Şimdi Ara

Tv'li Çift Sim Kartlı Telefon 154,99ytl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bunların kameraları hep aynı..1.3....hızlı al sallamış biraz. 3g 2mp kamera felan....
  • 1,3 mp değil 0,3 mp çekilen resimler 640 480 1,3 de 1280 dir. bunların kameraları direk vga
  • çin malından çok fazla bişey beklemeyin, 3 ay çalışırsa öpte başına koy,,,
  • quote:

Orjinalden alıntı: oaston

quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orjinalden alıntı: electro_g

ya bunların ekranları berbatmış pixeller belli oluyormuş var mı aslı, astarı ???

3inç ekran 220x176 çözünürlük ?

Bende buna takıldım. 220x176 normalde 1.5" ekran çözünürlüğüdür. 3" lik bir alette en azından 320x240 olmalıydı.. Ekran hayal kırıklığı yaratabilir

Ekranda piksellerin büyük ve rahatsız edici derecede görülebilir olmasının nedeni bu olabilir.

• telefon iyi biseye benziyor alınabilir aslında
  • Anladığım kadarıyla hızlıal özellikleri bol keseden sallamış. Telefonu alsak beğenmediğimiz taktirde özellikleri yanlış yazılmış diyerek iade edebilirmiyiz acaba
  • Arkadaşlar bu tip telefonlar için alternatif yazılım çarptı mı hiç gözünüze?
  • arkadaşlar ne idüğü belirsiz bu tür telefonları almayın ya.
    paranıza yazık.maceraya atılmayın.
    hayatında düzgün telefon kullanmamışların (aman kimse alınmasın) yazdıklarına aldanmayın.
    bu tür tellerin hepsi aynı...dandik....

bide utanmadan 3g falan yazmışlar özelliklerine.tam komedi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurbagaprens

Kardeşim şu çin malı dandik telefonlara paranızı vermeyin...
    Alıp da memnun kalan mı var!

Valla kullanmadan yorum yapma derim. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. 500-600 TL telefona para verilirmi, asıl bu tartışılır. Sadece hatların kapanmaması için bilindik, sağlam bir yerden almalısınız. Çin malı olduğu için fiyat uygun ve çift hat desteği çok başarılı. Aynı anda iki hat aktif. Performans ve özelliklerine göre fiyatı hakaten çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal_07 -- 29 Ocak 2009; 19:38:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

quote:

Orjinalden alıntı: kurbagaprens

Kardeşim şu çin malı dandik telefonlara paranızı vermeyin...
    Alıp da memnun kalan mı var!

Valla kullanmadan yorum yapma derim. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. 500-600 TL telefona para verilirmi, asıl bu tartışılır. Sadece hatların kapanmaması için bilindik, sağlam bir yerden almalısınız. Çin malı olduğu için fiyat uygun ve çift hat desteği çok başarılı. Aynı anda iki hat aktif. Performans ve özelliklerine göre fiyatı hakaten çok iyi.

Bu telefonu mu kullanıyorsun arkadaşım? Eğer buysa lütfen başta ekran kalitesi olmak üzere objektif-genel bir değerlendirme yapar mısın?

• Evet.. Ürünü site'den alan-kullanan arkadaşlar kısaca yorum yaparsa iyi olur..
  • ürün kargoya verilmiş .. yarın gelir .. akşama kısa bir değerlendirme yaparım .. beğenmezsem içim acımaz en azından eşe dosta veririm :)

bu arada sitede ürün temin edilememektedir diyor ..
  • eline ulaşan varmı acaba
  • Türkçe menü yokmuş galiba
  • evet arkadaşlar ben aldım ve elime ulaştı. türkçe menü var, tvsi gayet güzel çekiyor. özellik fazla olduğu için sanırım biraz karışık geldi bana. baya kalın bi kitapçık koymuşlar (Türkçe). içinden 1gb micro sd de çıkıyor. ek eksisi biraz yavaş geldi bana. o da grafiklerden kaynaklanıyor sanırım. ram yetmiyor :) sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim.
  • Telefon bugün geçti elime .. herşey fiyatına göre harika .. tek sorun karşı tarafa ses az gidiyor .. .. servisle falan uğraşamam .. almak isteyen varsa kutuladım .. aynı fiyata veririm ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tgezer

Telefon bugün geçti elime .. herşey fiyatına göre harika .. tek sorun karşı tarafa ses az gidiyor .. .. servisle falan uğraşamam .. almak isteyen varsa kutuladım .. aynı fiyata veririm ..

iki hattadamı az gidiyor hocam? bu arada iki hat daaktif değiş mi? hocam buraya cihazın bir fotoğrafını çekip koyabilirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tgezer

Telefon bugün geçti elime .. herşey fiyatına göre harika .. tek sorun karşı tarafa ses az gidiyor .. .. servisle falan uğraşamam .. almak isteyen varsa kutuladım .. aynı fiyata veririm ..

Yukarıda "beğenmezsem içim acımaz en azından eşe dosta veririm :)" demişsin şimdi de aynı fiyattan satiyim diyon, ilginç.
  • Çift Hatlı (Tek Çekirdekli)

Yazdığına göre hattın biri aktifken diğeri kapalı görünüyor olmalı

quote:

Orjinalden alıntı: the hero

Fiyat gerçekten iyi ama internette bir yorum veya inceleme bulamadım. Bu tip telefonlarda genelde sar değerinin yüksekliğinden bahsediliyor. Bir de hattın birisi kullanımdayken yani konuşurken diğeri kapalı gözüküyormuş. Bunlar problem olarak sayılabilir. Tabi bi de electro_g arkadaşın söylediği ekran olayı var. eğer bunlar açıklığa kavuşursa fiyat gayet makul. hemen alalım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: albati

Yukarıda "beğenmezsem içim acımaz en azından eşe dosta veririm :)" demişsin şimdi de aynı fiyattan satiyim diyon, ilginç.

milletin açığını aramak ne hoşunuza gidiyor ..

2 saat geçmeden sattım telefonu .. saygılar..

Bu arada evet hattın biri kullanımdayken diğeri kaput oluyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 30 Ocak 2009; 23:15:29 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.