aldık ps4 hareketlı sahnede tıtrıyor napalım saglık olsun dıyorum kendimce

yukarıda da dedıgım gıbı bılgınıze sonsuz saygım var haddımı aşmak değil niyetim sadece yazdıklarım şahsi bi ön görü o kadar

Rekabet olcak zaten phılıps, sony, samsung, lg bunlar bizim türkıye futbol lıgının 4 buyuklerı gibi

benim ölçümde 49 inç te pus7502 bu yıl ligi namağlup şampiyon bitirir ıkıncılık ise ortada hocam seneye ne olur allah bilir

Saygılar. Eskişehirden selamlar

• Yukarıda biri 49 inc te philips demiş belliki philips promotoru adamlar rahatsız oldu tabii bu forumdan ama şöyle diyeyim de net anlaşılsın philips alacağıma vestel alırım 1000 tl cepte kalır 6 li 2017 serilerinin çerçeveleri bile kotu değil iğrenç 65 inc 7502 izledim 6412 den daha kötü sayın promotor o zaman gidip aslini yani ips panelin hakiki sahibi lg al bari de çerçevesi iyi olsun hic olmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Adesidero

Yukarıda biri 49 inc te philips demiş belliki philips promotoru adamlar rahatsız oldu tabii bu forumdan ama şöyle diyeyim de net anlaşılsın philips alacağıma vestel alırım 1000 tl cepte kalır 6 li 2017 serilerinin çerçeveleri bile kotu değil iğrenç 65 inc 7502 izledim 6412 den daha kötü sayın promotor o zaman gidip aslini yani ips panelin hakiki sahibi lg al bari de çerçevesi iyi olsun hic olmazsa

Galıba soylenılen kişi benım üstüme alındım cevap verelım o halde size;

Yazımı tam okumamıssın yenıden oku desem gordugum kadarıyla okumassın , herneyse konumuza gelelım,

1-) lg cok severım sen bu işi bilion galıba 10bit, 100hz, ve perfect goruntu motoru sunan ve rgb dizilimi kullanan lg varsa 49 inç soylede hemen alayım Formdaslara yardımcı olursun hemde fıyat aralıgım max 3400-3500 tl olsun param yok baska üzgünüm...

2-) samsung , sony içinde hatta sony bulursan sevınırım ps4 oynuyorum çok daha ıyı olur.. varsa hemen soyle kardes insanları bekletme formdaslar okuyor burayı hemen alamaya gıdelım... 49 inç olacak...sony de süper tv begenırım...

3-) promotor olmadıgıma ınanman için hatta şöyle yapalım sen benım oldugum şehre gel mısafırım olarak başımla gözüm üstüne, senınle yaptıgım işe gıdelım hatta kımliğimide gostereyım , tv ile hıc alakası olmadıgını hatta içeri telefon sokmanın yasak oldugunu görünce cok sasıracaksın (belki anladın nasıl bır yer oldugunu) ozamn da buradan cıkıp özür dilersın ben gıttım gordum hıc alakası yokmus ben hariçten gazel okudum üzgünüm vb gibi,dersin belkı ozamn ınanırsın kardes..hatta gelırken formdan bır kısı de şahıt getır daha ıyı olur daha ne dıyeyım🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanadriano -- 27 Aralık 2017; 8:2:15 >

• Arkadaşlar samsung 65mu9000 almayı düşünüyorum. Kapalı kutu, sıfır, değişim cihazı olmayan, tamir görmemiş bir ürün almak istiyorum.

Hepsiburada'da 8264'e satan yer var. Güvenilir mi sizce? Ya da onun yerine MediaMarkt Vatan gibi yerlerden mi almak daha mantıklı. Samsung bayiler çok istiyorlar o yüzden tercih etmiyorum.

• Arkadaşlar,

49" bir TV almak istiyorum ama şaşırdım kaldım herkez bir şeyler söylüyor.
    F/P acısından 3 tv hangisi daha iyi.

Philips 49PUS7002 2899TL.
    LG 49UJ651V 3086 TL
    Samsung 49MU7400 3.099 TL.

hangisi ve niye?
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Kardeş çok yanlış yere geldin. Burada kafan iyice karışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCA84

öncelikle merhabalar haksız bulduğunuz yeri tam olarak anlamadım rnnn arkadaşımız 50hz in teknik olarak 100hz den daha iyi olamıyacağını yazmış

Siz sunu mu demek istiyorsunuz max 3.500 Tl bütçesi olan birinin sadece va panel diye 49mu7400 mu alsın

Bu arada hicbir cihaz kusursuz değildir oled qled vs hepsinin artisi eksisi olabilir. Benim demek istediğim f/p ortalaması, ben şahsen 100 hz yerine asla 50hz bi tv satın almam.

Saygilar, Iyi aksamlar

mu7400 VA değil
  • quote:

quote:

Çok basit bir örnek,

dallass diyor ki sadece 100 hz olması yetmiyor
    tv içindeki yazılım ,işletim sistemi, panel vs hepsi zincir gibi birbirine bağlı
    tıpkı bir arabanın kasası çok süper olmasına rağmen motor gücü düşük olması sebebiyle randıman alamamak gibi
    tavsiye ederken de samsung un her modelini tavsiey etmiyorlar ,bütçe sorup özellikle birkaç modeli tavsiye ediyorlar ve bu samsunglarda fiyat performans olayına göre piyasada cidden uygun fiyatlı ve olumsuz geri dönüşler olmayan tv ler
    mesela 2 arkadaşım 49 ve 55 mu8000 aldılar çok memnun kaldılar
    ayrıca sony nin de bir kaç modelini tavsiye ediyorlar sade samsung değil

• 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.