Şimdi Ara

TV SORULARIM ÖNERI BEKLIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce o siteden ürün almış birisini bulman lazım bu sorularına cevap için. Firmaya göre farkeder. Vadesiz olarak kredi kartına nasıl 100TL fiyat koymuş anlamadım ama, o saçmaymış.
  • kargo parasi koyuyo aldım bakalım bugün vadesiz 9 taksit 1900 lira adamın dediğine göre servis ile muhatap oluyoruz
  • selam arkadaşlar konuyla ilgisiz ama bende araştırıyorum led tv leri 1400-1500 üstüne pek çıkamam.yukarda samsung oyunda iyi değil diye okudum benim amaç ilk olrak PC ile kullanmak.Samsung 40d5500 modeli kafama çok yatmıştı ama sanırım vaz geçtim..LG ye yönelmek istiyorum 42LV3550 sizce nasıldır..yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler
  • sen de lw 4500 al 1500 e çok kolay bulursun benim arkadaş aldı yakın zamanda performansi begeniyor ürün bu arada kargo da bugün gelecekti aktarma merkezinde kalmış pazartesi yorum yaparız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

sen de lw 4500 al 1500 e çok kolay bulursun benim arkadaş aldı yakın zamanda performansi begeniyor ürün bu arada kargo da bugün gelecekti aktarma merkezinde kalmış pazartesi yorum yaparız artık

hocam 42 inç modelini nasıl bulcaz 1500 gibi bi fiyata? nette arattığın zaman enucuzcubenimbendebaşkaucuzyok.com tarzı sitelerde bile 1900 den aşağı değil..sen 32 yi kast ettin hehalde.
  • 3d siz 1500 lira bulursun ama 3 d li 32 inch lw 4500 al bence arkadaş 3d siz almıştı yanlış anlamda söyledim :D ben bile kolaybay dan 9 taksit ile 1900a aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Eyibil -- 17 Aralık 2011; 14:54:37 >
  • ürün geldi sifir ilk kurumu ben yaptim garanti belgeside geldi de italat garantisi ne kadar işe yarar bilemem ama şuan sorun yok faturada gelirse tamam olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

ürün geldi sifir ilk kurumu ben yaptim garanti belgeside geldi de italat garantisi ne kadar işe yarar bilemem ama şuan sorun yok faturada gelirse tamam olacak

Güle güle kullanın hocam, nasıl memnun kaldınız mı?
  • Lcd almakla iyi yapmissin plazma daha kaliteli goruntu versede oyun icin burn in olayi sorun yaratabilirdi. Gule gule kullan
  • Kaliteli görüntüden ziyade en düşük lag değeriyle oyun için çok iyidir plasmalar ama işte oyunlardaki barlar, mapler vs sabit görüntüler olduğu için burn-in hadisesine dikkat ederek kullanmak gerekiyor.
  • ürün güzel 2 saat uc3 3d oynadim ama içe dönük 3 d vardi ps3 sanirim dişa dönük desteklemiyor bana 3d film satan yer varmi söylerseniz
  • Oyunlarda pop-up efekti yok şimdilik. PS3 ile alakası yok ki
  • nasil yani ? kilzone de bile yok hüsrana uğradim popup efekti de nedir açar misin ?
  • pop-up efekti dışarı çıkma dediğiniz hadise. O filmin ya da videonun çekim moduyla alakalı olan bir tekniktir. Oyun bazında henüz dışarı çıkan grafikler yok ancak piyasaya çıkan her oyunun artık 3D desteği verdiğini düşünürsek, bunun çok az bir zamanı kaldığını söyleyebiliriz
  • demek 3 d içe dönük peki maçlarda var mi ?
  • Vallahi futbolla işim olmaz ama snaırım maçlarda pop-up efekti alınabiliyor 3D izlerken.
  • ya 3d film 720p veriyormuş ?
  • Futbol maçlarını ya da filmleri HD kanallardan izliyorsan zaten bu kanallar Full HD yayın yapmıyorlar, 720p yapıyorlar. Ama USB / media player ile oynattığın medyalar 1080p ise 1080p alırsın.
  • cvs dvb-s2 micro full hd uydu aldim görüntü tahmin edici fakat ayarlardan 1080i oldugunu gördüm p si eksik uydu biraz kurcaladim atv hd kanali 16:9 orani oldu usbden yazilim güncelleme de varmiş şifreli kanallari kirar mi acaba full ekran olayi bu uyduda nasil acaba
  • arkadaşlar sizi burda görmüşken tek sorum var PC için kullanılıcak lcd mi led mi olsun ? ..ve hangi marka hangi model model olsun bu kadar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.