Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.156
Cevap
1.337
Favori
4.694.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony BRAVIA KDL-55W805 Ve Samsung UE55H6410

hangisini tavsiye edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 7 Aralık 2014; 16:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Hocam selamlar

Sony BRAVIA KDL-55W805 Ve Samsung UE55H6410

hangisini tavsiye edersin
    Arkadaşlar PS 4 ağırlıklı kullanacaksanız Sony w805 veya w815 alın.Bunun dışında sony almak bence gereksiz.(Tabi bütün film ve dizileri orjinal cd'lerden izliyorsanız o ayrı)

Ama ben harddiskimi bağlar film izlerim,arada oyun oynarım diyorsanız LG ve Samsung modelleri çok daha tatmin edici.Karar verme aşamasında gözünüze iyi geleni seçebilirsiniz.Ama bende konu sahibi arkadaşım gibi Samsung'un 1 adım önde olduğunu düşünüyorum.Zaten TV dışında Samsungdan almış olduğum bir ürün olmadı,Tv'de beni fazlası ile tatmin etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

SONY...

şu tvye ne dersiniz ?http://www.kliksa.com/urun/philips-42pfk630912-ambilight-dvb-s-fhd-3d-smart-led-tv-4-gozluk/980003602

1550tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.yazgan

Selam. Acil olarak tv almam gerekiyor. Bu iki ürün arasında karasız kaldım.

- Vestel 42PF8575 42" 600Hz WIFI Uydu Alıcılı (2D>3D Çevirme) SMART FULL HD 3D LED TV + 4 Gözlük 2 adet çifte ekran gözlüğü

- Samsung UE-40H6500 40" 400Hz (Dört Çekirdekli) WIFI Uydu Alıcılı SMART 3D LED TV + 2 Adet Gözlük + Akıllı Kumanda

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-42pf8575-42-600hz-wifi-uydu-alicili-2d3d-cevirme-smart-full-hd-3d-led-tv-4-gozluk/productDetails.aspx?productId=evves42pf8575&categoryId=163192

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-ue-40h6500-40-400hz-dort-cekirdekli-wifi-uydu-alicili-smart-3d-led-tv-2-adet-gozluk-akilli-kumanda/productDetails.aspx?productId=evsamue40h6500&categoryId=163192

Alıntıları Göster
    Arkadaslar bi sorum olacakm , ps4 te oyun oynarken led TV de her sey iyi fakat bazen oyunda hava yagmurlu olunca ya da isik vurunca oyun icinde bi yere, beyaz beyaz düsük cözünürlüklü piksel seklinde uzakta gözüken seylere yansiyor bunun ayari ne ile ilgilidir, görüntü ayarlarinda neyi degistirmek lazim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

quote:

SONY...

şu tvye ne dersiniz ?http://www.kliksa.com/urun/philips-42pfk630912-ambilight-dvb-s-fhd-3d-smart-led-tv-4-gozluk/980003602

1550tl

Alıntıları Göster
    Arkadaslar ledtvde ps4 oynarken bazi oyunlarda bi görüntü ayarina taktim, yardimci olabilecek birisi olursa Allah razi olsun, olay su mesela oyun icinde hava yagmurluysa veya oyun ici zaman aksam ve etrafta aydinlanma var ise uzaktaki objelere düsük piksel kalitesinde objelerin kenlarlarina beyaz beyaz yansima vuruyor, bunu hangi görüntü ayariyla düzeltebiliriz ya da düzelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Arkadaslar ledtvde ps4 oynarken bazi oyunlarda bi görüntü ayarina taktim, yardimci olabilecek birisi olursa Allah razi olsun, olay su mesela oyun icinde hava yagmurluysa veya oyun ici zaman aksam ve etrafta aydinlanma var ise uzaktaki objelere düsük piksel kalitesinde objelerin kenlarlarina beyaz beyaz yansima vuruyor, bunu hangi görüntü ayariyla düzeltebiliriz ya da düzelir mi ?

Alıntıları Göster
    Bu nasıl, tavsiye eder misiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-47pf9090-47-600hz-wifi-uydu-alicili-2d3d-cevirme-smart-full-hd-3d-led-tv-4-gozluk/productDetails.aspx?productId=evves47pf9090&categoryId=163192

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasttimes87

Arkadaşlar PS 4 ağırlıklı kullanacaksanız Sony w805 veya w815 alın.Bunun dışında sony almak bence gereksiz.(Tabi bütün film ve dizileri orjinal cd'lerden izliyorsanız o ayrı)

Ama ben harddiskimi bağlar film izlerim,arada oyun oynarım diyorsanız LG ve Samsung modelleri çok daha tatmin edici.Karar verme aşamasında gözünüze iyi geleni seçebilirsiniz.Ama bende konu sahibi arkadaşım gibi Samsung'un 1 adım önde olduğunu düşünüyorum.Zaten TV dışında Samsungdan almış olduğum bir ürün olmadı,Tv'de beni fazlası ile tatmin etti.

Hocam Verdiğiniz örnek tam bana uygun.
    Arada bir ps 4 oynarım genelde hdmı dan pc ile tv Arasında Bağlantı Yaparım ve film izlerim

Bu şartlar Altın'da sony e gerek yok o zaman ?
    Samsung Ue55h6410 alınır sanırım

• 42-46 en ucuz PS4 televizyonu ne alirsiniz mesela?
  • quote:

Sharp LC-32LE352E-BK 32inç 82cm 100Hz Uydu Alıcılı Full Hd Led Tv

1.000 TL bütçe için bu tavsiyen hala geçerlimi hocam, bende arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

quote:

Sharp LC-32LE352E-BK 32inç 82cm 100Hz Uydu Alıcılı Full Hd Led Tv

1.000 TL bütçe için bu tavsiyen hala geçerlimi hocam, bende arıyorum

Alıntıları Göster
    Siparişi verdik bakalım arkadaş için... Umarım iyi çıkar. %80 Film-dizi-anime izlemek için kullanılır sanıyorum :D Wii alıcak birde...
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-smart-40pf7120-102-ekran-full-hd-led-tv-134998843

• 65 inç 3d 4k tavsiyesi olan varmı. arkadaşlar. acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

65 inç 3d 4k tavsiyesi olan varmı. arkadaşlar. acil yardım
    Kliksada 2.000 lira ve üzeri TV alisverislerinde gecerli 200 liralık indirim kuponu geldi sms ile. Cidden alacak varsa yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    En iyi f/p televizyon hangileri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhyingyang

En iyi f/p televizyon hangileri ?

Alıntıları Göster
    39-47 inc arası led tv önerebilecek arkadaşlar ben tv ye bilgisayarımı bağlayıp pes 2013 oynamak, film izlemek ve uydu alıcısında normal kanalları izlemek için istiyorum onun için smart tv ye gerek yok 3d izlemesi kolay olsa olmazsa olmaz derdim ama çok uzun iş olduğu için olsada olur olmasada yani ben tvden film izlerken ve pes oynarken iyi bir keyif almak istiyorum bütçem max=1600 tl baktığım kadarıyla 1300 1400 lerde iyi tvler var gibi ama ben seçemedim bilgisi olan arkadaşlarım yardımlarınızı bekliyorum
    (Film izlemeyi çok seviyorum :) yani önemli benim için ona göre değerlendirirsiniz. şimdiden teşekürler arkadaşlar) ucuz olursa benim için daha iyi olur ama 1700 kadar beğenirsem alabilirim sanırım yılbaşı indirimide gelir :D

• furkan1389 F kullanıcısına yanıt
    Kliksa da Sharp LC50LE752V 200hz 3D 2099 tl

200 indirim + 100 world puan FIYAT=1799 tl ye geliyor.

Ürün nasıl bu fiyata göre alınır mi sizce?

http://www.kliksa.com/urun/sharp-lc50le752v-dvb-s-fhd-3d-smart-led-tv/901891970
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Merhaba peki 46-50 inç arası oyun+maç+sd kanal+film için ne önerebilirsiniz? 3000e kadar çıkabilirim ama max. 2500TL tercihimdir.
  • arkadaşlar yeni bir tv alacağız.bütcemiz ise max 2000 tl.ve tv piyasası hakkında herhangi bir fikrimiz yok.hangi marka ve modeli önerirsiniz.

flulesme olmasın.ve en küçük 42 inç olsun.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52BC884C3

arkadaşlar yeni bir tv alacağız.bütcemiz ise max 2000 tl.ve tv piyasası hakkında herhangi bir fikrimiz yok.hangi marka ve modeli önerirsiniz.

flulesme olmasın.ve en küçük 42 inç olsun.

teşekkürler.
    Merhaba .
    konu gayet iyi. Ben de tv tavsiyesi rica ediyorum.
    kriterlerim; 102 - 106 ekran arası, full hd led tv, smart, Wi fi, 3d pasif, hd uydulu, IPS ekranli, 2014 model, maximum 1400 tl . Tavsiye verecek olan arkadaşlardan ricam bu para yerine 200 daha ekle x model tv'yi al dememeleri. Ilginize tesekkur ederim. N11 bonus (111tl) ve n11 (222tl indimini) kombinasyonu ile daha ucuza getirsem benim için tadindan yenmez.
    benim bulduğum samsung 6290 veya philips 6309 ama 3d gözlük pasif olsun istiyorum. bi yardımcı olursan duamı alırsın kardeş
    bu arada evde 20 gündür tv yok kafayı sıyırcam az kaldı.

• neyzen86 N kullanıcısına yanıt
    Philips 6309 pasif 3D değil miydi zaten?
  • Ya üstadlar iyi hoş yazmışınızda şimdi size bişey anlatim...Evde vestelin 3d li 400hz tv si var 1800 tl ye almıştım 2 sene olucak.ps4 bu tv ye bağlı oynuyorum.geçen arkadaşa gittim ps3 ü var fifa 15 oynayalım dedi.Hani bende ps4 varya istemedim 3 oynamak..ısrar etti iyi dedim.Arkadaş oyun açıldı açılmaz olaydı. Adamın ps3 ü resmen PS5 kendi ps4 ümden soğudum resmen tv nin modelini öğrendim 46ES8000 samsung 2 sene önce almış.neymis efendim cmr yani clear motion rate 800hz..araştırdım bu tv üretilmiyo e yokmu bu devirde aynı ayarda tv ona baktık bu seferde bazı arkadaşlar hz ile ilgili olamaz çünkü ps4 60hz destekliyo en fazla dedi..hadi çık işin içinden çıkabilirsen.şimdi sorarım sizlere ben bu arkadaşın evindeki tv den aldığı o mükemmel görüntüyü nasıl alırım ps4 te

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.