Şimdi Ara

Tv kartından ses gelmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nedense son format attığımdan beri tv kartımdan hiç bir şekilde ses alamıyorum (tv studio) daha önceses vardı (hiç bir kablo ayarı değiştirlmedi) ve ayrıca her zamanki gibi sesi line in e ayarladım windows son ses açık avermedia programından da son ses açtım yinede hiç bir ses alamıyorum tv kartından çözüm önerisi olan varmı?

• tv kartının ses driverini yükle donanım aygıtlarına bak yüklenmeyen bütün sürücüleri yüklemeyi dene sorununu çözebilirsin heralde ama ben bu tv kartlarına uyuz oluyorum abi hepsinde bir sorun oluyor
  • MERHABA ,,

1....ILK ONCE TV KARTINDAN SES KARTINA GIDEN KABLOYA BAK
    HOPARLORU TV KARTINDA KI AUDIO OUT TA DENE...YADA SES DENETIMIN DE (LINE IN) I KAPALI OLABILIR
    2.....EGER OLMAZSA TV KARTININ DIRIVER SORUNU OLABILIR YENIDEN YUKLE
    3......EGER YINE OLMAZSA CAK FORMATI YENIDEN KUR
  • yuklemıs oldugun yazımı unıstall et kaldır yanı sana tvkartının drıverını kaldırayımmı dıye soracak onu da kaldır yenıden yenıden baslat hıcbır sey tanıtma daha sonra kapa makınanı ac kapagını sok tv-kartını bır yanındakı al yada ust slota tak yenıden calıstır makınanı daha sonra tv kartının cd ıle sıstemıne gore suruculerını yukle yenıden baslat yazılımını kur ses alayalarını yap tv ses kablosunu sekartı uzerınde aux tvkartında ıse audıo out kısmına tak bak sesı almaman ıcın tek bır neden kalır oda sıstemındekı ınf dosyalarından senın ıcın cozum yenıbır wındows kurulumu ok.
  • evet maalesef bu inf dosyaları ile alakalı galiba ben tv kartını kaldırmaya calıstıgımda "tv.msi" bulunamadı kaldırılamadı gibi bi şiyler diyo çok sinir ya elli kez donanimdan kaldıırdım baştan kurdum ses kartını ve tv kartı programını ama işe yaramadı formatda uzun iş
  • ya şimdi format attım yine de çalışmıyor uff ne bu sorun ya
  • kardeş ilk önce tv kartından ses kartına giden ses kablosu takılı ona bak. sonra ses kartının ve tv kartının driverini tekrar yükle.
  • ÇOK BÜYÜK OLASILIKLA KARTIN SÜRÜCÜSÜ YANLIŞ BEN AZ KAFAYI YEMEDİM O KONUYLA İLGİLİ
  • tv kartından ses kartına uzanan kabloyu kontrol et
  • kartını chıp settıne gore surucu ve drıver ındır yukle sorunun cozulecektır.
  • Kardeş bak. önce hopörlörü direk tv kartına tak. bak bakalım ses alabiliyormusun. eğer alamıyorsan. öncelikle tv proğramını vede tv driverini sil. ( C:\Windows\İnf\other\ )bunun içinde bulunan tv nin markası ile ilgili olan dosyaları sil. driveri tekrar kur. haaa yarıca bu inf dosyası gizli dosya. tv proğramınıda kur. eğer hala olmazsa tv kartının slotunu değiştir. çakışma falan olabilir. eğer hala olmazsa. web sitesinden tv kartının güncel driverini indir yükle. eğer hala olmazsa ..... umarım çöp kutusunda boş yer vardır
  • arkadaslr benimde aynı sorun var.tv kartına takınca ses geliyor ama ses kartına hoparlörü takınca ses gelmiyor.lütfen yardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.