Şimdi Ara

tv secmeme yardim edin lutfen. . .!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kusura bakmayin kafam karisik biraz bir kac model arasinda kaldim ve hangisini alacagima kara veremedim oncelikle aradigim ozellikler 3d olmasi sd performansi kabul edilebilir olmasi ve fiyat olarak en fazla 2200 lira olmasi simdi takildigim modellere gelelim 42lw4500 50pz250 51d550 ve son olarak 42st33 bu modellerden hangisini neden secmeliyim hangisi benim icin daha iyi olur inanin cok kararsizim herkese simdiden cok tesekkurler

• O fiyata 3D izlemek istiyorsan en iyi seçeneğin LW serisi. Kampanya yakalarsan LW5500 de bulabilirsin o fiyata, Smart TV ve daha geniş video codec desteğin olur. SD performansı iyidir. LW ana konusunun ilk mesajında videolar var ordan izleyebilirsin bir fikir verir. 3D çok sık ve uzun süreli izlemem diyorsan ST33 de gayet iyi bir TV, daha hızlı bir panel ve plasma görüntüsünü LED e tercih ediyorsan o fiyatta yine tek seçeneğin. Yalnız sonuçta plasmadır burn-in e dikkat etmen gerekir aklında bulunsun. Özellikle oyun için alacaksan plasma kullanımını ciddi anlamda bilmen gerekiyor. PZ250 yi geç Panasonic varken Kore'den plasma alınmaz.
  • öncelikle cevabın için teşekkür ederim oyun oynamak için düşünmüyorum tv yi film ve tv izlemek için alacağım çok kararsız kaldım aslında aklımda ilk lw vardı sonra diğer modelleri görünce aklım karıştı
  • O zaman dediğim gibi LED ve plasma görüntüleri zaten farklıdır. Çıplak gözle izle hangisini beğeniyorsan onu al. Hemen hemen aynı klasman TV ler; LW deki FPR gözlük 3D de öne çıkartıyor, ST33 ise plasma olmasından dolayı daha stabil ve hızlı bir panel.
  • lw 1890 a buldum 2 gözlük var yanında fiyat nasıl sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_gvz

lw 1890 a buldum 2 gözlük var yanında fiyat nasıl sizce

ben 3 ay once kadar 42lw4500 aldim. 7 adet gozluk hediyeli.2100tlye almistim, Ama gozluklere cok takilma zaten ucuz normal 3d sinema gozlukleri. Ben tvden memnunum. Hem SD hem HD yayin kalitesi gayet guzel. 3D pasif oldugu icin bir problem yaratmiyor.Acikcasi aktif olan Samsung vs. ile de izlemedim.Ama kullananlar bas agriis vs. yapiyor diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

ben 3 ay once kadar 42lw4500 aldim. 7 adet gozluk hediyeli.2100tlye almistim, Ama gozluklere cok takilma zaten ucuz normal 3d sinema gozlukleri. Ben tvden memnunum. Hem SD hem HD yayin kalitesi gayet guzel. 3D pasif oldugu icin bir problem yaratmiyor.Acikcasi aktif olan Samsung vs. ile de izlemedim.Ama kullananlar bas agriis vs. yapiyor diyorlar.

sd yayınlarda ağırlık var mı yani akıcı mı görüntü yoksa yavaş mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

sd yayınlarda ağırlık var mı yani akıcı mı görüntü yoksa yavaş mı

Gayet akici. Oyle bir agirlik vs. cok dikkatimi cekmedi. Ozellikle SD yayin kalitesi kanaldan kanala cok degisir. Bunu da akilda tutmak lazim. Ornegin CNBC-e ozellikle yabanci dizi yayinlarken yayin cok kaliteli ama X kanalda o kadar iyi olmuyor.

• cevaplar için teşekkürler peki son olarak 2d den 3d ye çevirdiği zaman nasıl oluyor tatmin edici bir derinlik sunuyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cevaplar için teşekkürler peki son olarak 2d den 3d ye çevirdiği zaman nasıl oluyor tatmin edici bir derinlik sunuyor mu

lw serisinden bahsediyorsan, ben dun aldım.2d den 3d ye cevirmesi kalitesi bence cok iyi..her turlu full hd filmi oynadıgım oyunları 3d ye cevirip izler oldum :) half-sbs olayındaki 3d goruntu kaliteside bana tatmin edici geldi.
  • quote:

cevaplar için teşekkürler peki son olarak 2d den 3d ye çevirdiği zaman nasıl oluyor tatmin edici bir derinlik sunuyor mu

2d den 3d ye cevrim performansi kisiden kisiye degisiyor. Birincisi sadece derinlik katiyor. Yani ekrandan cikma olayini beklemeyin. Bu efekt kullanmayan half sbs lerde bile olmazken cevrimden beklememek lazim. Ben sahsen cevrim olayini seviyorum esim ise pek bir sey degismiyor kanisinda. Genel olarak basarili derim ben.
  • arkadaşlar herkese teşekkürler aklımda bir şablon oluştu aldığım cevaplar sayesinde aslında bugün alacaktım ama hanım veto etti :-) çünkü bulunduğum yerden başka şehire götürmem gerekiyor fırsatı kaçırdık neyse sağlık olsun inşallah alırız bir gün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.