Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (5 Mobil) - 16 Masaüstü5 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
88.162
Cevap
1.336
Favori
4.695.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 ku 7000 modeli bende de var.. xbox one x le kullanıyorum beni tatmin etmedi bütce varsa daga kaliteli bir şey bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet00016 kullanıcısına yanıt
    Hocam araya giriyorum ama detaylardan bahsetme imkanınız var mı? Bazı arkadaşlar gayet memnun Samsung mu ve ku serisinin oyun performansından. Açıklarsanız memnun olurum.

• dallass kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 49mu7400 almaya karar verdim. N11 hepsiburada dan dükkanadı doğuhan elektronik alınır mı? Kargo ürüne zarar verirse ben farketmezsem ne olacak? Bu dediğim olay media marktta meydana gelmiş değiştirmişler. Gece kuşu kampanyasından biri 3250 tl ye almış.

Teşekkürler bugün alacaktım kagam karıştı.

• bu foto ya bak anlıcaksın giriş seviyesi bir tv

Bu islem tv nin neresinden bakiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet00016

bu foto ya bak anlıcaksın giriş seviyesi bir tv

bu görüntüden nasıl anladınız?
  • görüntüyü xbox onex ten aldım konsoldan yani tv nin neleri desteklediğini ayrıntılarıyla gösteriyor

• Dallas hocam merhaba, yeni ev kuruyorum bu yüzden Tv tavsiyesi istiyeceğim. Bir tanıdık vasıtası ile Arçelikten Beyaz eşyaları alma durumum var. Öncelikle Tv olarak Arçelik önerirmisin. Onun haricinde 5-6 bin civarı bir bütcem var. 65 inch istiyorum ve 4K. Bana f/p ürünü önerebilirmisin.
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    vatan gece indirimlerinede bak ordada 3200 e inmişti geçen hafta..bende aynı tv yi almayı düşünüyorum...
  • dünkü teknosa indiriminden alan olmadı mı
    49mu7400 3000 e 49mu8000 de 3500 e denk geliyordu hediye çeki ile
  • BayburtluCamper-35 B kullanıcısına yanıt
    bilseydim direk sipariş verirdim. 3359 tl ye n11 den doguhan elektronikten sipariş verdim. iptal mi ediyim? çok iyi fiyatmış ya. niye göremedim ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Öncelikle düşüncelerinen ötürü ben tşk. ederim.

Tavsiye konusuna gelirsem madem bütçe esneyebiliyorsa sana bu konuda iki panel önerebilirim
    SONY 55XE9005
    SAMSUNG 55MU9000
    Bu panelleri gidip yerinde inceleyip birisine karar klabilirsin.

Projeksiyona gelirsem bir tane salonumda var ama o ayrı bir konu
    çünkü bir prejeksiyon asla bir tvnin yerini tutumaz...

Max 4500 tl ye projeksiyon alinacak olsa me onerirdin dallas? Aldık hoş tv yi 55xe8577 ama projeksiyon da kafamı karıştırmıştı bi ara

• quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

bilseydim direk sipariş verirdim. 3359 tl ye n11 den doguhan elektronikten sipariş verdim. iptal mi ediyim? çok iyi fiyatmış ya. niye göremedim ki?

dün öğleden sonra oldu sanırım gece bitti 12/12 indirimi diye bir indirim yapmışlardı
    buradan bir arkadaş yazmıştı hatta indiirm var diye
    mu8000 3990 gibi bir fiyata geliyordu yanında da 470 tl indirim çeki alınca 3500 e denk geliyordu
    aynı şekilde mu7400 ü de 3000 tl ye denk geliyordu sanırım yaklaşık
  • dallass kullanıcısına yanıt
    ilgi alakana teşekkür ederim yorumun beni tekrar düşünmeye itmedi desem yalan olur o nedenle Samsung 55mu9000 ü düşünmeye başladım fakat 55js8500 satıcısı doguhan firma sahibi ile direk telefonla görüştüm kendileri ürünün açılmamış kutu olduğunu servisin ilk açacak kişi olduğunu söyledi 55mu9000 den daha iyi televizyon olduğunu dedi ama yinede kararsızım gönlümde js8500 var ama ödeyeceğimiz rakamları riske atmakda mantığımı zorluyor ürnün açılmamış kutu olduğunu servis anlayabilirmi yani nasıl dikkat edebilirim
    kardeş senin ya kablonda ya tv ayarlarında sorun var çünkü aynı tv ye sahip arkadaşımda tüm check boxlar yeşil.
    Öncelikle kablonun hdr destekli en az hdmi 2.0 olduğuna emin ol. sonra expert ayarlarda hdr+ ve deep colour yada hdr clour ne varsa bunları aç destekleyen hdmi girişler için ve tekrar dene.
    Samsung ayarlarını tam bilmiyorum ama bu modelin herşeyi xbox için desteklediğini biliyorum eminim dostum
  • exseri kullanıcısına yanıt
    denerim ama ??

• Native-va-fald tabirleri arasindaki fark nedir.

• Sağlam olduğunu diyen çok ama dilinde kemiği yok
    Hadi o 2015 model tvyi net üzerinden aldın, baktın bir sorun çıktı nasıl iade edeceksin
    bu tür firmalara ürün iade etmek çok ama çok zor,
    bunlara göre satılan mal geri alınmaz..

Bu yüzden Sen vazgeç şu 3D/8500 sevdandan
    Ciddi ciddi mu9000 almaya yönel, tek diyeceğim bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 13 Aralık 2017; 19:1:6 >
  • BayburtluCamper-35 B kullanıcısına yanıt
    Hediye ceki olayı biraz degişik belirli bi tarihte ve bir sonraki alışverişte hediye cekinin iki katı fiyatta ürün alırsan kullabiliyorsun..

• Hocam 3 4 ay önce yine yazmıştım

3000-4000 TL bandında

49-55 inç

Konsol bağlama ve film izleme odaklı

Düğünden sonra fazla sıkıntı cikarmayacak cinsten

Ben mu8000 ve xe8005 önerilerinizi okudum ancak f/p açısından hangisini önerirsiniz ya da başka model markaya yönelmeli miyim

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=130355911

• 
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.