Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TV KARTI sorunu acil

7
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> TV KARTI sorunu acil
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    201 Mesaj
    slm arkadaşlar benim bir Tekram M205 TV kartım var. Bunu ben daha önceki makinemde kullanıyordum. Ancak yeni bir makine aldım. Bu makinemin anakartı onboard. TV kartımı kullanmak için Win98'de güzelce kurdum ve çalıştırdım ancak çalıştırmadan önce DrectDraw gibi birşey bulunamadı veya uyumsuz diyor. Şimdiden teşekkürler.

|
    |

• Yüzbaşı
    417 Mesaj
    ayni sorunu bende yasadim simdi yeni kart alicam mecburen offf ya off

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solarfall -- 7 Ekim 2004, 14:40:23 >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1715 Mesaj
    anakartı onboard olmayan bir board varmı yaw
    quote:

Orjinalden alıntı: polisozcan

slm arkadaşlar benim bir Tekram M205 TV kartım var. Bunu ben daha önceki makinemde kullanıyordum. Ancak yeni bir makine aldım. Bu makinemin anakartı onboard. TV kartımı kullanmak için Win98'de güzelce kurdum ve çalıştırdım ancak çalıştırmadan önce DrectDraw gibi birşey bulunamadı veya uyumsuz diyor. Şimdiden teşekkürler.

|
    |

• Binbaşı
    1715 Mesaj
    poff kafa durdu tabi bu saatde anakart uzerindeki donanımlara onboard denir akardes adı ustunde onboard anakart üstünde anlamına gelir onboard ana kart olmaz zaten boardun uzerındeki extra donanımsal şeylere onboard denir (ses,vga vs ..)
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj
    slm. Bende zaten onboard olarak vga ve ses'i kastettim. Ekran karti onboard olduğu için belki ekran kartinin olmadığını zannediyor olabilir mi? Directx 9.0'u kurdum fayda etmedi. aynı sorun var. Anteni taktığımda kitleniyor makine.
    |
    |
    moretv yi dene driverları kurmadan direkt çalıştırabiliyo bulamazsan ulaş yolliyim sana
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Eğer tv kartın 878,879,849 chipsetli değilse more tv ile çözemezsin
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
son dakika
Paykasa
SEO
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.